بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

دستگاه بخور سرد و گرم

21 محصول وجود دارد

دستگاه بخور سرد و گرم

هوای سالم دارای فاکتور های مهم و اساسی است ، که یکی از مهمترین آنها رطوبت بهینه است ، تحقیقات نشان داده است که هوا مناسب برای تنفس بین 40 الی 45 درصد رطوبت نیاز دارد ، در مناطق با اقلیم های خشک تامین رطوبت مورد نیاز میبایست ، از طریق دستگاه بخور صورت پذیرد . دستگاه بخور  ابزاری است برای افزایش رطوبت هوا از طریق تبدیل آب به ...

دستگاه بخور سرد و گرم

هوای سالم دارای فاکتور های مهم و اساسی است ، که یکی از مهمترین آنها رطوبت بهینه است ، تحقیقات نشان داده است که هوا مناسب برای تنفس بین 40 الی 45 درصد رطوبت نیاز دارد ، در مناطق با اقلیم های خشک تامین رطوبت مورد نیاز میبایست ، از طریق دستگاه بخور صورت پذیرد . دستگاه بخور  ابزاری است برای افزایش رطوبت هوا از طریق تبدیل آب به بخار با تبخیر یا شکشتن و ریز کردن مولکولهای آب به نحوی که سبک شده و مانند مه در فضا معلق شوند که معمولا از تکنولوژی اولتراسونیک برای اینکار استفاده میشود ، دستگاه یخور سرد و گرم وسیله ای است که منافع بخور سرد و دستگاه بخور گرم را همزمان در اختیار کاربران میگذرد ، بخور سرد و گرم هرچند هر دو از جنس تامین رطوبت هستند اما تفاوت های با هم دارند ، شهر سلامت عرضه کننده انواع دستگاه بخور و مرطوب کننده هوا از برندها و تولید کننده های داخلی و خارجی است . شهر سلامت دستگاه بخور سرد و گرم را از بهترین برندها مانند امسیگ ، بیورر، زیکلاس مد ، آلپکس ، امپریال ، رویال ، هایتک با گارانتی شرکتی عرضه میکند و با ایجاد امکان مقایسه در صفحات انواع بخور سرد و گرم به شما در انتخاب بهترین مارک بخور سرد و گرم متناسب با نیازتان یاری میرساند . مزایای دستگاه بخور  بسیار زیاد است ازجمله برای سرما خوردگی بسیار مفید است و به بهبود آن کمک بسیار زیادی مینماید .

دستگاه بخور سرد و گرم اولتراسونیک

تفاوت این دستگاه با دستگاه بخور سرد اولتراسونیک در آن است که در این دستگاه  آب قبل از اینکه از طریق لرزش های صفحه اولتراسونیک به ذرات بسیار ریز و سبک مه مانند تبدیل شود در مخزن جداگانه ای گرم میشود و البته میزان این گرم شدن خود یک تفاوت اساسی در انتخاب این محصول است و از این لحاظ این دستگا هها به دودسته بخور گرم و بخور داغ تقسیم میگردند ، معمولا محدوده دمای بخور گرم در حدود 50 الی 55 درجه و در بخور داغ حدود 60 الی 75 درجه است ، البته در برخی از این محصولات امکان تنظیم دمای بخور گرم وجود دارد و هرچه دما بالاتر میرود علاوه بر مصرف بالاتر برق ، آب هم پاک تر میشود زیرا یکی از مزیت هابی این دستگاه به دستگاه بخور سرد آن است که آب در اثر گرما ویرس . باکتری زدایی میگردد.

منافع دستگاه بخور سرد و گرم 

معمولا برای بهبود علایم سرماخوردگی و آنفولانزا ، بخور گرم توصیه می شود ولی نظرات مختلفی در این زمینه وجود دارد ، برای درمان خانگی سینوزیت ، بخور گرم توصیه می شود و باعث می شوند ترشحات راحت تر خارج شوند و استفاده از دستگاه بخور سرد برای سینوزیت توصیه نمی شود . برای بیماری های مثل برونشیت و خروسک بخور سرد توصیه می شود در بخور سرد املاح معدنی موجود درآ ب به صورت گرد و غباردر فضای اتاق پراکنده می شوند ،بنابرین بهتر است از آب مقطر و در حالت مقرون به صرفه تر از آب جوشیده استفاده شود ، بویژه این مساله برای افرادی که مبتلا آسم و آلرزی هستند اهیمت دارد هم چنین برای نوزادان و کودکان برای جلوگیری از خطات احتمالی بخور سرد توصیه می شود. در نهایت برای این که از مزایای هر دو بخور بهره مند شویم میتوانیم از دستکاه بخور سرد و گرم اولتراسونیک استفاده کنیم .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 21 محصول