شهرسلامت

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ورزشی شهرسلامت

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 02166933064 - 02166595990
انتخاب شما

نمایش محصولات موجود

برند

 • اکیومد
  Accumed
 • امپریال
  Imperial
 • امرن
  Omron
 • امسیگ
  EmsiG
 • اولئو
  OELEO
 • ایزی لایف
  EASY LIFE
 • براون
  BRAUN
 • بریسک
  Brisk
 • بی ول
  B Well
 • بیورر
  beurer
 • چویسمد
  choicemmed
 • رزمکس
  RossMax
 • ریشتر
  Riester
 • زنیت مد
  ZENITHMED
 • زیکلاس مد
  Zyklusmed
 • سیتی زن
  citizen
 • گلامور
  Glamor
 • لایکا
  Laica
 • مایکرولایف
  MICROLIFE
 • متفرقه
  other
 • مدل
  medel
 • مدیسانا
  Medisana
 • های تک
  hi tec
 • وکتو
  VEKTO

نوع تب سنج

 • دیجیتالی غیر تماسی
 • دهانی ساده
 • پستانکی نوزاد
 • دیجیتالی تماسی
 • تب سنج دیجیتال
محصول‌های پیشنهادی

تب سنج دیجیتال ( نمایش 1 - 12 محصول از 88 )

مرتب سازی بر اساس :
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروش ترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
مقایسه () مورد

تب سنج

تب معمولا خود یک بیماری نیست ، بلکه از عوارض و نشانه های بروز بیماری است ، تب در واقع مقاومت سیستم ایمنی بدن به ورود یک عامل خارجی به بدن مانند ویروس ها یا عفونت است ، تب در اصل مهمترین نشانه بیمارها با پایه عفونت است . سنجش تب بخصوص تب در کودکان و نوزادان بسیار حائز اهمیت است ، زیرا تب بالا ( بالاتر از 40 درجه سانتیگراد)  میتواند باعث بروز تشنج در بدن  و بروز آسیبهای مغزی به  کودک یا نوازد گردد ، بنابراین سنجش تب توسط تب سنج در طول بیماری های مانند سرما خوردگی ، آنفولانزا برای کودکان اهمیت ویژه ای دارد  و اکیدا توصیه میگردد که در صورت بروز تب بالاتر از 39 درجه در کودکان زیر دو سال ضمن تلاش برای دمای کودک خود را به نزدیک مرکز درمانی برسانید .

تب سنج دیجیتالی لیزری چیست ؟

یکی از بزرگترین مشکلات مادران هنگام بیماری کودک دلبندشان اندازه گیری تب و مقاومت کودک در سنجش دمای بدن از طریق دهان ، زیر بغل است ، شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی با درک این مشکل اقدام به تولید انواع تب سنج دیجیتال با قابلیت اندازه گیری دمای بدن بدون تماس با بدن نموده اند که به شدت مورد استقبال واقع گردیده است. تب سنج دیجیتال دستگاهی است که میتواند با دقت بسیار زیاد دمای بدن و حتی اجسام را بدون لمس بدن یا جسم اندازه گیری نماید این خاصیت بخصوص برای سنچش تب در کودکانی که اجازه اندازه 'گیری دما بدن را نمیدهند و مقاومت میکنند بسیار کاربردی است. تب سنج  از ابزارهای تشخیصی برای تشخیص علائم بیماری های مختلفی از جمله آنفولانزا استفاده میگردد ، از این وسیله برای اندازه گیری دمای بدن به صورت فوری و دقیق در مراکز بهداشتی اسفاده میگردد .

تب سنج دیجیتالی چگونه عمل میکند

اندازه گیری دمای بدن در انواع تب سنج یا دماسنج های دیجیتال تماسی ریتیکول براساس یک اصل است ، که مقاومت الکتریکی فلز با دما تغییر می کند و دما بر این اساس مشخص میگردد. تب سنج دیجیتال برخلاف دماسنج قدیمی رایج بر اساس تغییر اندازه فلز یا جیوه عمل نمیکند بلکه از سنسورهای دقیق برای اینکار استفاده میگردد ، در این دماسنج ها بر اساس دقت و امکان تماس با بیمار یا اجسام از تکنولوژی های متفاوتی استفاده میگردد ، همه این سنسورها براساس میزان مقاومت و واکنش سنسور نسبت جریال ارسالی که میتواند سیگنال یا ولتاژ باشد به دمای بدن است و تبدیل این مقاومت خروجی توسط میکرو چیپ ها به عداد در نمایشگر صورت می پذیرد.

تب چیست؟

تب را میتوان اینگونه تعریف کرد ، افزایش درجه حرارت بدن نسبت به دمای نرمال بدن که 37 درجه سانتیگراد یا 98.6 دهانی یا 37.2 سانتیگراد یا 99 درجه فارانهایت است ، البته توجه به این نکته مهم است که این عداد میانگین ها هستند و دمای طبیعی بدن در واقع ممکن است کمی متغییر درحدود 1 درجه فارنهایت و 0.6 سانتیگراد باشد .

هنگامی که دمای بدن کمتر از 38 درجه سانتیگراد باشد نیاز به تحت نظر بودن پزشک یا مراجعه به پزشک ندارد ، البته مشروط بر این که این تب مداوم نباشد ، با توجه به اینکه تب یک حاصل مکانیسم دفاعی یا خود جزیی از آن برای مبارزه علیه تحاجم عفونت ها ، باکتری و ویروس ات در صورتیکه با دیکر علایم نگران کننده همراه نباشد مهم تلقی نمیگردد و نیاز به درمان خاصی ندارد ، اما تب 40 درجه سانتیگراد و بالاتر بسیار خطرناک است و نیاز به درمان فوری و مراجعه به مراکز درمانی دارد بخصوص در کودکان ، نوزادان و سالمندان که میتواند بسیار خطر آفرین باشد . ضمنا تب را نباید با گرما زدگی ، تعریق شبانه ، گرگرفتگی دوره پریود در خانم ها یا دوران پری منوپوز یا یاِسگی اشتباه گرفت .

چه موقع برای تب باید به پزشک  مراجعه کرد

تب همانطور که قبلا گفته شد ناشی از مقاومت سیستم دفاعی بدن در برابر یک عامل خارجی ، ویروس ، باکتری ، هرنوع عامل مهاجم ، قارچ ها ، داروها و سموم است ، معمولا یک علامت هشدار یا صدور یک اخطار از طرف بدن است ، تب پایین یا گرم بودن بدن معمولا در نوزادان و کودکان موضوع عجیب یا خاصی نیست و همانطور که گفته شد میتواند یک پاسخ طبیعی سیستم دفاعی بدن به یک عفونت ساده باشد اما این بدان معنا نیست که تب را میتوان نادیده گرفت ، اگر تب در محدوده مجاز باشد و اگر کودک واکنش های نرمال داشته باشد ، تب را میتوان با داروهای بدون نسخه ای مانندمانند استامینوفن کودکان یا ایپو پروفن ها و دیگر داروها کنترل کرد ، اما در هر صورت میبایست در تب ادامه دار با دمای بالای 40درجه حتما به پزشک مراجعه کرد چون میتواند منجر به تشنج و آسیب به کودک شود، همواره به یاد داشته باشید کنترل تب بسیار مهم است و برای اینکار میتوانید از انواع تب سنج ها استفاده نماید .

تب سنج امسیگ

امسیگ Emsig برندی است با اصالت آلمانی که محصولات بسیار متنوعی در بخش تجهیزات پزشکی بخصوص حرفه ای و خانگی از جمله انواع تب سنج دیجیتال تولید میکند و تب سنج این شرکت در بازار ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

دقیق ترین تب سنج دیجیتالی

یکی از سوالات بسیار متداول که توسط کاربران همواره مطرح میگردد ، آن است که دقیق ترین تب سنج کدام است ؟ پاسخ به صورت فنی براساس مقایسه بین محصولات براساس میزان دقت اسمی که توسط سازنده در کاتالوگ اعلام میگردد بیان میگردد ، اما مشاورین شهر سلامت با توجه به موجودی کالا و بازخورد مشتریان قبلی از خرید محصولات و سابقه برند ها هنگام مشاوره نظراتی را برای راهنمایی ارائه خواهند داد ، به صورکلی تب سنج های لیزری تفنگی در صورتیکه به صورت صحیح استفاده شوند ، دقت بسیار بالای دارند و بطورکلی برندهای امسیگ ، بیورر ، ریشتر و زیکلاس مد محصولات خوبی تولید کرده و گارانتی مناسبی ارائه مینمایند .

نکنه قابل توجه آن است که ممکن است برخی دماسنج های صنعتی را که ظاهری بسیار شبیه به تب سنج های غیر تماسی با ظاهر تفنگی مانند را دارند به شما بعنوان تب سنج غیر تماسی با قیمت بسیار کمتر معرفی نمایند که پس خرید متوجه میگردید که دقت لازم را در اندازه گیری دمای بدن ندارند ، بنابراین برای اینکه از این بابت دچار خسارت نشوید،  توصیه میگردد حتما به دقت اسمی دستگاه ، رنج اندازه گیری و نوع کالا که حتما یک ترمو متر برای اندازه گیری دمای بدن باشد توجه نماید ، دماسنج های صنعتی که طیف دمای معمولا بین -40 درجه تا 200 سانتیگراد یا حتی بالاتر را اندازه گیری میکنند به هیچ وجه قابلیت سنجش دمای بدن انسان را ندارند .

عوارض تب سنج لیزری

تا کنون عوارض خاصی ناشی از استفاده تب سنج های غیر تماسی لیزری اعلام نگردیده است و میتوان گفت که طیف پرتوی ارسالی از این دستگاه ها برای سلامتی انسانی ضرری ندارد  و عوارضی برای بدن انسان ندارد البته این پرسش همچنان توسط گروه های تحقیقاتی در مراکز معتبر علمی تحت بررسی است .

بهترین برند تب سنج دیجیتال

پاسخ به این سوال با توجه تنوع برندهای موجود در کشور کمی سخت است ، اما همانطور که قبلا گفته شد ، برند های امسیگ ، بیورر ، رزمکس ، ریشتر و زیکلاس مد محصولات خوبی تولید و به بازار عرضه می نمایند و گارانتی  مناسبی برای این محصولات توسط نمایندگان رسمی این شرکت ها ارائه میگردد، بعنوان مثال امسیگ EmsiG که واردکننده آن شرکت رهروان ایساتیس گستر است محصولات این کمپانی را با دوسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش پشتیبانی میکند و شرکت بیورر BEURER  که وارد کنندخ رسمی آن آراما درمان است با گارانتی دوساله و خدمات پس از فروش ده ساله طیف متنوعی از محصولات تب سنج و دما سنج را در بازار کشور برای دسترس عموم قرارداده است این حمایت و پشتیبانی برای زیکلاس مد ، رزمکس ، ریشتر و دیگر برندها نیز برقرار است .

نحوه استفاده از تب سنج دیجیتالی بزرگسالان و کودکان

استفاده از تب سنج دیجیتالی ترمو  کار ساده ای است ، کافی است از دستورالعمل های سازنده در دفترچه راهنما پیروی کنید ، این محصولات بسیار کاربر محور بوده و معمولا با فشردن یک دکمه و نشانه گری به سمت پیشانی یا قراردان صحیح در گوش به راحتی دمای بدن را اندازه کیری میکند .

تب سنج نوزاد چی بخرم

یکی از اقلامی که تهیه آن در لیست خرید های اقلام مورد نیاز کودک پیش به دنیا آمدن یا خرید سیسمونی قرار دارد تب سنج است ، که معمولا انتخاب آن برای مادرانی که برای اولین بار فرزند به دنیا میآورند موضوع قابل تاملی نبوده و سعی میگردد ارازان ترین یا ساده ترین تب سنج آن هم از فروشگاه های سیسمونی فروشی تهیه گردد، درحالی که مادران با تجربه بر ارزش تب سنج بخصوص در  نوزدان و کودکانی در مقابل سنجش دمای بدن از طریق دهان یا زیر بغل مقاومت میکنند  واقف هستند . ما به شما توصیه میکنیم به جای خرید تب سنج دکوری ، تب سنج دیجیتال را با قابلیت های خاص خریداری نمایید .

خرید آنلاین نب سنج و تب سنج غیر تماسی

اما سوالی که مطرح میگردد در اصطلاح عام آن است که تب سنج نوزاد چی بخرم ؟ این سوال آمار جستجوی بالای در گوگل دارد ، که نشان از سردرگمی مادران برای  انتخاب یک تب سنج برای نوزاد یا کودک خود است ، پاسخ ما به این سوال آن است که اصلا نگران نباشید ، شهر سلامت با ارائه مشاوره مناسب به شما برای انتخاب تب سنج دیجیتال کمک خواهد نمود و بهترین مارک و برند تب سنج با دقت مناسب متناسب با  نیازتان را به شما معرفی میکند ، شما میتوانید برای پرسیدن سولات خود و همچنین دریافت مشاوره با شماره 66595990-021 تماس حاصل فرمایید .

 

فروش انواع تب سنج دیجیتالی ارزان لیزری ، دیجیتال ارزان قیمت

نماد اعتماد الکترونیک logo-samandehi

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.