بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

دستگاه فشار خون

77 محصول وجود دارد

فشارسنج دیجیتال

در این شاخه به عرضه انواع دستگاه فشار خون  یا فشارسنج دیجیتال از نوع مچی و بازویی و دستگاه فشار خون عقربه ای  از معتبرترین برندهای جهانی مانند امسیگ ، امران و بیورر با ضمانت های معتبر که قابلیت های مختلفی از جمله سخنگو ، تاچ ،قابلیت دید در شب ،حافظه نگهداری اندازه گیریها و غیره را دارند میپردازیم ، دستگاه فشارسنج دیجیتال که فرهنگ...

فشارسنج دیجیتال

در این شاخه به عرضه انواع دستگاه فشار خون  یا فشارسنج دیجیتال از نوع مچی و بازویی و دستگاه فشار خون عقربه ای  از معتبرترین برندهای جهانی مانند امسیگ ، امران و بیورر با ضمانت های معتبر که قابلیت های مختلفی از جمله سخنگو ، تاچ ،قابلیت دید در شب ،حافظه نگهداری اندازه گیریها و غیره را دارند میپردازیم ، دستگاه فشارسنج دیجیتال که فرهنگ عام به آن دستگاه فشار خون میگویند  به شما اجازه میدهد که به راحتی بتوانید فشار خون را فاکتور بسیار مهمی برای کنترل سلامت است ، اندازه گیری فرمایید و با استفاده از قابلیت های مختلف دستگاه ( تفسیر آسان ) با استاندارد ها مقایسه کنید. فشار سنج دیجیتال به شما توانایی اندازه گیری ، فشار خون را از طریق بازو یا مچ را بدون نیاز به تخصص کاربر به راحتی با سرعت و دقت بالا را میدهد و معمولا قادر به تشخیص عارضه آریتمی و امکان تفسیر نتایج و هشدار خطا در عملیات اندازه گیری  هستند.فشار خون بالا میتواند باعث بروز سکته های مغزی یا قلبی ، فشار به قلب ، فشار و آسیب به کلیه ها و ساختار استخونی بدن گردد و بسیار خطرناک است همچنین فشار خون بالا در دوران بارداری که از آن به نام فشار خون بارداری یاد میشود درصورت عدم کنترل میتواند باعث مرگ جنین گردد.

دستگاه فشار خون

فشار خون با دو عدد بیان میگردد ، اولین و بزرگترین عدد از دو اندازه گیری ، فشار سیستولیک یا فشار در شریان ها زمانی که قلب با ضربان خود آنها را با خون پر می کند می باشد . عدد دوم را اندازه گیری فشار دیاستولیک یا فشار در شریان ها زمانی که قلب درحالت استراحت بین دو ضربه میباشد. تعیین فشار خون نرمال در اشخاص با توجه به سن و وزن  همچنین سابقه بیماری های قبلی توسط پزشک تعیین میگردد ولی بطور کلی فشار خون مطلوب یا نرمال کمتر از 120/80 (سیستولیک / دیاستولیک) و بالاتر از ( 90/60 ) است.

طبقه بندی فشار خون

OBD mmHg

SBP mmHg

بهینه

80

120

نرمال

80-84

120-129

طبیعی بالا

85-89

130-139

فشار خون بالا درجه 1

90-99

140-159

فشار خون بالا درجه 2

100-109

160-179

فشار خون بالا درجه 2

110<

180<

دانسنتی ها درباره فشار خون

همکاران ما در شهر سلامت  مقالات و مطالب بسیار مفیدی در خصوص فشار خون  و  نحوه  استفاده از انواع فشارسنج  را تهیه کرده اند توصیه مینماییم حتما از  بلاگ ما بازدید کرده و مقالات مفید را  در زمینه های مختلف از جمله فشار خون مطالعه فرمایید تا  بتوانید خریدی متناسب با نیاز خود انجام دهید ، برای این کار میتوانید از لینک بالا هم استفاده فرمایید .

خرید دستگاه فشار خون

شهر سلامت با عرضه انواع فشارسنج دیجیتالی یا دستگاه فشار خون از برندها معتبر و قیمت مناسب سعی در پاسخگویی به سلایق مختلف مشتریان خود نموده است ، این فروشگاه با داشتن نماد اعتماد ،خدمات ارسال و درگاه پرداخت آنلاین ،تجربه ای جدید از خرید اینترنتی را به شما ارائه خواهد نمود .شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع دستگاه فشار خون ،  فشارسنج دیجیتال و فشارسنج عقربه ای از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمایید و مطمن باشید این فروشگاه بهترین و مناسب ترین قیمت را به شما ارائه خواهد نمود. شما میتوانید بهترین دستگاه فشار خون omron دقیق ترین  ، فشارسنح دیجیتالomron m2 ، دستگاه فشار خون beurer ، قیمت omron m3 ،  سیتیزن، انواع دستگاه فشار خون omron  و لامور از ما بخواهید. 

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 77 محصول