شهرسلامت

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ورزشی شهرسلامت

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 02166933064 - 02166595990

لوزام تی آر ایکس (TRX)

( نمایش 1 - 9 محصول از 9 )

مرتب سازی بر اساس :
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروش ترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
مقایسه () مورد

تی ار ایکس TRX چیست

ورزش معلق تی آر ایکس ( TRX)   مخفف کلمه total-body resistance exercise است که به معنای ورزش مقاومتی کل بدن است که سبکی نسبتا جدید در افزایش توان قدرت عضلات و ایجاد انعطاف در عضلات بدن است  .

تی آر ایکس علاوه بر چربی سوزی و تناسب اندام ،باعث افزایش قدرت بدنی و انعطاف پذیری بدن می شود .هم چنین مزیت استفاده از لوازم تی آر ایکس کم جا بودن این تجهیزات است. در فضایی کوچک و با هزینه مناسب می توان از تجهیزات TRX استفاده کرد.

اجرای تمرینات تی ار ایکس نیاز به ابزار خاصی دارد . این ابزار که با توجه به اقبال این ورزش توسط شرکت ها و برندهای مختلفی در سراسر دنیا تولید میگردند شامل کش ، طناب و گیره های است که به شخص کمک میکند بتواند حرکات مخصوص این ورزش بینظیر را اجرا نماید .

انواع لوازم تی آر ایکس برای چربی سوزی و عضله سازی در شهر سلامت می یابید . هم چنین با بررسی لیست قیمت تی آر ایکس و با مقایسه ویژگی ها می توانید بهترین تصمیم را در زمینه خرید تی آر ایکس بگیرید.

قیمت تی ارایکس یا ابزار های مرتبط با این ورزش با توجه به کیفیت ساخت ، برند و کیفیت بسیار متفاوت است . شما میتوانید با هزینه بسیار بالا برند های خاص را بخرید یا با همان کیفیت ، اما با قیمت مناسب با دریافت مشاوره محصولی کارا را انتخاب بنمایید . 

 

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.