شهرسلامت

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ورزشی شهرسلامت

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 02166933064 - 02166595990

کیسه آبگرم

( نمایش 1 - 10 محصول از 10 )

مرتب سازی بر اساس :
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروش ترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
کیسه آبگرم امسیگ مدل HB204

کیسه آبگرم امسیگ مدل HB204

600,000 تومان

کیسه آبگرم امسیگ مدل HB206 Plus

کیسه آبگرم امسیگ مدل HB206 Plus

460,000 تومان

کیسه آبگرم امسیگ مدل HB202 Plus

کیسه آبگرم امسیگ مدل HB202 Plus

580,000 تومان

کیسه آبگرم امسیگ

کیسه آبگرم امسیگ

ناموجود

کیسه آبگرم HB166

کیسه آبگرم HB166

ناموجود

کیسه یخ امسیگ -emsig-ic150

کیسه یخ امسیگ -emsig-ic150

ناموجود

کیسه یخ امسیگ -emsig

کیسه یخ امسیگ -emsig

ناموجود

کیسه کمپرس یخ زیکلاس مد

کیسه کمپرس یخ زیکلاس مد

ناموجود

مقایسه () مورد

کیسه آب گرم

 استفاده کیسه آبگرم برای دستیابی به خواص ترموتراپی و گرما درمانی از گذشته دور بسیار معمول بوده است . از کیسه آبگرم برای کاهش دردهای عضلانی ، کمک به بهبود اسپاسم عضلات بخصوص کمر و پشت و سرما خوردگی استفاده میگردد . از کیسه آبگرم میتوان برای گرم کردن بستر سالمندان در فصول سرد زمستان هم استفاده کرد .

کیسه آبگرم محصولی است که بودن آن در هر خانه ای با توجه به خواص آن بسیار مفید است و میتوان از آن بخصوص در فصول سرد سال استفاده های خوبی کرد . در خرید کیسه آبگرم دو نکته بسیار مهم است . جنس خود کیسه آبگرم و دریچه یا درب آن بسیار مهم است . نشتی از کیسه میتواند به استفاده کننده اسیب بزند .

کیسه آبگرم را وقتی با آب و یخ پر کنیم از آن می توان به عنوان کیسه یخ هم استفاده کرد. از کیسه یخ می توان در موارد جراحت ها و کوفتگی های ناشی آن استفاده کرد.

همانطور که گفته شد کیسه آبگرم فواید زیادی دارد. کیسه آب گرم برای دردهای عضلانی و گرفتگی عضلات بعد از فعالیت شدید بدنی و همچنین برای درمان کوفتگی بدن در زمان ابتلا به سرماخوردگی و آنفولانزا کاربرد دارد. برای کمر درد و دل درد نیز استفاده از کیسه آبگرم رایج است.

انواع کیسه آبگرم

کیسه آبگرم به طور کلی دو نوع دارد : کیسه آبگرم معمولی و کیسه آبگرم برقی .

کیسه آبگرم برقی همان کارکرد کیسه آبگرم معمولی را دارد اما به جای که در آن در آب گرم و داغ ریخته شود خودش میتواند با استفاده از المنت های که در داخل کیسه قرار داده شده است ، آب را گرم نماید . استفاده از کیسه آبگرم برقی که دارای شارژر فندکی خودرو باشد میتواند وسیله ای بسیار مفید باشد .

معایب و مزایا استفاده از کیسه آبگرم برقی

کیسه آبگرم برقی نسبت به کیسه آب گرم  معمولی مزایایی دارد . کیسه آبگرم برقی میتواند خودش آب داخل را گرم نماید و دیگر به وسیله ای جز یک پریز برق برای گرم کردن آب و استفاده از مزایای گرما و ترموتراپی احتیاج ندارد . اگر کیسه آب گرم برقی دارای شارژر فندکی که باشد که به راحتی حتی میتوان  از خودرو برای گرم کردن آب استفاده نمود .

از معایب استفاده از کیسه آبگرم برقی آن است که گرما آن کمی تیز و تند است و آب در داخل آن خیلی زود دمای خود را از دست میدهد البته این معایب شامل همه انواع کیسه آبگرذم برقی نمیشود .

کیسه آبگرم چه میکند

کیسه آبگرم یک ابزار بسیار محبوب بخصوص بین سالمندان برای دریافت مزایای گرمادرمانی است . کیسه آب گرم با ارائه یک گرما داغ و موضعی به عضلات یک نقطه خاص مانند کمر باعث گرم شدن بافت ، عضلات و رگ ها میگردد . این گرم شدن موجب منبسط شدن رگ ها و افزایش خون رسانی و شل شدن عضلات منقبض شده و در نتیجه کاهش فشار به کانال  ورگ های عصبی میگردد . کیسه آب گرم برای رفع اسپاسم بسیار مناسب است و حتی از آن برای کاهش درد شکم در دوران قاعدگی هم میتوان بهره برد .

خرید انواع کیسه آبگرم از برند و مارک های بسیار خوب مانند امسیگ ، زیکلاس مد با تضمین اصالت کالا و امکان ارسال به سراسر کشور از فروشگاه اینترنتی شهر سلامت بسیار ساده است . ما در کنار شما برای  خرید هر نوع تجهیزات پزشکی ، ورزشی و بهداشتی هستیم .

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.