تردمیل ارزان

گزینه های خرید تردمیل زیر ۲۰۰۰۰۰۰

تردمیل ارزان

اگر به دنبال خرید تردمیل ارزان هستید که بیشترین کارایی را داشته باشد و کیفیت قابل قبولی هم داشته باشد این مقاله را مطالعه فرمایید. خرج کردن مبالغ بالا همیشه درست نیست بلکه خرید تردمیل متناسب با نیازمان اهمیت بالاتری دارد.باید قبل از خرید تردمیل مشخص کنید چه ویژگی هایی برای شما اهمیت بیشتری دارد.

خرید تردمیل متناسب با بودجه و اولویتهایتان

گزینه های خرید تردمیل تا سقف یک میلیون

پیشنهاد ما تردمیل های بدون موتور است . این نوع تردمیل هم چون تردمیل با موتور در کاهش وزن بسیار موثر است . در حقیقت این شما هستید که تسمه را می چرخانید و حتی شما انرژی بیشتری مصرف می کنید که در کاهش وزن و آب شدن چربی ها موثر است.

معایب تردمیل های بدون موتور : تردمیل بدون موتور قابلیت تنظیم سرعت ریل متحرک تردیمل را ندارد و نمی تواند حر کات مختلف پیاده روی آرام ،پیاده روی سریع، دو اهسته ، دو متوسط و دو سریع را شبیه سازی کند .

محاسن تردمیل بدون موتور: این دستگاه برقی کمتری مصرف می کند . کم جا بودن و قیمت مناسب آن هم از مزایای این دسته از تردیمل ها محسوب می شود .

انواع تردمیل زیر یک میلیون تومان

تردمیل DK city : ساخت تایوان است و ۵ سال ضمانت شرکت ارکید مهر را دارد.

دی کی سیتی

گزینه ها خرید تردیمل تا سقف ۱۳۰۰۰۰۰تومان

وقتی بوجه خرید را فقط کمی یعنی تا حدود  ۱۳۰۰۰۰۰ افزایش می دهیم  گزینه های انتخاب خیلی بالاتر می رود و ما می توانیم انواع تردمیل با موتور را خریداری کنیم که میتواند با تنظیم سرعت حالت های مختلف پیاده روی و دویدن را بازسازی کند و ماهیچه های بیشتری از بدن را درگیر کند و به کاهش سایز کمک موثر تری کند.

البته قاعدتا با این بودجه فقط می توان تردیمل با موتور DC خریداری کرد که مناسب مصارف خانگی است. کم صدا تر بوده ولی بعد از یکساعت استفاده باید به مدت نیم ساعت خاموش بماند و قیمت مناسب تری دارند.در حالی که موتورهای AC بیشتر مصرف باشگاهی دارد که دایم در حال استفاده است و قابلیت کار به مدت طولانی را دارد و قاعدتا گران تر می باشد.

از طرف دیگر هر چقدر تحمل وزن تردیمل بالاتر باشد بر روی قیمت ان تاثیر گذار است. ولی وقتی هیچ کدام از نفرات ساکن در خانه وزن بالای ۱۰۰ کیلوگرم نداشته باشند، نیازی به خرید تردیمل با تحمل ورن بالاتر نیست. معمولا تردمیل باشگاهی حدکثر تحمل وزن بالاتری دارند که حتی به ۲۲۰ کیلوگرم هم می رسد. چون افراد مختلفی از آن استفاده می کنند و وزن ان ها از پیش تعیین شده نیست.

شیب دستگاه نیز اگر قابل تنظیم باشد بهتر است ، چون امکان حرکت روی سطوح شیب دار و با صرف انرژی بیشتر را نیز می دهد که این مورد نیز بر قیمت موثر است در قیمت های پایین یا شیب ثابت است یا به صور دستی و نه اتوماتیک تنطیم می شود.

چند کاره بودن دستگاه به این معنا که در کنار تردمیل لوازم جانبی بندسازی نیز موجود است نیز بر روی قیمت دستگاه تا حدودی تاثیر گذار است.

انواع گزینه های خرید زیر ۱۳۰۰۰۰۰ تومان :

تردمیل تاپ فرم ساخت چین است و البته یکسال گارنتی روبیمکث را دارد.

شایان ذکر است کشور چین در ساخت تردمیل پیشگام است و تردمیل تاپ فرم علی رغم قیمت مناسب آن از تردمیل های با کیفیت چینی است.

تاپ فرم

نمونه‌هایی از محصول‌های مرتبط

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.