بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

تخت بیمار

27 محصول وجود دارد

تخت بیمار بیمارستانی را چگونه خرید اینترنتی کرد

یکی از ابزار های مورد نیاز برای نگهداری کامل ، تخصصی و دلسوزانه از بیمار که مدت زمان بستری نسبتا طولانی دارد یا دچار محدودیت حرکتی هستند تخت بیمار است که در اصطلاح به آن تخت بیمارستانی میگویند است ، ( ادامه این مطلب را حتما بخوانید ) این وسیله به پرستار یا همراه بیمار خدمات متنوعی برای نگهداری از ...

تخت بیمار بیمارستانی را چگونه خرید اینترنتی کرد

یکی از ابزار های مورد نیاز برای نگهداری کامل ، تخصصی و دلسوزانه از بیمار که مدت زمان بستری نسبتا طولانی دارد یا دچار محدودیت حرکتی هستند تخت بیمار است که در اصطلاح به آن تخت بیمارستانی میگویند است ، ( ادامه این مطلب را حتما بخوانید ) این وسیله به پرستار یا همراه بیمار خدمات متنوعی برای نگهداری از بیماران و سالمندان ارائه میدهد و اجازه جابجایی و حمل بیمار را بهتر از قبل فراهم می کند . تخت بیمار در مراکز درمانی ، بیمارستانها و کلینیک ها با توجه به توع نیاز و خدمات تنوع بیشتری میابد ، تخت های بستری معمولی با تخت های بستری در اتاق مراقبت های ویژه و تخت ویژه کودکان و بزرگسالان با تخت های ویزیت سرپایی یا تخت های ویزیت ویژه  متفاوت است و شرکت های بسیار بزرگی در دنیا اقدام به طراحی و تولید انواع تخت بیمار بیمارستانی خانگی و بستری خانگی مینمایند.

تخت بیمار

تخت بستری

 همانطور که گفته شد ، تخت بیمار انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع بیماری ، مدت زمان بستری ، سطح خدمات مورد نیاز و وزن بیمار براساس طبقه بندی کلی تخت بیمار برقی و مکانیکی با توجه نوع مصرف خانگی یا بیمارستانی توسط کارشناسان و مشاورین ما به شما معرفی و عرضه میگردد، تخت بیمارستانی میتواند برای اتاق عمل ، اتاق ویزیت ، نگهداری بیماران در بخش های ویژه بیمارستان ،نگهداری بیمار در منزل با قابلیت های مختلف طراحی و عرضه شود و مهم ترین موضوع در خرید تخت بیمارستانی تناسب آن با نیاز های ما است .

 تخت برقی :

تخت های که برای کاهش یا افزایش ارتفاع یا تنظیم شکن ها از الکترو موتورها استفاده میکنند و معمولا خدمات اضافی بسیاری به کاربر ارائه میدهند.

تخت مکانیکی :

تخت های های هستند که برای کاهش ارتفاع و حرکت شکن ها از ابزار های مکانیکی بهره میگیرند.

با توجه هزینه های بسیار بالای خرید تخت بیمار که معمولا توسط شرکت های بیمه پوشش داده نمیشوند ،انتخاب یک تخت مناسب که هم به لحاظ قیمت مناسب باشد همه خواسته های بیمار را پوشش دهد ، کار سخت و دشواری است، بنابراین بهتر است از یک مشاور مناسب برای این کار استفاده نموده و با چشمان باز اقدام به خرید نماییم.

خرید تخت بیمارستانی :

بسیاری از مردم از تخت بیمار بیمارستانی برای نگهداری و مراقبت از افراد سالمند، معلولین یا افراد بیمار که برای مدت طولانی بستری هستند استفاده میکنند. اگر شما هم در وضعیت مشابه قرار دارید و تصمیم دارید راحت ترین و بهترین تخت بیمارستانی را برای عزیزان خود پیدا کنید، به شما اطمینان میدهیم جای مناسبی برای این کار یافته اید ، فروشگاه شهر سلامت بعنوان یک فروشگاه تخصصی آنلاین فعال در بخش سلامت ، تخت مناسب را با قیمت عالی و ارزان به شما معرفی خواهد کرد. بنابراین برای پیدا کردن بهترین تخت بیمار بیمارستانی برای عزیزانتان، ما درکنار شما خواهیم بود. با توجه با تنوع و گستردگی خدمات ارائه شده توسط تخت بیمار از برندهای مختلف و نوسان قیمت ها بر اساس قابلیت ها ، تخت بیمار در این فروشگاه به صورت تلفنی عرضه میگردد.

 یکی از دغدغه های نگهداری از سالمندان و بیماران با معلولیت یا محدودیت های حرکتی چگونگی نگهداری از آنان و خدمات رسانی است ، این سختی هرچه که بیمار از سن بالاتری داشته باشد و محدودیت حرکتی بالاتری داشته باشد برای پرستار ، خانواده بیمار یا همراه سخت خواهد بود ، بنابراین توصیه میگردد برای شخص بیمار یا سالمند که دوره نگهداری طولانی مدت دارد تخت بیمار با قابلیت کاهش ارتفاع و چند شکن تهیه گردد تا علاوه بر تسهیل در جابجایی به کیفیت خدمات به بیمار هم افزوده شود.

نکات مهم در خرید اینترنتی تخت بیمارستانی برای نگهداری بیمار در منزل

1- توجه ویژه به انتخاب نوع تخت بین تخت مکانیکی و تخت برقی  ( تخت برقی گرانتر و دارای امکانات بیشتری است )

2- وزن و  مدت زمان استفاده از تخت بسیار مهم است ، حتما به این نکنه توجه و وزن بیمار خود را به مشاورین ما بگوید .

3- ثعداد شکن یا تعداد محل انعطاف تخت بسیار مهم است و تاثیر زیادی بر قیمت محصولات پیشنهادی دارد.

4- امکان کاهش ارتفاع چه در تخت مکانیکی و چه در تخت های برقی مهم است ، در صورتیکه که این قابلیت مورد نظر شما است حتما آن را به هنگام دریافت مشاوره مطرح نماید .

5- وارداتی بودن محصول ، تولید داخل یا اسمبل بودن قطعات در قیمت تخت بیمار موثر است به این نکته توجه نماید .

6- مدیریت هوشمند ، کنترل از راه دور ، تعداد شکن ، سیسنم های کمک پرستار ، کابیت های اضافی ، تشک های محصوص ، داشتن باتری ، سیستم های کمک به نشستن بیمار و بسیار قابلیت دیگر میتواند مورد درخواست شما باشد حتما آن را با مشاورین ما مطرح کنید .

7- ابعاد تحت بسیار مهم است ، حتما ابعاد تحت را با قد بیمار ، فضای مورد نظر و در های که هنگام  ورود و  نصب محصول نیاز به عبور از آنها است مقایسه کنید .

توجه : تعویض تخت پس از خرید کار بسیار سخت ، در بسیاری از برندها نا مقدور یا نیازمند پرداخت جریمه بعضا تا 40%است ، زیرا وارد کنندگان و تولید کنندگان معمولا به جز خرابی و وجود نفص در محصول از پذیرفتن و مرجوع کردن محصولات به دلایل بهداشتی خودداری میکنند ، حتما قبل از خرید از مشاوره استفاده نماید و پس از اطمینان و انتخاب درست خرید را از طریق تماس تلفنی ثبت نماید .

شهرسلامت :

ارائه مشاوره و راهنمایی جهت خرید انواع تخت بیمار ، تخت بیمارستانی خانگی در انواع دینامیکی و برقی در حالت تشکن ، دو شکن و ... برای مصارف خانگی ، کلینیکی و بیمارستانی و عرضه و فروش این محصولات از برترین برندهای داخلی و خارجی توسط فروشگاه آنلاین شهر سلامت صورت میپذیرد. ما بهترین قیمت فروش تخت بیمارستانی خانگی را به شما ارائه خواهیم داد.

تخت بیمار و تخت بیمارستانی

                                                   

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 27 محصول