شهرسلامت

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ورزشی شهرسلامت

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 02166933064 - 02166595990

پوشک بزرگسال

( نمایش 1 - 7 محصول از 7 )

مرتب سازی بر اساس :
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروش ترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
مقایسه () مورد

پوشک بزرگسال

زمانی که افراد بزرگسال به دلایل مختلف دچار بی اختیاری ادرار می شوند، نیاز به استفاده از پوشک بزرگسال دارند. انواع متنوعی از پوشک بزرگسال در بازار ارایه می شود که ممکن است برای خریدار گیج کننده باشد. به هر حال پوشک بزرگسال ضمن راحتی و عدم ایجاد حساسیت و جذب بالا باید مطابق با بودجه مصرف کننده نیز باشد. گرچه بعضی از انواع گران تر پوشک بزرگسال به دلیل جذب بالا ، نیاز به تعویض کمتری دارد و قیمت آن را توجیه می کند.

به طور کلی پوشگ بزرکسال در دو نوع عرضه می شود.

 پوشک بزرگسال شورتی 

این پوشک بزرگسال مانند شورت طراحی شده است و به راحتی مانند شورت پوشیده می شود و در آورده می شود و به دلیل پوشش بالا و جذب قوی ، از بیرون زدن ادرار و مدفوع جلوگیری کرده و فرد کاملا احساس راحتی می کند .

 پوشک بزرگسال چسبی 

طراحی آن مانند پوشک بچه می باشد و در گوشه ها دارای نوار چسب می باشد .از لحاظ سایز مناسب افراد بزرگسال می باشد که البته دارای سه سایز M ,S و L می باشد.

از بهترین مارک های پوشک بزرگسال می توان به پوشک چسبی بزرگسال ابری فوم ساخت دانمارک،پوشک بزرگسال شورتی هارتمن ساخت آلمان ، پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس ساخت دانمارک، پوشک بزرگسال شورتی جان پد، پوشک بزرگسال ایزی لایف ساخت ایران که از لحاط قیمت نیز مقرون به صرفه است ، میتوان اشاره کرد. در صورتی خرید پوشک بزرگسال در تعداد تخفیف های ویژه از جانب فروشگاه شهر سلامت ارایه می شود.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.