بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

تب سنج دیجیتال

82 محصول وجود دارد

تب سنج

تب معمولا خود یک بیماری نیست ، بلکه از عوارض و نشانه های بروز بیماری است ، تب در واقع مقاومت سیستم ایمنی بدن به ورود یک عامل خارجی به بدن مانند ویروس ها یا عفونت است ، تب در اصل مهمترین نشانه بیمارها با پایه عفونت است . سنجش تب بخصوص تب در کودکان و نوزدان بسیار حائز اهمیت است ، زیرا تب بالا ( بالاتر از 40 درجه سانتیگراد)  میتواند باعث بر...

تب سنج

تب معمولا خود یک بیماری نیست ، بلکه از عوارض و نشانه های بروز بیماری است ، تب در واقع مقاومت سیستم ایمنی بدن به ورود یک عامل خارجی به بدن مانند ویروس ها یا عفونت است ، تب در اصل مهمترین نشانه بیمارها با پایه عفونت است . سنجش تب بخصوص تب در کودکان و نوزدان بسیار حائز اهمیت است ، زیرا تب بالا ( بالاتر از 40 درجه سانتیگراد)  میتواند باعث بروز تشنج در بدن  و بروز آسیبهای مغزی به  کودک یا نوازد گردد ، بنابراین سنجش تب توسط تب سنج در طول بیماری های مانند سرما خوردگی ، آنفولانزا برای کودکان اهمیت ویژه ای دارد  و اکیدا توصیه میگردد که در صورت بروز تب بالاتر از 39 درجه در کودکان زیر دو سال ضمن تلاش برای دمای کودک خود را به نزدیک مرکز درمانی برسانید .

تب سنج دیجیتالی لیزری چیست ؟

یکی از بزرگترین مشکلات مادران هنگام بیماری کودک دلبندشان اندازه گیری تب و مقاومت کودک در سنجش دمای بدن از طریق دهان ، زیر بغل است ، شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی با درک این مشکل اقدام به تولید انواع تب سنج دیجیتال با قابلیت اندازه گیری دمای بدن بدون تماس با بدن نموده اند که به شدت مورد استقبال واقع گردیده است. تب سنج دیجیتال دستگاهی است که میتواند با دقت بسیار زیاد دمای بدن و حتی اجسام را بدون لمس بدن یا جسم اندازه گیری نماید این خاصیت بخصوص برای سنچش تب در کودکانی که اجازه اندازه 'گیری دما بدن را نمیدهند و مقاومت میکنند بسیار کاربردی است.

تب سنج  از ابزارهای تشخیصی برای تشخیص علائم بیماری های مختلفی از جمله آنفولانزا استفاده میگردد ، از این وسیله برای اندازه گیری دمای بدن به صورت فوری و دقیق در مراکز بهداشتی اسفاده میگردد .

تب سنج دیجیتالی چگونه عمل میکند

اندازه گیری دمای بدن در انواع تب سنج یا دماسنج های دیجیتال تماسی ریتیکول براساس یک اصل است ، که مقاومت الکتریکی فلز با دما تغییر می کند و دما بر این اساس مشخص میگردد.

تب سنج دیجیتال برخلاف دماسنج قدیمی رایج بر اساس تغییر اندازه فلز یا جیوه عمل نمیکند بلکه از سنسورهای دقیق برای اینکار استفاده میگردد ، در این دماسنج ها بر اساس دقت و امکان تماس با بیمار یا اجسام از تکنولوژی های متفاوتی استفاده میگردد ، همه این سنسورها براساس میزان مقاومت و واکنش سنسور نسبت جریال ارسالی که میتواند سیگنال یا ولتاژ باشد به دمای بدن است و تبدیل این مقاومت خروجی توسط میکروچیپ ها به عداد در نمایشگر صورت می پذیرد.

تب سنج امسیگ

امسیگ Emsig برندی است با اصالت آلمانی که محصولات بسیار متنوعی در بخش تجهیزات پزشکی بخصوص حرفه ای و خانگی از جمله انواع تب سنج دیجیتال تولید میکند و تب سنج این شرکت در بازار ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

دقیق ترین تب سنج

یکی از سوالات بسیار متداول که توسط کاربران همواره مطرح میگردد ، آن است که دقیق ترین تب سنج کدام است ؟ پاسخ به صورت فنی براساس مقایسه بین محصولات براساس میزان دقت اسمی که توسط سازنده در کاتالوگ اعلام میگردد بیان میگردد ، اما مشاورین شهر سلامت با توجه به موجودی کالا و بازخورد مشتریان قبلی از خرید محصولات و سابقه برند ها هنگام مشاوره نظراتی را برای راهنمایی ارائه خواهند داد ، به صورکلی تب سنج های لیزری تفنگی در صورتیکه به صورت صحیح استفاده شوند ، دقت بسیار بالای دارند و بطورکلی برندهای امسیگ ، بیورر ، ریشتر و زیکلاس مد محصولات خوبی تولید کرده و گارانتی مناسبی ارائه مینمایند .

عوارض تب سنج لیزری

تا کنون عوارض خاصی ناشی از استفاده تب سنج های غیر تماسی لیزری اعلام نگردیده است و میتوان با قطعیت اعلام کرد که طیف پرتوی ارسالی از این دستگاه ها برای سلامتی انسانی ضرری ندارد .

بهترین برند تب سنج دیجیتال

پاسخ به این سوال با توجه تنوع برندهای موجود در کشور کمی سخت است ، اما همانطور که قبلا گفته شد ، برند های امسیگ ، بیورر ، رزمکس ، ریشتر و زیکلاس مد محصولات خوبی تولید و به بازار عرضه می نمایند .

نحوه استفاده از تب سنج دیجیتالی

استفاده از تب سنج دیجیتالی ترمو  کار ساده ای است ، کافی است از دستورالعمل های سازنده در دفترچه راهنما پیروی کنید ، این محصولات بسیار کاربر محور بوده و معمولا با فشردن یک دکمه و نشانه گری به سمت پیشانی یا قراردان صحیح در گوش به راحتی دمای بدن را اندازه کیری میکند .

تب سنج نوزاد چی بخرم

یکی از اقلامی که تهیه آن در لیست خرید های اقلام مورد نیاز کودک پیش به دنیا آمدن یا خرید سیسمونی قرار دارد تب سنج است ، که معمولا انتخاب آن برای مادرانی که برای اولین بار فرزند به دنیا میآورند موضوع قابل تاملی نبوده و سعی میگردد ارازان ترین یا ساده ترین تب سنج آن هم از فروشگاه های سیسمونی فروشی تهیه گردد، درحالی که مادران با تجربه بر ارزش تب سنج بخصوص در  نوزدان و کودکانی در مقابل سنجش دمای بدن از طریق دهان یا زیر بغل مقاومت میکنند  واقف هستند . ما به شما توصیه میکنیم به جای خرید تب سنج دکوری ، تب سنج دیجیتال را با قابلیت های خاص خریداری نمایید .

اما سوالی که مطرح میگردد در اصطلاح عام آن است که تب سنج نوزاد چی بخرم ؟ این سوال آمار جستجوی بالای در گوگل دارد ، که نشان از سردرگمی مادران برای  انتخاب یک تب سنج برای نوزاد یا کودک خود است ، پاسخ ما به این سوال آن است که اصلا نگران نباشید ، شهر سلامت با ارائه مشاوره مناسب به شما برای انتخاب تب سنج دیجیتال کمک خواهد نمود و بهترین مارک و برند تب سنج با دقت مناسب متناسب با  نیازتان را به شما معرفی میکند .

فروش انواع تب سنج لیزری ، دیجیتال ارزان قیمت

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 82 محصول