بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 تشک مواج

تشک مواج

64 محصول وجود دارد

 تشک مواج

تشک مواج بهترین راه برای جلوگیری از بروز زخم بستر است و خرید تشک مواج با توجه به تنوع گسترده آن باید به صورت تخصصی صورت پذیرد و پیشنهاد ما این است که  محصولات تخصصی پزشکی را از مراجع فروش و عرضه تخصصی محصولات پزشکی تهیه کنید تا علاوه بر دریافت مشاوره درست و رایگان از خدمات مشاوره ای پس خرید هم بهره مند شوید ، ما در شهر سلامت  به شما بر...

 تشک مواج

تشک مواج بهترین راه برای جلوگیری از بروز زخم بستر است و خرید تشک مواج با توجه به تنوع گسترده آن باید به صورت تخصصی صورت پذیرد و پیشنهاد ما این است که  محصولات تخصصی پزشکی را از مراجع فروش و عرضه تخصصی محصولات پزشکی تهیه کنید تا علاوه بر دریافت مشاوره درست و رایگان از خدمات مشاوره ای پس خرید هم بهره مند شوید ، ما در شهر سلامت  به شما برای انتخاب بهتر کمک مینمایم  .در این طبق بندی انواع تشک مواج ،  تشک ضد زخم بستر ، مخصوص بیماران با طول  درمان و بستری بلند مدت در سایز های مختلف با تکنولوژی های روز جهانی  با گارانتی های معتبر از برترین برندهای جهانی از جمله امسیگ  Emsig، ایزی لایف ، بیورر ، زیکلاس و ایر داکتر غیره  برای محافظت بدن از بروز زخم بستر عرضه می شود. تشک مواج یک بازار کمک درمانی برای جلوگیری از بروز زخم بستر و درمان آن است و استفاده از آن توسط پزشکان متخصص بر اساس میزان احتمال و نیز رشد زخم به بیماران توصیه میگردد .  در تعیین نوع تشک های مواج زخم بستر ، ریسک احتمال بروز زخم بستر نقش اساسی ایفا مینماید . 

تشک مواج چیست :

 پیشگیری همواره بهتر از درمان است ، بیماران ، معلولین حرکتی و سالمندانی که دارای محدویت های حرکتی هستند و به مدت طولانی بستری میگردند، در معرض بروز عارضه ای به شکل زخم هستند که به آن زخم بستر گفته میشود . این عارضه ناشی عدم توزیع فشار  وارده از استخوانهای بزرگ بر بافت های نرم و عضلات به دلیل عدم تحرک بیمار است . این زخم ها در نواحی کمر ، لگن ، آرانج  بیشتر بروز مینماید و در صورت عدم درمان میتواند خطرات بسیار زیادی برای بیمار داشته باشد. یکی از راههای جلوگیری و درمان  زخم بستر استفاده از تشک های مواج است . این تشک زخم بستر به کمک ساختار سلولی و استفاده از حالت الاستیک تشک های بادی با افزایش قابلیت های حرکتی بیمار و توزیع وزن در سطح گسترده تر، از فشار به بافت های  بدن و ایجاد زخم بستر  جلوگیری مینماید .

تشک زخم بستر

تشک های مواج بر اساس مدت زمان  بستری ، وزن و اینکه زخم بستر دارد یا خیر  تقسیم بندی میگردد:

  1- تشک های مواج خانگی 2- تشک مواج بیمارستانی

 تشک مواج خانگی برای نگهداری  بیماران با طول مدت درمان کمتر از یکسال و با حداکثر وزن 100 کیلوگرم طراحی میگردند اجزا اصلی آن  شامل یک پمپ ، تشک و شیلنگ های رابط است و  این تشک ها روی تخت بیمار پهن شده و بیمار روی آن قرار میگیرد.تشک های مواج بیمارستانی یا کیلینکی برای بیمارن به کما رفته ، معلولین نخاعی یا بیمارانی است که امکان حرکت را نداشته و به زخم بستر مبتلا شده اند این دستگاهها که معمولا به صورت تخت بیمارستانی طراحی شده اند امکان بسیار متنوعی برای بهبود و جابجایی بیمار در اختیار قرار میدهند و تحمل وزن تا 150 یا 180 کیلو گرم را دارند .فروشگاه شهر سلامت با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ،خدمات ارسال محصولات به سراسر ایران ،درگاه پرداخت اینترنتی و تضمین اصالت کالا   به شما جهت انتخاب بهترین تشک مواج مخصوص حفاظت زخم بستر  کمک خواهد نمود و تجربه جدید از یک خرید اینترنتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 توصیه :

تشک مواج یک محصول تخصصی است و برای انتخاب آن متناسب با نیازتان  به یک مشاوره حرفه ای دارید ، توصیه ما با توجه تنوع و گستردگی  انواع تشک مواج و از طرفی آیتم های مهم در ابطه با درمان زخم بستر آن است که خرید خود را از فروشگاه تخصصی انجام دهید ، فروشگاه شهر سلامت همواره با مشاوره پیش و پس از خرید در خدمت شما هستیم .

چگونه محصول مناسب انتخاب کنیم 

در انتخاب محصول مناسب  باید به چند نکته  توجه کرد ،  ابتدا وزن بیمار ، دوم  مدت بستری  و در انتها و از همه مهمتر سطح زخم بستر و گستردگی آن است یا درجه بندی زخم ، معمولا تشک های مواج بر اساس میزان زخم بستر به در سطوح کم ریسک ، با ریسک متوسط و  و ریسک بالا طبقه بندی میگردد و شما میبایست با در نظر گرفتن سن ، سطح بیماری ف میزان تحرک بیما و وزن آن ، تشک مواج انتخاب نمایید . البته برای انتخاب بهتر حتما از پزشک معالج یا مشاورین ما کمک بگیرید  تا خرید مناسب تری داشته باشید .

زخم بستر چیست

 زخم بستر یک عارضه پوستی و بافتی است که حاصل فشار استخوانهای بر بافت های مویرگها و رگهای بدن است ، در ابتدا فشار و عدم تحرک باعث اختلال در رسیدن اکسيژن و مواد مغذی یه سلولها در پوست و بافت ها میگردد و موجوب مرگ آنها میشود  و  عدم تحرک و جابجایی بیماری های قلبی و عروقی ، سن بالا ، دیابت  بر احتمال بروز و توسعه زخم بستر می افزاید ، تشک مواج ابزاری برای جلوگیری از زخم بستر و کمک به بهبود آن است .

چرا تشک مواج بخریم :

 دو علت مهم برای خرید تشک مواج برای جلوگیری از بروز زخم بستر وجود دارد  ، اولا زخم بستر یک عارضه بسیار خطرناک برای بیماران دیابتی ، سالمندان است و در صورت بروز میتواند بسیار خطرناک باشد  دوما درمان زخم بستر بسیار پر هزینه است ، میتوان گفت با توجه به طول درمان ، هزینه های بالای درمان آن و خرید دارو و نیاز به مراقبت توسط همراه یکی علل دیگر است که بر اهمیت جلوگیری از بروز آن می افزاید بنابراین تهیه تشک مواج را برای بیمار خود جدی بگیرید و به هزینه نسبتا بالای تشک توجه نکنید چون این هزینه در مقابل سلامتی و هزینه های چند ده برابر درمان زخم بستر بسیار کم و ناچیز است ضمنا مجددا تاکید میگرد که حتما تشک مواج را متناسب با پیشرفت زخم و مدت زمان بستری بیمار تهیه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید . به یاد داشته باشید تشک تخم مرغی برای مبارزه در جهت عدم ابتلا به بیماری و  تشک های سلولی با انواع پمپ ها و قابلیت ها برای کمک درمان زخم بستر استفاده میگردد .

موارد پر بازدید در این بخش

  •     نمایندگی تشک مواج نیمبوس
  •     اجاره تشک مواج
  •     تشک مواج دست دوم
  •     قیمت پمپ تشک مواج
  •     تشک مواج ایرانیان همگام
  •     تشک مواج زنبوری
  •     پمپ باد تشک مواج
  •     عکس تشک مواج

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 64 محصول