بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

ویلچر

30 محصول وجود دارد

 ویلچر

شهر سلامت عرضه کننده انواع ویلچر سبک برقی و ویلچر ساده  ارزان در برندهای معتبر بازار و همراه با گارانتی شرکتی می باشد. باید توجه داشت فردی که از ویلچر استفاده می کند چه مشکلی دارد آیا به علت کهولت سن و درد مفاصل از ویلچر استفاده می کند یا اینکه فرد ضایعه نخاعی خاص دارد و این ضایعه در چه حدی است . و این که از ویلچر در چه اماکنی می خواهد اس...

 ویلچر

شهر سلامت عرضه کننده انواع ویلچر سبک برقی و ویلچر ساده  ارزان در برندهای معتبر بازار و همراه با گارانتی شرکتی می باشد. باید توجه داشت فردی که از ویلچر استفاده می کند چه مشکلی دارد آیا به علت کهولت سن و درد مفاصل از ویلچر استفاده می کند یا اینکه فرد ضایعه نخاعی خاص دارد و این ضایعه در چه حدی است . و این که از ویلچر در چه اماکنی می خواهد استفاده کند،منزل،محل کار و یا برای گردش و تفریح قرار است استفاده شود .با توجه به هرف از خرید ویلچر ویژگی هایی که باید مد نظر داشت، متفاوت است. راهمای خرید ویلچر در این زمینه به شما کمک می کند .

قبل از خرید ویلچر در شهر سلامت شما می توانید لیست قیمت ویلچر ر که کاملا به روز رسانی شده و رقابتی است، را بررسی کرده و متناسب با نیاز و بودجه تان خرید کنید . ضمنا در صورت نیاز به مشاوره در جهت خرید ویلچر می توانید ازخدمات مشاور تلفنی شهر سلامت استفاده کنید.

ویلچر سبک

یکی از خواسته های مشتریان خرید ویلچر سبک مسافرتی با قابلیت جمع شوندگی مناسب است تا امکان استفاده از آن برای سفر برای کاربر فراهم گردد .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 30 محصول