بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

ریش تراش

26 محصول وجود دارد

ماشین اصلاح( ریش تراش)

ماشین ها اصلاح در دو نوع عرضه می شود: تریمر و ریش تراش. فرق تریمر و ریش تراش این است که ریش تراش برخلاف تریمر که ریش را از ته اصلاح نمی کنند، ریش تراش هم چون شیور ( تیغ) موی صورت را از ته اصلاح می کنند.ولی ریش تراش مانند تیغ به صورت آسیب نمی زند و احتیاجی به کف اصلاح نیز ندارد.

فیلیپس از اولین ریش تراش هایی بود که امکان اط...

ماشین اصلاح( ریش تراش)

ماشین ها اصلاح در دو نوع عرضه می شود: تریمر و ریش تراش. فرق تریمر و ریش تراش این است که ریش تراش برخلاف تریمر که ریش را از ته اصلاح نمی کنند، ریش تراش هم چون شیور ( تیغ) موی صورت را از ته اصلاح می کنند.ولی ریش تراش مانند تیغ به صورت آسیب نمی زند و احتیاجی به کف اصلاح نیز ندارد.

فیلیپس از اولین ریش تراش هایی بود که امکان اطصلاح صورت از ته با حرکت چرخشی را فراهم کرد.امروزه نیز ریش تراش های فیلیپس از پیشگامان این صنعت محسوب می شود.

ریش تراش ها به لحاظ تیغه به دو نوع تقسیم می شوند .تیغه های چرخشی و تیغه های فویلی (نوسانی).

در نوع چرخشی ، برند فیلیپس پیشتاز است.برند رمینگتون نیز تولید کننده ریش تراش با تیغه چرخشی است. ریش تراش های چرخشی معمولا دارای سه تیغه هستند . رویه تیغه های یک پوشش فلزی وجود دارد که موها را به سمت تیغه هدایت می کند ترویه فلزی مدل های جدید ریش تراش های فیلیپس نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از حساسیت پوست می شود . تیغه ریش تراش های فیلیپس دو لبه بود ه و یک لبه مو را بلند می کند و دیگری مو را قطع می کند. جدیدترین نوآوری برند فیلیپس ، تیغه هفت شکل است.

در نوع نوسانی (فویلی) ، برندهای پاناسونیک و براون مطرح هستند .این دسته از ریش تراش های نوسانی از یک تا تیغه دارد .

از ویزگی های ریش تراش های براون رویه فلری تیغه ها است که به شکل لانه زنبوری می باشد که موها در هر جهت و اندازه که باشد در داخل تیغه ها گیر می اندازد. هم جنین برند براون برای برخی از مدل های خود در سری ریش تراش موتور لرزشی نصب کرده که باعث بالا بردن سرعت ریش تراش می شود .از ویژگی های ریش تراش پاناسونیک ،رول های لغزنده ریش تراش می باشد که مانع از التهاب پوست می شود . در مدل های جدید پاناسونیک از تیغه تیز شده با فناوری نانو و قابلیت فطع مو در زاویه سی درجه استفاده شده است .

در مدل های جدید ریش تراش برای جلوگیری از آسیب به پوست سری ریش تراش قابلیت حرکت بالاتری دارد .که سرعت و راحتی اصلاح را دو چندان می کند. البته معمولا ریش تراش های با قیمت بالاتر مجهز به این کارکرد هستند

میزان ضد آب بودن در ریش تراش ها متفاوت است . برخی ریش تراش ها برای شستن سری شان باید آن را از بدنه ریش تراش جدا کرد ، اما بعضی از ریش تراش به صورت خشک و مرطوب قابل استفاده هستند . ولی نمی توان آن ها زیر دوش آب استفاده کرد. تنها مدل هایی که کاملا ضد آ بهستند را می توان زیر دوش حمام استفاده کرد .

برخس ز ماشین تراش ها فقط با برق کار می کنند و برخی با برق و یا باطری کار می کنند . ماشین تراش های باتری خور نیز دو نوع هستند. باطری های قابل شارژ که قیمت دستگاه را بالاتر می برند و باطری های غیر قابل شارژ که نهایتا هزینه تعویض باطری را با خود دارد .

شهر سلامت انواع ریش تراش در برندهای معتبر بازار و لیست قیمت ریش تراش که کاملا به روز شده و رقابتی است را عرضه می کند و به شما امکان مقایسه بهتر و دقیق تری از انواع ریش تراش را می دهد شما را در انتخاب بهترین مارک ریش تراش متناسب با بودجه و نیازتان هدایت می کند .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 26 محصول