بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

بالش طبی ارگوفوم مدل Bella بزرگ نمایی
فروش با شرایط ویژه اقساطی در شهرسلامت

بالش طبی ارگوفوم مدل Bella

مدل Bella

جدید

ارگو فوم

بالش طبی

مناسب برای دردهای آرتروز

مناسب برای دردهای کمر و گردن

خواب راحت

جلوگیری از تعریق

ضد حساسیت

در صورت تمایل به سفارش تلفنی و یا دریافت مشاوره در ارتباط با خرید بالش طبی با شماره های 66595990-021  تماس حاصل فرمایید.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

لطفا باتوجه به نوسان قیمت قبل از ثبت سفارش با فروشگاه تماس حاصل فرمایید

توضیحات در مورد بالش طبی ارگوفوم Bella

بالش طبی تاثیر بسیاری در کاهش فشار به مهرهای گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات دارد و باعث میشود ستون مهره ها در مقابل وضعیت گردن و سر به صورتی ایده آل باشد. بالش طبی در زمانی که مشکلات آرتروز و یا احساس درد در ناحیه کمر و یا گردن وجود داشته باشد خیلی کمک کننده است . برروی سطح این بالش طبی ژلی خنک کننده وجود دارد که شامل پنبه بوده و بسیار لطیف می باشد . این بالش طبی در زمان تماس با ناحیه سر و گردن به دلیل وجود همان ژل که روی سطح بالش قراردارد دمای منتقل شده را 15 درجه کاهش میدهد که باعث جلوگیری از بروز تعریق، خصوصا" برای افرادی که در زمان خواب تعریق زیادی دارند میشود . ورقه ی ژله ای طراحی شده روی این بالش طبی در مقابل گرما و رطوبت مقاومت زیادی دارد و ظاهر و کارآیی بالش را اکیدا" با مشکل مواجه نمی کند . این بالش را بعنوان یک پیشنهاد برای خوابی راحت و دلچسب به شما پیشنهاد می کنید .

ویژگیهای بالش به صورت مختصر: جلوگیری از عرق کردن حین خواب، ضد حساسیت ، ضد باکتری و خنک کننده بوده و روکش این بالش به راحتی قابل شستشو می باشد .

نوشتن نقد و نظر

بالش طبی ارگوفوم مدل Bella

عضویت نیاز نیست

اگر سوال شما در سوالات مطرح شده پاسخ داده نشده است، می‌توانید از فرم زیر سوال خود را ارسال کنید.

(اختیاری)
*(نیاز است برای آگاه سازی شما در هنگام پاسخ)