شهرسلامت

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ورزشی شهرسلامت

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 02166933064 - 02166595990
انتخاب شما

نمایش محصولات موجود

برند

 • comfort
  comfort
 • آزمد
  Azmed
 • آلپکس
  AlpX
 • ایران بهکار
  Iran Behkar
 • کایانگ
  kaiyang
 • متفرقه
  other
 • متنوع
 • مد اسکای
  Med Sky
 • منوچیر
  monochair
 • ویلچر مسافرتی
محصول‌های پیشنهادی

ویلچر مسافرتی

( نمایش 1 - 8 محصول از 8 )

مرتب سازی بر اساس :
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروش ترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
مقایسه () مورد

ویلچر مسافرتی

ویلچر مسافرتی ابزاری برای کمک به تمام افرادی است که به دلایل مختلف به صورت موقت یا دائم دچار مشکلات حرکتی شده اند . ویلچرهای مسافرتی از آلیاژهای سبک مانند آلومینیوم ساخته شده و طوری طراحی گردیده اند که به راحتی جمع و کوچک بشوند تا فضای کمی اشغال کنند . این محصولات دارای طراحی های منحصر به فرد ، ساختار های منعطف و سبک هستند که برای استفاده کوتاه مدت در سفرها و طی مسافت های کوتاه ساخته شده اند . انعطاف ، اشغال فضای کوچک و سبکی اهداف اصلی ویلچرهای مسافرتی است .ویلچر مسافرتی به شما برای جابجایی راحتر سالمند یا بیمار در فضاهای خارج از خانه کمک زیادی مینماید. جنس و آلیاژ این دسته از محصولات معمولا آلومینیوم است  .

در خرید و انتخاب ویلچر مسافرتی دو اولیت مهم برای معرفی بهترین انتخاب وجود دارد : 1- بیشترین جمع شوندگی برای کاهش فضای که اشغال میکند . 2- سبک بودن بدین معنا که هرچه ویلچر سبک تر باشد بهتر است .

ویلچر سبک

خرید ویلچر سبک یکی از خواسته های اکثر مشتریان و کاربرانی است که ابزاری کم درمانی یا توانبخشی برای کاهش مشکلات حرکتی بیماران یا سالمندان خود هستند . منظور از ویلچر سبک فقط در وزن کم خلاصه نمیگردد بلکه تمام کسانی که به دنبال این محصول هستند میخواهند ابزاری مقاوم و منعطف نیز داشته باشند

ویلچر سبک به طورکلی باید علاوه بر وزن کم مثلا در حدود 12 کیلوگرم و کمتر ، دارای ساختار منعطف با حداکثر تاشوندگی باشد . جنس بکار رفته در این وسیله باید از متریال مناسب و مقاوم باشد تا وزن بیمار را تحمل نماید . سبکی ولچر به معنای کاهش مقاوت تحمل وزنی آن نباید باشد و نباید به بهانه سبکی از کارایی آن کاسته شود .

معمولا ویلچر سبک از جنس آلمینیوم های مقاوم و صنعتی که استاندارد خاصی دارند ساخته میشود و در طراحی این محصولات تلاش میشود که حداکثر جمع شوندگی در نظر گرفته شود . با این کار میتوان به یک ویلچر مسافرتی سبک دست یافت که بسیار مورد نیاز بازار است .

به تازگی ویلچر فوق سبک از جنس پروفیل های کربن صنعتی که در ساخت هواپیما و خودرو های گران قیمت یا مسابقه ای استفاده میشود ساخته میشود . این ویلچر ها وزنی کمتر از 5 کیلوگوم دارند.

چطور ویلچر سبک مسافرتی را انتخاب کنیم

قیمت ویلچر سبک مسافرتی و میزان بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید را میتوان ایتم مهمی برای خرید در نظر گرفت . به طور کلی در شرایط فعلی بازار ، ویلچر های موجود برای خرید به دو دسته به لحاظ ساخت تقسیم میشوند . این دو دسته شامل ویلچر های ساخت ایران و ویلچر های ساخت چین هستند .

ویلچر های ساخت چین از برندهای مختلفی که معروف ترین آن ها کیانگ است با کیفیت ها و درجه بندی های متفاوت به بازار عرضه میگردد . واقعیت آن است که اکثر این ویلچر ها در یک کارخانه اما با برندهای مختلف و درجه بندی مواد اولیه متفاوت تولید و به بازار ایران وارد میشوند .

ویلچرهای ساخت ایران  محدود به دو یا سه برند هستند که معروف ترین آن ها ایران بهکار است . ویلچرهای ایرانی دارای کیفیت قابل قبولی هستند و در سالهای اخیر به تنوع محصولات آنها افزوده شده است  . اما همچنان در فاکتور های مهمی مانند کاهش وزن و کوچک شدن که مشخصات اصلی یک ویلچر مسافرتی است به طور کامل دست نیافته اند . 

با توجه توضیحات ارائه شده به شما توصیه میکنیم در هنگام خرید برای انتخاب بهتر خود را درگیر برند نکنید بلکه به مشخصات فنی توجه و برآنچه به دنبالش برای راحتی بیمار خود هستید تمرکز نمایید .

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.