بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

ماساژور گردن

ماساژور گردن

42 محصول وجود دارد

ماساژور گردن و شانه

یکی از نقاطی از بدن که بیشترین فشار وزنی و آزادی عمل حرکتی در جهات مختلف را دارد ، گردن است ، همین آزادی عمل همراه عادات نادرست ما در نشستن و کارکردن با ابزاری مانند کامپیوتر و لپ تاپ و دیگر لوازم باعث فشار و گرفتگی یا اسپاسم عضلات ناحیه شانه و گردن می شود . ماساژ یک روش کمک درمانی بسیار قدیمی است که در فرهنگ ها و سنت های ...

ماساژور گردن و شانه

یکی از نقاطی از بدن که بیشترین فشار وزنی و آزادی عمل حرکتی در جهات مختلف را دارد ، گردن است ، همین آزادی عمل همراه عادات نادرست ما در نشستن و کارکردن با ابزاری مانند کامپیوتر و لپ تاپ و دیگر لوازم باعث فشار و گرفتگی یا اسپاسم عضلات ناحیه شانه و گردن می شود . ماساژ یک روش کمک درمانی بسیار قدیمی است که در فرهنگ ها و سنت های مختلف بخصوص طب شرقی برای درمان بسیار از دردها و بیماری کاربرد دارد ، البته تنها کاربرد ماساژ درمان نیست ، رفع خستگی ، افزایش آرامش و بالا رفتن سرعت گردش خون و کاهش دردهای مزمن عضلانی از دیگر خواص ماساژ می باشد. گرفتاری ، کمبود وقت ، هزینه بالا و در دسترس نبودن همیشگی و آنی یک ماساژ دهنده حرفه ای باعث می شود که افراد کمترین بهره را از ماساژ ببرند، بنابراین شرکت های مختلف از برندهای متفاوت با توجه به نیاز بازار و مشتریان اقدام به طراحی انواع ماساژور گردن و شانه بر پایه بازسازی حرکات دست یک درمانگر یا ماساژور حرفه ای نمودند ، دستگاه ماساژور گردن و شانه ابزاری است که به صورت تخصصی اقدام با ماساژ عضلات شانه و گردن شما کمک می کند و لذتی وصف ناپذیر از دریافت ماساژ به شما هدیه خواهد داد. ماساژور ابزاری است برای توانبخشی و کمک به بهبود و درمان گرفتگی عضلات است که تکنیک های آن ریشه در روش های باستانی دارد ،ماساژور گردن انوااع مختلفی دارد که با استفاده گوی های مختلف عضلات شانه و گردن را ماساژ میدهد .

 چرا ماساژ گردن :

عضلات گردن فشار زیادی در طول یک روز کاری یا ورزشی برای نگاه داشتن سر در حالت های مختلف تحمل میکنند و معمولا از این ناحیه در برابر سرما و گرما محافظت نمیگردد از طرفی شریانهای مهمی از ناحیه گردن عبور کرد و در مسیر عبور مهمترین چاک لاین ها برای انتقال انرژی به نقاط بدن  قرار دارد از طرفی ساختار استخوان بدی گردن و فشار دیسک و مهره بر عضلات این بخش بسیار زیاد است ، همه این دلایل باعث میگردد این عضلات زود خسته شوند و خستگی آنها باعث کاهش انرژی افسردگی و درد های مزمن ناحیه گردن گردد ، بنابراین ماساژ اصولی گردن باعث رفع خستگی و افزایش طروات میگردد و همیشه توسط پزشکان توصیه میشود و به دلیل احساس خوشایندی که ایجاد میکند و افزایش گردش خون بسیار محبوب است .

 خرید ماساژور گردن

شهر سلامت عرضه کننده انواع ماساژور گردن ارزان در مارک و برندهای معتبر بازار مانند ای رست ، بست رست ، امسیگ و همراه با گارانتی شرکتی می باشد. هم چنین با ارایه لیست قیمت ماساژور گردن، شانه و کتف ، امکان مقایسه قیمت و ویژگی ها را می دهد و ما در انتخاب بهترین مارک ماساژور گردن، شانه و کتف متناسب با نیازمان هدایت می کند، ما بهترین قیمت ماساژور گردن و شانه irest ، ماساژور کتف، شانه و گردن آي رست مدل sl-d180 ،  هایتک مدل hi-sm112 ، آي رست مدل sl d180 c ، ماساژور گردن bestrest ، ماساژور neck and shoulder و MG50 امسیگ کع از برترین های موجود در بازار است را ارائه مینمایم . 

خرید ماساژور گردن در شهرسلامت

گارانتی شهر سلامت
کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 42 محصول