بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 تشک مواج

تشک مواج

57 محصول وجود دارد

 تشک مواج

تشک مواج بهترین راه برای جلوگیری از بروز زخم بستر است و خرید تشک مواج با توجه به تنوع گسترده آن باید به صورت تخصصی صورت پذیرد و پیشنهاد ما این است که  محصولات تخصصی پزشکی را از مراجع فروش و عرضه تخصصی محصولات پزشکی تهیه کنید تا علاوه بر دریافت مشاوره درست و رایگان از خدمات مشاوره ای پس خرید هم بهره مند شوید ، ما در شهر سلامت  به شما بر...

 تشک مواج

تشک مواج بهترین راه برای جلوگیری از بروز زخم بستر است و خرید تشک مواج با توجه به تنوع گسترده آن باید به صورت تخصصی صورت پذیرد و پیشنهاد ما این است که  محصولات تخصصی پزشکی را از مراجع فروش و عرضه تخصصی محصولات پزشکی تهیه کنید تا علاوه بر دریافت مشاوره درست و رایگان از خدمات مشاوره ای پس خرید هم بهره مند شوید ، ما در شهر سلامت  به شما برای انتخاب بهتر کمک مینمایم  .در این طبق بندی انواع تشک مواج ،  تشک ضد زخم بستر ، مخصوص بیماران با طول  درمان و بستری بلند مدت در سایز های مختلف با تکنولوژی های روز جهانی  با گارانتی های معتبر از برترین برندهای جهانی از جمله امسیگ  Emsig، ایزی لایف ، بیورر ، زیکلاس و ایر داکتر غیره  برای محافظت بدن از بروز زخم بستر عرضه می شود. تشک مواج یک بازار کمک درمانی برای جلوگیری از بروز زخم بستر و درمان آن است و استفاده از آن توسط پزشکان متخصص بر اساس میزان احتمال و نیز رشد زخم به بیماران توصیه میگردد .  در تعیین نوع تشک های مواج زخم بستر ، ریسک احتمال بروز زخم بستر نقش اساسی ایفا مینماید . 

تشک مواج چیست :

 پیشگیری همواره بهتر از درمان است ، بیماران ، معلولین حرکتی و سالمندانی که دارای محدویت های حرکتی هستند و به مدت طولانی بستری میگردند، در معرض بروز عارضه ای به شکل زخم هستند که به آن زخم بستر گفته میشود . این عارضه ناشی عدم توزیع فشار  وارده از استخوانهای بزرگ بر بافت های نرم و عضلات به دلیل عدم تحرک بیمار است . این زخم ها در نواحی کمر ، لگن ، آرانج  بیشتر بروز مینماید و در صورت عدم درمان میتواند خطرات بسیار زیادی برای بیمار داشته باشد. یکی از راههای جلوگیری و درمان  زخم بستر استفاده از تشک های مواج است . این تشک زخم بستر به کمک ساختار سلولی و استفاده از حالت الاستیک تشک های بادی با افزایش قابلیت های حرکتی بیمار و توزیع وزن در سطح گسترده تر، از فشار به بافت های  بدن و ایجاد زخم بستر  جلوگیری مینماید .

تشک زخم بستر

تشک های مواج بر اساس مدت زمان  بستری ، وزن و اینکه زخم بستر دارد یا خیر  تقسیم بندی میگردد:

  1- تشک های مواج خانگی 2- تشک مواج بیمارستانی

 تشک مواج خانگی برای نگهداری  بیماران با طول مدت درمان کمتر از یکسال و با حداکثر وزن 100 کیلوگرم طراحی میگردند اجزا اصلی آن  شامل یک پمپ ، تشک و شیلنگ های رابط است و  این تشک ها روی تخت بیمار پهن شده و بیمار روی آن قرار میگیرد.تشک های مواج بیمارستانی یا کیلینکی برای بیمارن به کما رفته ، معلولین نخاعی یا بیمارانی است که امکان حرکت را نداشته و به زخم بستر مبتلا شده اند این دستگاهها که معمولا به صورت تخت بیمارستانی طراحی شده اند امکان بسیار متنوعی برای بهبود و جابجایی بیمار در اختیار قرار میدهند و تحمل وزن تا 150 یا 180 کیلو گرم را دارند .فروشگاه شهر سلامت با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ،خدمات ارسال محصولات به سراسر ایران ،درگاه پرداخت اینترنتی و تضمین اصالت کالا   به شما جهت انتخاب بهترین تشک مواج مخصوص حفاظت زخم بستر  کمک خواهد نمود و تجربه جدید از یک خرید اینترنتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 توصیه :

تشک مواج یک محصول تخصصی است و برای انتخاب آن متناسب با نیازتان  به یک مشاوره حرفه ای دارید ، توصیه ما با توجه تنوع و گستردگی  انواع تشک مواج و از طرفی آیتم های مهم در ابطه با درمان زخم بستر آن است که خرید خود را از فروشگاه تخصصی انجام دهید ، فروشگاه شهر سلامت همواره با مشاوره پیش و پس از خرید در خدمت شما هستیم .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 57 محصول