بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

دستگاه بخور سرد و گرم

25 محصول وجود دارد

دستگاه بخور سرد و گرم

هوای سالم دارای فاکتور های مهم و اساسی است ، که یکی از مهمترین آنها رطوبت بهینه است ، تحقیقات نشان داده است که هوا مناسب برای تنفس بین 40 الی 45 درصد رطوبت نیاز دارد ، در مناطق با اقلیم های خشک تامین رطوبت مورد نیاز میبایست ، از طریق دستگاه بخور صورت پذیرد . دستگاه بخور  ابزاری است برای افزایش رطوبت هوا از طریق تبدیل آب به ...

دستگاه بخور سرد و گرم

هوای سالم دارای فاکتور های مهم و اساسی است ، که یکی از مهمترین آنها رطوبت بهینه است ، تحقیقات نشان داده است که هوا مناسب برای تنفس بین 40 الی 45 درصد رطوبت نیاز دارد ، در مناطق با اقلیم های خشک تامین رطوبت مورد نیاز میبایست ، از طریق دستگاه بخور صورت پذیرد . دستگاه بخور  ابزاری است برای افزایش رطوبت هوا از طریق تبدیل آب به بخار با تبخیر یا شکشتن و ریز کردن مولکولهای آب به نحوی که سبک شده و مانند مه در فضا معلق شوند که معمولا از تکنولوژی اولتراسونیک برای اینکار استفاده میشود ، دستگاه یخور سرد و گرم وسیله ای است که منافع بخور سرد و دستگاه بخور گرم را همزمان در اختیار کاربران میگذرد ، بخور سرد و گرم هرچند هردو از جنس تامین رطوبت هستند اما تفاوت های با هم دارند ، شهر سلامت عرضه کننده انواع دستگاه بخور و مرطوب کننده هوا از برندها و تولید کننده های داخالی و خارجی است . شهر سلامت دستگاه بخور سرد و گرم را از بهترین برندها مانند امسیگ ، بیورر، زیکلاس مد ، آلپکس ، امپریال ، رویال ، هایتک با گارانتی شرکتی عرضه میکند و با ایجاد امکان مقایسه در صفحات  انواع بخور سرد و گرم به شما در انتخاب بهترین مارک بخور سرد و گرم متناسب با نیازتان یاری میرساند . مزایای دستگاه بخور  بسیار زیاد است ازجمله برای سرما خوردگی بسیار مفید است و به بهبود آن کمک بسیار زیادی مینماید .

منافع دستگاه بخور سرد و گرم 

معمولا برای بهبود علایم سرماخوردگی و آنفولانزا ، بخور گرم توصیه می شود.ولی نظرات مختلفی در این زمینه وجود دارد . برای درمان خانگی سینوزیت ، بخور گرم توصیه می شود و باعث می شوند ترشحات راحت تر خارج شوند . استفاده از دستگاه بخور سرد برای سینوزیت توصیه نمی شود . برای بیماری های مثل برونشیت و خروسک بخور سرد توصیه می شود در بخور سرد املاح معدنی موجود درآ ب به صورت گرد و غباردر فضای اتاق پراکنده می شوند .بنابرین بهتر است از آب مقطر و در حالت مقرون به صرفه تر از آب جوشیده استفاده شود . بویژه این مساله برای افرادی که مبتلا آسم و آلرزی هستند اهیمت دارد.هم چنین برای نوزادان و کودکان برای جلوگیری از خطات احتمالی بخور سرد توصیه می شود. در نهایت برای این که از مزایای هر دو بخور بهره مند شویم میتوانیم از دستکاه بخور سرد و گرم اولتراسونیک استفاده کنیم .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 25 محصول