بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

کنترل سلامت

267 محصول وجود دارد

 ابزارهای کنترل سلامتی مهم هستند

کنترل سلامتی بر اساس فاکتورهای مختلفی  مانند وزن ، دما ، فشار خون ، تعداد ضربان قلب ، قند خون ، spo2  و غیره  توسط ابرازهای براساس استانداردها و روش های مصوب  سازمان بهداشت جهانی صورت میپذیرد ، محصولات این طبقه بندی به شما برای کنترل فاکتورهای مهم وحیاتی بدن از جمله فشار خون ، میزان قند خون ، وزن ،دمای بدن کمک خ...

 ابزارهای کنترل سلامتی مهم هستند

کنترل سلامتی بر اساس فاکتورهای مختلفی  مانند وزن ، دما ، فشار خون ، تعداد ضربان قلب ، قند خون ، spo2  و غیره  توسط ابرازهای براساس استانداردها و روش های مصوب  سازمان بهداشت جهانی صورت میپذیرد ، محصولات این طبقه بندی به شما برای کنترل فاکتورهای مهم وحیاتی بدن از جمله فشار خون ، میزان قند خون ، وزن ،دمای بدن کمک خواهد نمود . دستگاه فشار خون ، ترازوی دیجیتال ، تب سنج یا دماسنج بدن ، پالس اکسیمتر و نبولایزر در این بخش معرفی و عرضه میشوند.

فشارسنج دیجیتال

فشار خون یکی از فاکتورهای بسیار مهم و حیاتی در سلامت انسان است و نوسانات آن میتواند علاوه بر ایجاد زمینه برای بروز بیماری های مختلف ، خود حاصل علت های دیگری ازجمله مشکلات قلبی و عروقی باشد ، فشار خون بالا  میتواند به مغز ،قلب و کلیه ها صدمات جبران ناپذیری وارد نماید و تغییرات آن در سالمندان و زنان باردار میتواند خطرناک باشد ،بنابراین سنجش و نظارت بر آن اهمیت زیادی دارد . انواع فشارسنج که در اینجا به آن دستگاه فشار خون گفته میشوند وظیفه سنجش فشار خون را براساس استانداردهای سازمان بهداشت جهانی دارند و معمولا به فشارسنج دیجیتالی بازویی و مچی و فشارسنج عقربه ای تقسیم میگردند که مشتریان میتوانند با توجه به نیاز خود دستگاه مناسب را انتخاب کنند.

ترازوی وزن کشی

ترازوی دیجیتال دستگاهی است برای سنجش  و کنترل روند افزایش یا کاهش وزن بدن است ،  در حال حاضر ترازوی ها انواع مختلف مانند  ترازوی دیجیتال ،ترازوی عقربه ای ، ترازوی مکانیکی، ترازوی تشخیصی دارند که در اشکال و ظرفیت های مختلف تولید و عرضه میگردند . یکی از شاخص های که همواره کنترل آن  توسط پزشکان توصیه میگردد ، داشتن وزن مناسب و تناسب اندام است درحال حاضر تلافات ناشی از چاقی از گشنگی در جهان بیشتر است.

تب سنج

 اندازه گیری دمای بدن از آنجایی اهمیت دارد که تب یکی از علائم استاندارد در بررسی و تشخیص بسیاری از بیماری ها است معمولا هر زمان که دمای بدن انسان از  37.5 درجه سانتیگراد بالاتر برود انسان دچار تب شده است.تب های بیش 38.5 درجه در کودکان زیر دوسال خطرناک بوده و میبایست تحت درمان پزشک قرار گیرد .همچنین تب بیش از 40 درجه میتواند آسیب های جدی به بیمار و حتی باعث مرگ شود. بنابراین استفاده از تب سنج که در انواع مختلف از جمله تب سنج جیوه ای ، رومیزی ، تب سنج دیجیتال  در این فروشگاه از برترین و بهترین برندها عرضه میگردد.

پالس اکسیمتر

ابزاری است که به روش غیر تهاجمی میزان SPO2  خون فرد یا میزان اکسیژن اشباع در خون را اندازه گیری و به صورت درصد بیان میکند ، در این طبقه بندی انواع دستگاه پالس اکسی متر با قیمت ارزان و از برترین برندها به کاربر معرفی خواهد شد .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 267 محصول

فیلتر توسط:

خاموشی خودکار
صفحه نمایش لمسی
قابلیت خاموشی خودکار
قابلیت اعلان صوتی
چراغ نورانی شب
قابلیت سخنگو
سیستم یونیزه اسیون
سیستم کنترل از راه دور
رطوبت سنج
پانل دیجیتال
قابلیت اتصال به بلوتوث
نماد اعتماد الكترونیكی
    نماد الکترونیک شهر سلامت پرداخت آنلاین با درگاه بانکی