معرفی قرص فرولایف فارمالایف

در این مقاله به معرفی قرص فرولایف فارمالایف یکی از محصولات بسیار معروف برای تقویت سیستم ایمنی و خونسازی به نام فرولایت فارمالایف میپردازیم که دارای ترکیبی بینظیر است . این محصول میتواند بعنوان مکمل البته پس مشورت با پزشک استفاده شود و بسیار موثر است .

مشخصات و ترکیبات قرص فرولایف فارمالایف

قرص فرولایف فارمالایف (Pharmalife Ferrolife) حاوی گیاهانی چون بابونه، آسرولا و جوانه گندم است که برای خونسازی و تقویت سیستم ایمنی بسیار مفید هستند. عصاره جوانه گندم موجود در این قرص تقویت کننده بدن و سیستم ایمنی است بنابراین باعث افزایش انرژی فرد شده و خستگی و کسالت ناشی از کم خونی را برطرف می کند.

عصاره آسه‌رولا موجود در فرمولاسیون قرص فرولایف فارمالایف سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدان و ویتامین C است که باعث جذب آهن در بدن شده و سلامت سیستم قلب و عروق و ایمنی را ارتقاء می دهد.عصاره بابونه بکار رفته در ترکیب این محصول یک گیاه مفید برای رفع مشکلات گوارشی است که ممکن است مانع جذب آهن شوند. بابونه همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی شده و مانع ابتلا فرد به بیماریهای گوناگون به دلیل ضعف بدنی می شود.

قرص فرولایف فارمالایف (Pharmalife Ferrolife) حاوی مینرال آهن است که نقش بسیار مهمی در خونسازی و خونرسانی به اعضاء بدن دارد. آهن به دلیل مشارکت در فرآیند تولید انرژی در بدن می توانند باعث افزایش سلامت و توان بدنی فرد شود.

یکی از ویتامین های بسیار مهم در برای فرآیند خونسازی در کنار آهن، ویتامین B12 است. B12 در کبد ذخیره می شود و برای تولید سلولهای خونی مورد استفاده قرار می گیرد. این ویتامین معمولا برای درمان کم خونی تجویز می شود.

ویتامین C یکی دیگر از ویتامین های مفید با خواص آنتی اکسیدان بالا در فرمولاسیون قرص فرولایف فارمالایف ( (Pharmalife Ferrolifeاست. ویتامین C یکی از ویتامین های مهم برای تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامتی بدن است.ویتامین C همچنین به جذب آهن از دستگاه گوارش کمک کرده و مانع اکسید شدن آهن و بی مصرف شدن آن برای بدن می شود.

قرص فرولایف فارمالایف با فرمولاسیون متفاوت

یکی دیگر از مینرالهای مهم موجود در فرمولاسیون فرولایف زینک یا روی است. زینک تقریبا در همه فرآیندهای بیوشیمیایی بدن مشارکت دارد و برای حفظ سلامتی بدن حائز اهمیت است.مس موجود در ترکیب این قرص یکی از عناصری بسیار مهم برای خونسازی است که معمولا مورد توجه قرار نمی گیرد. مس برای قرارگیری آهن در ساختار هموگلوبین لازم است و در صورت کمبود آن روند ساخت سلولهای خونی با مشکل مواجه می شود.

مزایای مصرف قرص فرولایف فارمالایف

آهن یکی از مینرالهای مهم برای رفع کم خونی است که در حال حاضر به اشکال گوناگون قرص و شربت در بازار موجود است. اگرچه بهترین راه جذب کافی آهن از طریق رژیم غذایی است اما گاهی اوقات به دلیل مشکلات گوارشی یا کمبودهای تغذیه ای بدن قادر به جذب کافی آهن نیست که این مسئله منتهی به کم خونی فقر آهن می شود.

فرولایف یکی از بهترین مکمل های غذایی برای رفع کم خونی است زیرا در فرمولاسیون این مکمل ریزمغذی های مفید دیگر جهت تکمیل فرآیند خونسازی نیز وجود دارد.این محصول حاوی مواد انرژی زایی مانند عصاره جوانه گندم و همچنین گیاهان دارویی مفید برای رفع مشکلات گوارشی و تقویت سیستم ایمنی است. این عصاره ها و ریزمغذی ها در کنار هم علاوه بر حل مشکل کم خونی باعث تقویت قوای بدنی شده و توانایی فرد برای مقابله با بیماریها و شرایط استرس زا را افزایش می دهند.

مصرف قرص فرولایف فارمالایف باعث افزایش سطح انرژی و توانایی فرد شده و سلامت عمومی فرد را در همه سنین بهبود می بخشد.همچنین می تواند در سنین کهولت به جذب ویتامین B12 کمک کرده و در افراد مسن نیز از بروز کم خونی جلوگیری کند.

نمونه‌هایی از محصول‌های مرتبط

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.