بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

کنترل سلامت

269 محصول وجود دارد

محصولات این طبقه بندی به شما برای کنترل فاکتورهای مهم وحیاتی بدن از جمله فشار خون ، میزان قند خون ،وزن ،دمای بدن کمک خواهد نمود . دستگاه فشار خون ، ترازوی دیجیتال ، تب سنج یا دماسنج بدن ، پالس  اکسیمتر و نبولایزر در این بخش معرفی و عرضه میشوند

فشارسنج دیجیتال

همانطور که شما میدانید تغییرات خارج از بازه های مشخص شده توسط استاندارد های جهانی بهدا...

محصولات این طبقه بندی به شما برای کنترل فاکتورهای مهم وحیاتی بدن از جمله فشار خون ، میزان قند خون ،وزن ،دمای بدن کمک خواهد نمود . دستگاه فشار خون ، ترازوی دیجیتال ، تب سنج یا دماسنج بدن ، پالس  اکسیمتر و نبولایزر در این بخش معرفی و عرضه میشوند

فشارسنج دیجیتال

همانطور که شما میدانید تغییرات خارج از بازه های مشخص شده توسط استاندارد های جهانی بهداشت  در آیتم های فوق به سلامت بدن آسیب  جدی وارد می کند. فشار خون بالا  میتواند به مغز ،قلب و کلیه ها صدمات جبران ناپذیری وارد نماید و حتی منجر به مرگ گردد، بنابراین نباید از آن غافل شد وشما میتوانید با استفاده از دستگاه فشارخون مناسب، تغییرات فشار خون خود را به صورت مداوم رصد کنید. نوسان فشار خون در دوران بارداری بخصوص هفته های آخر بارداری که از آن بعنوان فشار خون بارداری نام میبرند ، میتواند زندگی جنین و مادر را تهدید نماید . بنابراین کنترل فشار خون در دوران بارداری میتواند به مادر جهت حفظ سلامت جنین بسیار کمک کند . انواع دستگاه فشار سنج دیجیتال بازویی و مچی  که استفاده و تفسیر آن برای همه راحت میباشد میتواند کمک مناسبی به مادران باشد.

ترازوی دیجیتال 

ترازوی دیجیتال دستگاهی است برای سنجش  و کنترل روند افزایش یا کاهش وزن بدن است ،  در حال حاضر ترازوی ها انواع مختلف مانند  ترازوی دیجیتال ,ترازوی عقربه ای , ترازوی مکانیکی،ترازوی تشخیصی دارند که در اشکال و ظرفیت های مختلف تولید و عرضه میگردند . یکی از شاخص های که همواره کنترل آن  توسط پزشکان توصیه میگردد ، داشتن وزن مناسب و تناسب اندام است درحال حاضر تلافات ناشی از چاقی از گشنگی در جهان بیشتر است.

تب سنج دیجیتال

هر زمان که دمای بدن انسان از  37.5 درجه سانتیگراد بالاتر برود انسان دچار تب شده است .تب های بیش 38.5 درجه در کودکان زیر دوسال خطرناک بوده و میبایست تحت درمان پزشک قرار گیرد .همچنین تب بیش از 40 درجه میتواند آسیب های جدی به بیمار و حتی باعث مرگ شود. بنابراین استفاده از تب سنج دیجیتال در انواع مختلف برای کنترل دمای بدن بخصوص در کودکان متداول بوده و وسیله بسیار مفید و کاربردی است.

خرید بهترین محصولات

شهر سلامت با داشتن نماد اعتماد الکترونیک ،خدمات ارسال سریع و درگاه پرداخت آنلاین تجربه ای جدید از فروش اینترنتی را به شما ارائه خواهد نمود.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 269 محصول

فیلتر توسط:

خاموشی خودکار
صفحه نمایش لمسی
قابلیت خاموشی خودکار
قابلیت اعلان صوتی
چراغ نورانی شب
قابلیت سخنگو
سیستم یونیزه اسیون
سیستم کنترل از راه دور
رطوبت سنج
پانل دیجیتال
قابلیت اتصال به بلوتوث
نماد اعتماد الكترونیكی
    نماد الکترونیک شهر سلامت پرداخت آنلاین با درگاه بانکی