بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

درمانی

538 محصول وجود دارد

در فروشگاه اینترنتی شهر سلامت در بخش محصولات درمانی انواع دستگاه بخور ازقبیل دستگاه بخور سرد و دستگاه بخور گرم همچنین تشک مواج ، انواع دستگاه ماساژور ، تشک برقی گرمایی و محصولاتی که تاثیرات درمانی یا کمک درمانی دارند ، از بهترین برندهای موجود در ایران از جمله امسیگ EmsiG ، بیورر Beurer ، زیکلاس مد Zyklusmed، ایزی لایف Easy life ، آلپکس ALPX ، ها...

در فروشگاه اینترنتی شهر سلامت در بخش محصولات درمانی انواع دستگاه بخور ازقبیل دستگاه بخور سرد و دستگاه بخور گرم همچنین تشک مواج ، انواع دستگاه ماساژور ، تشک برقی گرمایی و محصولاتی که تاثیرات درمانی یا کمک درمانی دارند ، از بهترین برندهای موجود در ایران از جمله امسیگ EmsiG ، بیورر Beurer ، زیکلاس مد Zyklusmed، ایزی لایف Easy life ، آلپکس ALPX ، هایتک HI-TEC ،امرن OMRON با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت و ضمانت اصالت کالا به شما جهت پیشگیری یا درمان مشکلات مختلف عرضه میگردد. البته به یاد داشته باشید که شما باید زیر نظر پزشکان متخصص به درمان بیماری های خود بپردازید و این محصولات برای کاهش عوارض ، پیشگیری و یا کمک به درمان طراحی شده اند.

دستگاه بخور

دستگاه بخور دارای 4 طبقه بندی اصلی است دستگاه بخور سرد ، دستگاه بخور گرم ، دستگاه بخور سرد و گرم و بخور صورت است ، این دستگاه از تکنولوژی های مختلفی که متداول ترین آن درحال حاضر اولتراسونیک است برای تولید بخور سرد یا بخور گرم استفاده مینمایند . این دستگاه ها معمولا قالبیت های مختلفی برای رفاه کاربر دارند که مهمترین آن یونیزه اسیون هوا و رطوبت سنج است ، رطوبت ساز ها برای افزایش رطوبت هوا در محیط اتاق یا محل زندگی کاربر طراحی گردیده است که میتواند تاثیرات بسیار مثبتی در افزایش سلامتی سیستم تنفسی ، پوست و مو داشته باشد .

دستگاه ماساژور

دستگاه ماساژ شامل 6 دسته بندی  اصلی است : ماساژور پا ، صندلی ماساژور ، ماساژور بدن ، ماساژور شانه و گردن ، ماساژور چشم و سر ، کوسن ماساژور ، روکش صندلی ماساژور ، استفاده از ماساژ بعنوان درمان یا مکمل یک روش درمانی سابقه طولانی دارد ، ازجمله منافع استفاده از ماساژور رفع انقباض های موضعی عضلات ، بهبود گردش خون ،ایجاد آرامش ، تحریک غدد ، رفع خستگی عضلات و کمک به حرکت انرژی از چاک راههای و لاغری موضعی است ، ماساژ تکنیک ها و سبک های مختلفی دارد  و استفاده از دستگاه ماساژ ، ماساژور ، صندلی ماساژ و ماساژور پا به خاطر منافع آن برای بدن مرسوم گشته است  ،ماساژور پا برای رفع گرفتگی عضلات کف ، مچ و ساق و زانو پا کار می رود و تاثیر زبادی در افزایش آرامش دارد.

تشک مواج

ابزاری کمک درمانی است که با خواص مواج گونه و توزیع فشار بدن بر سطح گسترده تر برای جلوگیری از بروز زخم بستر در بیماران بستری با طول مدت بالا استفاده میشود.

تشک برقی

 ذر این بخش انواع تشک برقی و پتو برقی که به کاهش درد های عضلانی و بهبود گردش خون کمک خواهد نمود عرضه میگردد ، این محصولات برای کمک به درمان برخی از بیماری ها از جمله دردهای مزمن ناحیه کمر بسیار کمک مینماید .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 538 محصول

فیلتر توسط:

برند
خاموشی خودکار
صفحه نمایش لمسی
قابلیت خاموشی خودکار
چراغ نورانی شب
درجه بندی گرمایش
قابلیت شتشو در ماشین لباسشویی
سیستم یونیزه اسیون
سیستم کنترل از راه دور
پانل دیجیتال
خاموشی خودکار پتو
قابلیت اتصال به بلوتوث
اتصال به بلوتوث
قابلیت پخش موسیقی
برنامه اتوماتیک ماساژ
نماد اعتماد الكترونیكی
    نماد الکترونیک شهر سلامت پرداخت آنلاین با درگاه بانکی