بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

دستگاه بخور سرد و گرم

دستگاه بخور سرد و گرم

25 محصول وجود دارد

دستگاه بخور سرد و گرم

  هوای سالم دارای فاکتور های مهم و اساسی است ، که یکی از مهمترین آنها رطوبت بهینه است ، تحقیقات نشان داده است که هوا مناسب برای تنفس بین 40 الی 45 درصد رطوبت نیاز دارد ، در مناطق با اقلیم های خشک تامین رطوبت مورد نیاز میبایست ، از طریق دستگاه بخور صورت پذیرد . دستگاه بخور  ابزاری است برای افزایش رطوبت هوا از طریق تبدیل آب ب...

دستگاه بخور سرد و گرم

  هوای سالم دارای فاکتور های مهم و اساسی است ، که یکی از مهمترین آنها رطوبت بهینه است ، تحقیقات نشان داده است که هوا مناسب برای تنفس بین 40 الی 45 درصد رطوبت نیاز دارد ، در مناطق با اقلیم های خشک تامین رطوبت مورد نیاز میبایست ، از طریق دستگاه بخور صورت پذیرد . دستگاه بخور  ابزاری است برای افزایش رطوبت هوا از طریق تبدیل آب به بخار با تبخیر یا شکشتن و ریز کردن مولکولهای آب به نحوی که سبک شده و مانند مه در فضا معلق شوند که معمولا از تکنولوژی اولتراسونیک برای اینکار استفاده میشود ، دستگاه یخور سرد و گرم  وسیله ای است که منافع بخور سرد و گرم را همزمان در اختیار کاربران میگذرد  بخور سرد و گرم هرچند هردو از جنس تامین رطوبت هستند اما تفاوت هاب با هم دارند که کاربر با داشتن امکان است ، شهر سلامت عرضه کننده انواع ساده از هر دو میتواند از منافع هر کدام بسته به نیاز استفاده نماید . شهر سلامت دستگاه بخور سرد و گرم   از بهترین برندها مانند امسیگ ، بیورر، زیکلاس مد ، آلپکس ، امپریال ، رویال ، هایتک با گارانتی شرکتی عرضه میکند و با امکان مقایسه انواع بخور سرد و گرم به شما در انتخاب بهترین مارک بخور سرد و گرم متناسب با نیازتان یاری میرساند .

منافع دستگاه بخور سرد و گرم 

معمولا برای بهبود علایم سرماخوردگی و آنفولانزا ، بخور گرم توصیه می شود.ولی نظرات مختلفی در این زمینه وجود دارد . برای درمان خانگی سینوزیت ، بخور گرم توصیه می شود و باعث می شوند ترشحات راحت تر خارج شوند . استفاده از دستگاه بخور سرد برای سینوزیت توصیه نمی شود . برای بیماری های مثل برونشیت و خروسک بخور سرد توصیه می شود در بخور سرد املاح معدنی موجود درآب به صورت گرد و غباردر فضای اتاق پراکنده می شوند .بنابرین بهتر است از آب مقطر و در حالت مقرون به صرفه تر از آب جوشیده استفاده شود . بویژه این مساله برای افرادی که مبتلا آسم و آلرزی هستند اهیمت دارد.هم چنین برای نوزادان و کودکان برای جلوگیری از خطات احتمالی بخور سرد توصیه می  شود. در نهایت برای این که از مزایای هر دو بخور بهره مند شویم میتوانیم از دستکاه بخور سرد و گرم اولتراسونیک استفاده کنیم .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 25 محصول

فیلتر توسط:

خاموشی خودکار
صفحه نمایش لمسی
قابلیت خاموشی خودکار
چراغ نورانی شب
سیستم یونیزه اسیون
سیستم کنترل از راه دور
پانل دیجیتال
نماد اعتماد الكترونیكی
    نماد الکترونیک شهر سلامت پرداخت آنلاین با درگاه بانکی

آخرین دانستنی‌ها

صفحه دانستنی‌ها