بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت

95 محصول وجود دارد

 دوچرخه ثابت

در این  بخش به معرفی انواع دوچرخه ثابت می پردازیم که تحت عنوان exercise bicycle شناخته شده است و این روزها یکی از تجهیزات ورزشی بسیار پرطرفدار در زمینه تناسب اندام می باشد. دوچرخه ثابت منافع بسیار زیادی دارد ازجمله کاهش وزن و سایز و افزایش سلامت عمومی که میتواند تاثیر زیادی در سلامتی و شادابی شما و خانواده شما داشته باشد .  شما با خ...

 دوچرخه ثابت

در این  بخش به معرفی انواع دوچرخه ثابت می پردازیم که تحت عنوان exercise bicycle شناخته شده است و این روزها یکی از تجهیزات ورزشی بسیار پرطرفدار در زمینه تناسب اندام می باشد. دوچرخه ثابت منافع بسیار زیادی دارد ازجمله کاهش وزن و سایز و افزایش سلامت عمومی که میتواند تاثیر زیادی در سلامتی و شادابی شما و خانواده شما داشته باشد .  شما با خرید دوچرخه ثابت یک باشگاه خانگی خواهید داشت که افراد خانواده میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند .دوچرخه ثابت به شدت به عضلات ناحیه شکم فشار آورده و برای کاهش حجم چربی در این ناحیه بسیار  مفید است ، دوچرخه های ثابت قابلیت افزایش سختی رکاب زدن برای افرایش کالری سوزی و بالابردن حجم عضلات پا را دارند .

انواع دوچرخه ثابت :

اگر از مشکل کمر درد و زانو رنج می بردید و یا سالمند هستید و یا مشکل عدم تعادل دارید و یا اینکه می خواهید برای مدت طولانی با راحتی بیشتری ورزش کنید حتما دوچرخه ثابت نشسته یا حتی برای حمایت بیشتر از کمر دوچرخه ثابت نشسته پشتی دار (دوچرخه ثابت مبله ) انتخاب کنید.اگر می خواهید از دوچرخه ثابت حرفه ای  مشابه دوچرخه های کورسی استفاده کنید که گاها به صورت نیم خیز ورزش کنید و عضلات کمر و شکم بیشتر درگیر شود و حتی عضلات بالا تنه نیز درگیر شود و به عضله سازی و فرم دادن این نواحی بیشتر کمک کند ، بهترین دوچرخه ثابت برای شما دوچرخه ثابت اسپینینگ می باشد.

 تاثیرات و فوائد دوچرخه ثابت :

  • افزایش سلامت عمومی
  • تناسب اندام ، لاغری شکم و پهلو ، فرم دهی به پا و تقویت عضلات پایین تنه
  • بهبود سوخت ساز بدن
  • کاهش قند و چربی خون
  • تقویت عمومی بدن

خرید دوچرخه ثابت ارزان

قیمت دوچرخه ثابت در انتخاب شما نقش مهمی دارد.فروشگاه شهر سلامت که در زمینه فروش اینترنتی انواع دوچرخه ثابت خانگی و حرفه ای پیشگام بوده با ارایه دوچرخه ثابت قیمت عالی و ارزان ،شما را در انتخاب بهتر و ارزان تر کمک خواهد نمود.ما ارائه دهنده دوچرخه ثابت ارزان با تضمین اصالت کالا و گارانتی معتبر هستیم و مدعی هستیم ارزان ترین دوچرخه ثابت را  بالاترین کیفیت و تضمین به شما پیشنهاد خواهیم داد.

دوچرخه ثابت با گارانتی شهر سلامت

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 95 محصول