بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

ماساژور پا

ماساژور پا

70 محصول وجود دارد

ماساژور پا و کف پا

پس از یک روز کاری طولانی و یا رفتن به خرید همراه با دوستان یا خانواده و یا رفتن به مدرسه و دانشگاه، بیشترین فشار بر روی پاهای شما است و پاهای شما از ایستادن زیاد و راه رفتن خسته و متورم می شود، بعد از چنین روز خسته کننده ای بهترین گزینه برای تجدید سلامتی و از بین رفتن درد پاها، یک ماساژ لذت بخش است. اما چی کسی می تواند هر رو...

ماساژور پا و کف پا

پس از یک روز کاری طولانی و یا رفتن به خرید همراه با دوستان یا خانواده و یا رفتن به مدرسه و دانشگاه، بیشترین فشار بر روی پاهای شما است و پاهای شما از ایستادن زیاد و راه رفتن خسته و متورم می شود، بعد از چنین روز خسته کننده ای بهترین گزینه برای تجدید سلامتی و از بین رفتن درد پاها، یک ماساژ لذت بخش است. اما چی کسی می تواند هر روز پاهای ما را ماساژ دهد. برای اعضای خانواده و دوستان بسیار خسته کننده خواهد بود اگر بخواهند هر روز شما را ماساژ دهند، راه دیگر رفتن به سالن های ماساژ است که دارای هزینه زیاد و وقت گیر است.

دستگاه ماساژور پا

ماساژ پا قرن ها در بسیاری از فرهنگ ها برای بهبود سلامت و آرامش بدن مورد استفاده قرار گرفته است، اکثر روش های ماساژ پا برگرفته از ماساژ شیاتسو و رفلکسولوژی می باشد، که این فرضیه را مطرح می کنند که اعمال فشار به بیش از ۷۰۰۰ عصب در پا می تواند انسدادهای شدید در دیگر نقاط بدن را آزاد کند. ماساژ پا می تواند به عنوان تسکین درد، کاهش استرس و حتی برای افزایش سرعت بهبود آسیب پذیری مورد استفاده قرار گیرد. ماساژ پا به صورت سنتی با استفاده از دست انجام می شود و در برخی موارد با کمک گرفتن از چوب و قلطک هم استفاده می شود.

ماساژور پا

پا یکی از نقاط حساس بدن انسان است، در کف پای انسان نقاط بسیار حساسی وجود دارد که با هر قسمت از بدن اعم از اعصاب، عضلات، غدد و استخوان ها مطابقت دارند و فشار روی این نقاط ویژه تورم و گرفتگی ها را از بین می برد و به آرامش اعصاب کمک بسیاری می کند، این آرامش اعصاب کمک به کاهش انقباض عروقی می کند و موجب به بهبود عملکرد گردش خون می شود، بهبود گردش خون باعث می شود اکسیژن رسانی به بافت ها بهتر صورت گیرد و و سموم از بدن خارج می شود. از دیگر تاثیرات ماساژور پا بهبود کم خوابی می باشد که به کمک آرامش بخشیدن به بافت ها و عضلات کمک بسیاری به بی خوابی های شبانه می کند.

خرید ماساژور پا در شهر سلامت

دستگاه ماساژور پا برقی با استفاده تکنیک های رولینیگ، کیسه های فشار، ویبره، شیاتسو، گرما درمانی و دیگر ابزار ها به بازسازی حرکات دست یک ماساژور حرفه ای می پردازد، البته ماساژور پا علاوه بر ماساژ قابلیت های نظیر مغناطیس درمانی، حباب درمانی و جکوزی دارد و کاربر می تواند بسته به نیاز خود محصولات را انتخاب نماید.

خرید ماساژور پا ارزان

فروشگاه شهر سلامت آماده است به صورت رایگان به شما مشتریان عزیز خدمات مشاوره ای تخصصی در زمینه خرید انواع دستگاه ماساژور پا ارائه نماید و مطمئن باشید ما بهترین قیمت ماساژور پا به شما عرضه خواهیم کرد. ما از برترین برندها مانند امسیگ ، irest ، کامفورت ، لگز ، بن کر مجموعه ای بینظیر با کیفیت و پایین ترین قیمت برای شما فراهم  آورده ایم .

ماساژور پا irest

irest   ای رست برندی است با کیفیت بالا که به صورت تخصصی انواع ماساژور پا و صندلی ماساژور با دو سال گارانتی معتبر از شکرت استیپمان می باشد ، فروشگاه شهر سلامت نماینده رسمی شرکت irest  است و برترین و بهترین قیمت ای رست را به شما عرضه میکند .

 ماساژور پا امسیگ

امسیگ برندی است با اصالت آلمانی که  انواع محصولات پزشکی و بهداشتی از جمله انواع جکوزی و ماساژور پا را عرضه مینماید ، محصولات این شرکت با گارانتی شرکت رهروان ایساتیس گستر در بازار توزیع میگردد و این شرکت نماینده رسمی امسیگ و شرکت رهروان ایساتیس گستر است

ماساژور پا کامفورت

کامفورت یکی از برترین برندها در بازار ایران در زمینه انواع ماساژور پا ، بدن و صندلی ماساژور است که محصولات آن  دارای گارانتی 18 ماه و خدمات پس از فروش مناسبی است

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 70 محصول