بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

دوچرخه ثابت مبله

31 محصول وجود دارد

دوچرخه ثابت نشسته پشتی دار

دوچرخه ثابت نشسته به سبب داشتن پشتی صندلی از ناحیه کمر بیشترین حمایت را می کند و کمترین فشار متوجه مهره های کمر میشود. کاربر می تواند بدون خستگی مدت طولانی تری ورزش کند . هم چنین افراد سالمند یا ورزشکارانی که در دوران ریکاروی مصدومیت هستند ،نیز می توانند از این نوع دوچرخه ثابت استفاده کنند.دوجرخه ثابت مبله ضمن کالری سو...

دوچرخه ثابت نشسته پشتی دار

دوچرخه ثابت نشسته به سبب داشتن پشتی صندلی از ناحیه کمر بیشترین حمایت را می کند و کمترین فشار متوجه مهره های کمر میشود. کاربر می تواند بدون خستگی مدت طولانی تری ورزش کند . هم چنین افراد سالمند یا ورزشکارانی که در دوران ریکاروی مصدومیت هستند ،نیز می توانند از این نوع دوچرخه ثابت استفاده کنند.دوجرخه ثابت مبله ضمن کالری سوزی بالا، تقویت سیستم قلبی عروقی ،باعث فرم گرفتن عضلات باسن،ران و ساق پا می شود و در عین حال جز ایمن ترین وسایل ورزشی خانگی محسوب می شود که کمترین فشار را به مفاصل زانو و مهره های کمر وارد می کند. این نکته مهم ترین مزیت دوچرخه ثابت نسبت به تردمیل می باشد.انواع دوچرخه ثابت نشسته پشتی دار از نوع خانگی و باشگاهی در شهر سلامت ارایه می شود. انواع دوچرخه ثابت خانگی معمولا تحمل وزن پایین تر از 150 کیلوگرم دارند و انواع باشگاهی عموما تحمل وزن 150 کیلوگرم یا بالاتر را دارند.

خرید دوچرخه ثابت ارزان :

شهر سلامت یک فروشگاه تخصصی فروش محصولات مرتبط با سلامتی به صورت آنلاین است ، این فروشگاه از برترین و بهترین برندهای تولید کننده محصولات پزشکی ، بهداشتی و ورزشی مجموعه ای از کالاهای با ارزش را با تضمین اصالت کالا و گارانتی معتبر و شرکتی عرضه می نماید . ما به شما بهترین دوچرخه ثابت ارزان قیمت را پیشنهاد خواهیم نمود و با مشاوره پیش و پس از خرید درکنار شما خواهیم بود .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین دوچرخه ثابت متناسب با نیاز و البته بودجه تان ، از کارشناسان شهر سلامت از طریق شماره 02166595990 ،مشاوره دریافت نمایید.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 31 محصول