بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

ماساژور سر و چشم

14 محصول وجود دارد

ماساژور چشم:

زندگی ماشینی و سبک زندگی شهر نشینی به همراه استفاده طولانی مدت از لب تاب ، کامپیوتر  و پشت میز نشینی در کارمندان  درکنار مطالعه طولانی مدت  و رانندگی در جاده و... باعث خستگی چشم های شما میگردد ، ماساژور چشم با استفاده از تکنیک های ماساژ فشاری ، ویبره به همراه گرما درمانی باعث رفع گرفتگی عضلات دور چشم ، افزایش یرعت گردش خون و آرامش د...

ماساژور چشم:

زندگی ماشینی و سبک زندگی شهر نشینی به همراه استفاده طولانی مدت از لب تاب ، کامپیوتر  و پشت میز نشینی در کارمندان  درکنار مطالعه طولانی مدت  و رانندگی در جاده و... باعث خستگی چشم های شما میگردد ، ماساژور چشم با استفاده از تکنیک های ماساژ فشاری ، ویبره به همراه گرما درمانی باعث رفع گرفتگی عضلات دور چشم ، افزایش یرعت گردش خون و آرامش در فرد میگردد و تجربه جدید و لذت بخش را به کاربر ارائه مینماید .

ماساژور سر و چشم :

ماساژور سر و چشم با استفاده از تنکنیک های سنتی بر پایه طب سوزنی علاوه بر ماساژ عضلات چشم ، سر کاربر و حتی شانه های اور را ماساژ میدهد و استفاده از آن علاوه بر خواص درمانی  به افزایش آرامش بسیار کمک خواهد نمود .

خرید ماساژور ارزان

شهرسلامت عرضه کننده انواع دستگاه ماساژ و ماساژور تخصصی از جمله ماساژور چشم و سر  از برترین برند ها مانند irest ،شاندرمن ، بست رست ، ای رست ، بیورر ، امسیگ ،  ronak  و breo است . ما با ارائه مشاوره  پیش از خرید و پس از خرید به شما در انتخاب بهتر محصولات پزشکی خانگی و بهداشتی  از جمله ماساژور سر و چشم کمک خواهیم نمود.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 محصول