شهرسلامت

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ورزشی شهرسلامت

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 02166933064 - 02166595990
انتخاب شما

نمایش محصولات موجود

برند

 • آذیموس
  Azimuth
 • اس جی ال
  SGL
 • اسپرتک
  sportec
 • پاور مکس
  PowerMax
 • پروتئوس
  proteus
 • روبیمکث
  Robimax
 • متفرقه
  other
 • تردمیل
محصول‌های پیشنهادی

تردمیل

( نمایش 1 - 12 محصول از 21 )

مرتب سازی بر اساس :
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروش ترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
مقایسه () مورد

تردمیل خانگی ارزان از بهترین برندها خواسته معقول و هوشمندانه اکثر مشتریان ما است . ما در فروشگاه آنلاین شهرسلامت به دنبال ارائه خدماتی متفاوت هستیم و در این راستا اقدام به معرفی انوع تردمیل خانگی و لیست قیمت این محصول مینماییم .

ما در شهر سلامت با ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید به شما برای انتخاب بهتر تردمیل متناسب با خواسته و بودجه تان کمک مینماییم . در این بخش از فروشگاه شهر سلامت ما به معرفی انواع برندهای تردمیل برای کاربری های مختلف و برای وزن های متفاوت می پردازیم. تا مشتری با بررسی دقیق ویژگی ها و عملکرد هر کدام از دستگاه ها ، بهترین برند ترمیل متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید . 

تردمیل خانگی

تردمیل خانگی ابزاری نوین برای جبران عدم فعالیت فیزیکی زندگی شهر یا اجرا تمرینات ویژه برای افزایش آمادگی جسمانی است . تردمیل جز ابزارهای کمک ورزشی در بخش هوازی طبقه بندی میگردد که میتواند کالری سوزی بالایی داشته و به شدت برای کاهش وزن و لاغری مفید باشد . فعالیت بخش عمده ای از عضلات بدن در کنار تعریق و کالری سوزی تاثیر معجزه آسای در لاغری و کاهش وزن دارد و تردمیل یکی از ابزار بسیار موفق و مقبول برای این کار است .

تردمیل انواع مختلف دارد و براساس قابلیت های که به کاربر خود ارائه می نماید ، معمولا طبقه بندی میگردد . تردمیل های پیشرفته امروزی علاوه بر امکان ایجاد سختی در درجات مختف برای دویدن روی تسمه و تغییر سرعت در گام بر داشتن ، امکان تعییر زاویه و ایجاد سختی در شیب ، نمایش اطلاعات متفاوت و کاربردی در صفحه نمایش ، اندازه گیری ضربان قلب و تحلیل آن ، امکان محاسبه حدودی کالری سوخته شده ، مسافت طی شده ، زمان استفاده و برنامه پذیری را دارند.

 چگونه یک تردمیل خانگی ارزان ولی خوب انتخاب کنیم ؟

تردمیل خانگی با تردمیل باشگاهی چندین تفاوت عمده دارد . تردمیل باشگاهی برای وزن های بسیار بالا طراحی شده است تا بتواند به نیاز های همه مراجعین به باشگاه و کاربران را پوشش دهد . تردمیل باشگاهی معمولا از قطعات بسیار مقاوم ساخته شده اند تا بتوانند به صورت پیوسته خدمات رسانی انجام دهند زیرا میزان خواب دستگاه بسیار کم است . تردمیل باشگاهی قابلیت ها مختلفی مانند تنظیم شیب و تنوع سرعت و از همه مهمتر برنامه های پیش فرض و سنسورهای بسیار دقیقی دارد تا بتواند تمرینات طولانی و حرفه ای را پوشش دهد . بنابراین این دستگاه ها برای حداکثر خواسته ها و استفاده بسیار زیاد طراحی شده و قطعا گران تر از نوع خانگی خواهند بود.

واقعیت این است که استفاده کنندگان خانگی لزومی ندارد تا برای خرید تردمیل باشگاهی که برای حداکثر نیاز ها طراحی شده است هزینه نمایند . علت هم آن است که ارزش خرید یک کالا زمانی مناسب ارزیابی میشود که بین خواسته و نیاز با امکانات محصول تعادل برقرار باشد . این بدان معنی است که تهیه و خرید دستگاهی گران که مثلا 50 % از امکانات آن بکار شما بیاید چه سودی دارد .

 حالا که که در مورد تفاوت های بین تردمیل باشگاهی و خانگی اطلاعاتی ارائه شد به تردمیل خانگی و فاکتور های مهم برای انتخاب درست آن خواهینم پرداخت .  در ابتدا متذکر میشویم که تردمیل خانگی ارزان اما خوب ، ترکیب دو واةژه غیر همنسخ است و به یاد داشته باشید هیچ وقت کیفیت ارزان نمیشود .

معیارهای مهم برای انتخاب یک تردمیل خانگی خوب :

 • تناسب بین حداکثر وزن شما بعلاوه 15 کیلو و حداکثر وزن تحمل دستگاه : مثلا اگر وزن شما 80 کیلوگرم است انتخاب تردمیلی که 90 کیلو گرم یا نهایتا 100 کیلوگرم تحمل وزن کاربر را دارد کار درستی است .
 • تردمیلی که قابلیت تنظیم شب داشته باشد .
 •  چند برنامه پیش فرض داشته باشد بسیار خوب است .
 • تنظیم سرعت امکان پذیر باشد .
 • ضربان قلب ، مدت زمان دویدن و درجه بندی سرعت ، مسافت دویده شده و نهایتا کالری مصرف شده را نمایش دهد .
 •  سیستم اتصال ایمنی برای قطع شدن سریع تسمه هنگام زمین خوردن در آن باشد

برنامه برای استفاده از تردمیل

برنامه اول : این برنامه برای کالری سوزی یک فرد مبتذی با وزن 80 کیلو گرم که تصمیم به کاهش وزن تا 75 کیوگرم دارد .

زمان سرعت  شیب  هدف
2 1-3  صفر  گرم کردن
3 3-4 صفر قدم زدن سریع
5 3 10 درجه فشار ابتدای به عضلات
5 3 15 درجه  فشار بیشتر
5 2 صفر

 استراحت اولیه

ادامه برنامه با هدف تعریق و کالری سوزی تا سقف سوختن 500 کالری : در این مرحله کمی آب بخوردید و بدن را هیدراته کنید.

زمان سرعت شیب به درصد هدف
15 3 0  تعریق و کالری سوزی
10 3 15 فشار اولیه
5 3 25 فشار ثانویه
5 3  حداکثر شیب فشار تکمیلی
5 3 صفر  اتمام تمرین و استراحت عضلات

 

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.