بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

صندلی ماساژور

صندلی ماساژور

46 محصول وجود دارد

صندلی ماساژور

صندلی ماساژ برای اولین بار در اواخر دهه ۱۹۸۰ به بازار مصرف کننده معرفی شد. هدف از تولید این صندلی ها شبیه سازی حرکات واقعی ماساژ، برای از بین بردن استرس، تنش و کاهش درد است. اگرچه صندلی ماساژور در ابتدا به سرعت در حال پیشرفت بود، پس از یک دهه علاقه به تکنولوژی افزایش یافت و رقبای این صنعت مجبور به تولید مدل های پیشرفته تر و کاربرد...

صندلی ماساژور

صندلی ماساژ برای اولین بار در اواخر دهه ۱۹۸۰ به بازار مصرف کننده معرفی شد. هدف از تولید این صندلی ها شبیه سازی حرکات واقعی ماساژ، برای از بین بردن استرس، تنش و کاهش درد است. اگرچه صندلی ماساژور در ابتدا به سرعت در حال پیشرفت بود، پس از یک دهه علاقه به تکنولوژی افزایش یافت و رقبای این صنعت مجبور به تولید مدل های پیشرفته تر و کاربردی تر شدند.صندلی ماساژور سیله ای برای ماساژ بیشتر نقاط بدن و رفع گرفتگی عضلات و ایجاد آرامش و رفاه بیشتر برای کاربران که میتواند به صورت خانگی یا برای استفاده عمومی در سالنهای ماساژ ، مراکز تفریحی ، سالنهای ترانزیت فرودگاهی و غیره استفاده شود ، این وسیله از ترکیبی از تکنیک های برتر ماساژ با هدف بازسازی حرکات یک ماساژور یا درمانگر حرفه ای به همراه فاکتورهای طب شرقی استفاده مینماید و با توجه استقبال بازار از این طیف از این محصولات و تمایل شرکت های بزرگ برای حضور در بازار هدف ، تنوع زیادی یافته است.

تکنیک های ماساژ درمانی

در حال حاضر موثرترین تکنیک های ماساژ که در صندلی های ماساژور به کار رفته است، تکنیک ماساژ شیاتسو و ماساژ سوئدی است.

  • شیاتسو تمایل دارد از حرکات فشاری، رفت و برگشتی، غلطکی و چرخشی استفاده کند. مشخصه تعریف شیاتسو تمرکز آن بر روی آزاد سازی تنش در مکان های خاصی از بدن است.
  • سوئدی شامل مالش طولانی همراه با فشار، ضربه زدن با دست و تکان دادن است. هدف از این ماساژ تقویت گردش خون می باشد.

فواید صندلی ماساژور:

  • فراهم آوردن آرامش
  • رفع خستگی عضلات و بدن
  • کاهش استرس و فشار های عصبی
  • تمدد اعصاب و ریلکسیشن
  • بهبود و افزایش جریان خون
  • افزایش میزان اکسیژن وارده به اندام تحت ماساژ
  • تناسب اندام و لاغری
  • افزایش توان عضلات

چگونه صندلی ماساژور بخریم

یکی از قابلیت های ویژه فروشگاه شهر سلامت تلاش برای ارائه خدمت برتر نسبت به رقبا و ایجاد مشتریان وفادار است ، به همین جهت تمام تلاش خود را برای پاسخگویی حداکثری به درخواست های مشتریان عزیز و ارائه ارزان ترین صندلی ماساژور خواهد نمود. شهر سلامت انواع مبل ماساژ و صندلی ماساژور در برندهای معتبر هم چون صندلی ماساژور irest، بن کر ، بست رست و ...همراه با گارانتی شرکتی را عرضه می کند . همچنین با ارایه لیست قیمت صندلی ماساژور که کاملا به روز شده است و ارایه مشاوره خرید توسط کارشناسان شهر سلامت شما را در انتخاب بهترین مارک صندلی ماساژ متناسب با نیازتان راهنمایی می کند.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 46 محصول