بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

ماساژور پا

ماساژور پا

70 محصول وجود دارد

ماساژور پا و کف پا

پس از یک روز کاری طولانی و یا رفتن به خرید همراه با دوستان یا خانواده و یا رفتن به مدرسه و دانشگاه، بیشترین فشار بر روی پاهای شما است و پاهای شما از ایستادن زیاد و راه رفتن خسته و متورم می شود، بعد از چنین روز خسته کننده ای بهترین گزینه برای تجدید سلامتی و از بین رفتن درد پاها، یک ماساژ لذت بخش است. اما چی کسی می تواند هر رو...

ماساژور پا و کف پا

پس از یک روز کاری طولانی و یا رفتن به خرید همراه با دوستان یا خانواده و یا رفتن به مدرسه و دانشگاه، بیشترین فشار بر روی پاهای شما است و پاهای شما از ایستادن زیاد و راه رفتن خسته و متورم می شود، بعد از چنین روز خسته کننده ای بهترین گزینه برای تجدید سلامتی و از بین رفتن درد پاها، یک ماساژ لذت بخش است. اما چی کسی می تواند هر روز پاهای ما را ماساژ دهد. برای اعضای خانواده و دوستان بسیار خسته کننده خواهد بود اگر بخواهند هر روز شما را ماساژ دهند، راه دیگر رفتن به سالن های ماساژ است که دارای هزینه زیاد و وقت گیر است.

ماساژ پا قرن ها در بسیاری از فرهنگ ها برای بهبود سلامت و آرامش بدن مورد استفاده قرار گرفته است، اکثر روش های ماساژ پا برگرفته از ماساژ شیاتسو و رفلکسولوژی می باشد، که این فرضیه را مطرح می کنند که اعمال فشار به بیش از ۷۰۰۰ عصب در پا می تواند انسدادهای شدید در دیگر نقاط بدن را آزاد کند. ماساژ پا می تواند به عنوان تسکین درد، کاهش استرس و حتی برای افزایش سرعت بهبود آسیب پذیری مورد استفاده قرار گیرد. ماساژ پا به صورت سنتی با استفاده از دست انجام می شود و در برخی موارد با کمک گرفتن از چوب و قلطک هم استفاده می شود.

پا یکی از نقاط حساس بدن انسان است، در کف پای انسان نقاط بسیار حساسی وجود دارد که با هر قسمت از بدن اعم از اعصاب، عضلات، غدد و استخوان ها مطابقت دارند و فشار روی این نقاط ویژه تورم و گرفتگی ها را از بین می برد و به آرامش اعصاب کمک بسیاری می کند، این آرامش اعصاب کمک به کاهش انقباض عروقی می کند و موجب به بهبود عملکرد گردش خون می شود، بهبود گردش خون باعث می شود اکسیژن رسانی به بافت ها بهتر صورت گیرد و و سموم از بدن خارج می شود. از دیگر تاثیرات ماساژور پا بهبود کم خوابی می باشد که به کمک آرامش بخشیدن به بافت ها و عضلات کمک بسیاری به بی خوابی های شبانه می کند.

خرید ماساژور پا در شهر سلامت

دستگاه ماساژور پا برقی با استفاده تکنیک های رولینیگ، کیسه های فشار، ویبره، شیاتسو، گرما درمانی و دیگر ابزار ها به بازسازی حرکات دست یک ماساژور حرفه ای می پردازد، البته ماساژور پا علاوه بر ماساژ قابلیت های نظیر مغناطیس درمانی، حباب درمانی و جکوزی دارد و کاربر می تواند بسته به نیاز خود محصولات را انتخاب نماید.

فروشگاه شهر سلامت آماده است به صورت رایگان به شما مشتریان عزیز خدمات مشاوره ای تخصصی در زمینه خرید انواع دستگاه ماساژور پا ارائه نماید و مطمئن باشید ما بهترین قیمت ماساژور پا به شما عرضه خواهیم کرد.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 70 محصول

فیلتر توسط:

خاموشی خودکار
قابلیت خاموشی خودکار
قابلیت شتشو در ماشین لباسشویی
سیستم کنترل از راه دور
ریموت کنترل
برنامه اتوماتیک ماساژ
نماد اعتماد الكترونیكی
    نماد الکترونیک شهر سلامت پرداخت آنلاین با درگاه بانکی

آخرین دانستنی‌ها

صفحه دانستنی‌ها