قرص لاغری و چربی سوز تن لس Tan Less

قرص لاغری چربی سوز تن لس محصول شرکت سلامت گستر آرتیمان می‌باشد.

با افزایش آگاهی افراد از مشکلات ناشی از اضافه وزن، علاقه وافری به کاهش وزن و تناسب اندام در جوامع مختلف به خصوص کشور عزیزمان ایران دیده می‌شود و در بین محصولات لاغری موجود مناسب‌ترین و متداول‌ترین روش‌های کاهش وزن ترکیبات شناخته شده گیاهی هستند که برخلاف داروهای شیمیایی مشکلی برای بدن ایجاد نمی‌کنند که در کتب مرجع داروشناسی نیز به این مسئله اشاره شده است.

یکی از مکمل‌های ۱۰۰% گیاهی و مؤثر در کاهش وزن کپسول تن لس است شرکت سلامت گستر آرتیمان می‌باشد. این محصول فقط از عصاره‌های خالص گیاهان دارویی مفید و مؤثر چربی سوز تهیه شده است.

قرص لاغری تن لس با داشتن ترکیبات گیاهی مثل کرفس، زیره سیاه و چای سبز از طریق افزایش سوخت و ساز و کاهش جذب کالری در بدن باعث چربی سوزی خصوصاً در ناحیه شکم و پهلو شده و ضمن کاهش اشتها در کاهش چربی خون نیز مؤثر است.

در صورت استفاده صحیح از دوز پیشنهادی تن لس هیچ عوارض جانبه‌ای با مصرف کپسول‌های تن لس ایجاد نخواهد شد. شما می‌توانید قرص چربی سوز تن لس شرکت سلامت گستر آرتیمان را همین حالا از فروشگاه اینترنتی شهر سلامت خرید کنید.

ویژگی‌های قرص لاغری تن لس

 • کاهش وزن
 • چربی سوزی
 • کاهنده چربی خون
 • درمان تخصصی چاقی شکم و پهلو
 • کاهنده چربی خون
 • دفع سریع غذا و کاهش جذب کالری
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان
 • کاهش مؤثر اشتها
 • حاوی ترکیبات کاملاً طبیعی و گیاهی

مزایای قرص لاغری تن لس

امروزه چاقی چیزی کمتر از یک اپیدمی نیست چون میلیون‌ها نفر را در سرتاسر جهان تحت تأثیر قرار داده است. اضافه ‌وزن به مشکلات چشمگیر دیگری از جمله سندروم متابولیک و دردهای مفصلی در بدن منجر می‌شود.

برای حل این مشکل علاوه بر ورزش و فعالیت‌های فیزیکی شما می‌توانید با استفاده از ترکیبات گیاهی چربی سوز خیلی سریع‌تر به تناسب اندام و نتیجه دلخواه خودتان دست یابید.

البته در زندگی پر مشغله و سبک زندگی پر استرس امروزی استفاده از دمنوش‌های گیاهان چربی سوز ممکن است برای هرکسی میسر نباشد ولی نگران نباشید! شرکت سلامت گستر آرتیمان با تولید مکمل چربی سوز تن لس (Tan Less) که در آن از گیاهان چربی سوز معروفی مثل کرفس و چای سبز استفاده شده، کار شما را راحت کرده است.

شما با استفاده از ۳ کپسول تن لس در روز می‌توانید از دست چربی‌های شکم و پهلو خلاص شده و در کوتاه مدت با خاصیت چربی سوزی گیاهان موجود در Tan Less به تناسب اندام برسید. در ادامه مطب خواص هر یک از گیاهان بکار رفته در این محصول شرح داده شده است.

ترکیبات گیاهی کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان

زیره سیاه:

زیره یکی از گیاهان قدیمی است که از سالیان دور در ملل مختلف مصرف دارویی داشته است. در اکثر منابع علمی معتبر از زیره به عنوان گیاه مؤثر در درمان چاقی نام برده شده است. در ترکیب زیره سیاه مقدار قابل ملاحظه‌ای مواد پروتئینی موجود است و حدود ۵-۴ درصد اسانس روغنی قرار دارد که در انواع مختلف آن با توجه به منطقه کشت، مقدار آن متفاوت است.

عمده ترین ترکیبات تشکیل دهنده اسانس زیره سیاه عبارتند از:

 • پارا سمین
 • کومین آلدئید
 • گاما ترپن
 • آلفاپینن.

در مکاتب طب سنتی از جمله هند، از زیره سیاه در ترکیبات کاهش دهنده وزن استفاده شده و عقیده بر آن است که زیره دارای اثرات ترموژنیک می‌باشد؛

یعنی با افزایش سرعت سوخت و ساز در بدن موجب تجزیه مولکول‌های چربی (Lipolysis) می‌شود.

همچنین تحقیقات جدید انجام شده نشان می‌دهد که دو ماده شیمیایی کارون و کارول در زیره، کار عضلات صاف دستگاه گوارش را تسهیل می‌کنند و برای درمان سوء هاضمه مفیدند.

گیاه زنیان:

گیاه زنیان موجود در قرص تن لس فعالیت عضلات دیواره معده را افزایش داده و باعث کنترل جذب کالری می‌گردد که این امر به صورت ازدیاد حجم ادرار و مدفوع قابل تشخیص است.

به عبارت دیگر، از طریق دفع سریع غذا و غیر قابل دسترس کردن غذا برای جذب توسط بدن، به کاهش وزن کمک می‌کند.

بذر کرفس:

بذر کرفس موجود در قرص تنلس حاوی اسانس‌های لیمونن و پتاسلین و فلاونوئیدهایی مانند آپی ئین و ایزوکوثئرستین می‌باشد.

مطالعات بالینی نشان داده است که اسانس کرفس، دارای اثر مثبت بر روی مرکز اشتها در مغز بوده و موجب وقفه در انتقال حس گرسنگی به مغز می‌شود.

چای سبز:

چای سبز به دلیل داشتن ترکیبات پلی فنلی مانند کاتچین و اپی گالوکاتشین، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد. مقدار آنتی اکسیدان‌های موجود در چای سبز ۱۰۰ برابر تاثیرگذارتر از ویتامین C و ۲۵ برابر تاثیرگذارتر از ویتامین E است.

همچنین این ترکیبات مانع از فعالیت آنزیم لیپاز پانکراس می‌شود؛ در نتیجه تجزیه چربی با سرعت بسیار کمی صورت می‌گیرد که باعث می‌شود چربی برای بدن غیر قابل جذب شده و دفع گردد.

بنابراین چربی خون با سرعت کمتری بالا می‌رود و موجب کاهش در وزن، اندازه دور کمر و تری گلیسریدهای خون در افراد دارای اضافه وزن می‌شود.

علاوه بر این چای سبز به دلیل ترکیبات پلی فنلی و کافئین باعث القای ترموژنز شده و متابولیسم (سوخت و ساز) چربی‌های بدن تسریع می‌شود و به این ترتیب چربی اضافی در بدن ذخیره نمی‌شود.

پژوهش‌ها نشان می‌دهد نوشیدن روزانه سه فنجان چای سبز می‌تواند تا ۷۰ کالری انرژی، ناشی از سوخت چربی‌ها ایجاد کند.

هشدار مصرف در رابطه با مصرف قرص تن لس

 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی‌باشد.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف تن لس با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده مصرف قرص تن لس را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • در کودکان زیر ۱۲ سال به دلیل نبود آزمایشات کافی، تن لس منع مصرف دارد.
 • در دوران حاملگی و شیر دهی از مصرف کپسول‌های تن لس خودداری نمایید.

عوارض قرص لاغری تن لس Tan Less

در صورت استفاده از دوز توصیه شده قرص تن لس عوارض جانبی خاصی مشاهده نشده است . مگر کسانی که نسبت به گیاهان و مواد جانبی بکار رفته حساسیت داشته باشند.

روش مصرف قرص لاغری و چربی سوز تن لس

کپسول‌های تن لس ۳ نوبت در روز، هر نوبت ۱ کپسول قبل از غذا با آب ولرم (در صورت داشتن مشکلات گوارشی بعد از غذا) میل شود.

تداخلات دارویی:

کپسول Tan Less تن لس هیچ‌گونه تداخل اثر با داروهای دیگر مشاهده نشده است.

احتیاط:

به دلیل داشتن عصاره گیاه سداب بیشتر از ۳ ماه از کپسول‌های تنلس استفاده نکنید.

شرایط نگهداری Tan Less:

دارو را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد و دور از دسترس اطفال نگهداری نمایید.

بسته بندی قرص تن لس:

این فرآورده به صورت ۶۰ کپسول ۵۰۰ میلی گرمی به همراه بروشور درون یک جعبه بسته بندی و ارائه می گردد.

نمونه‌هایی از محصول‌های مرتبط

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.