بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

بخور صورت

بخور صورت

5 محصول وجود دارد

دستگاه بخور صورت

 منافع استفاده از دستگاه بخور یا مرطوب کننده هوا بر هیچکس پوشیده نیست ، دستگاه بخور صورت یک ابزار تخصصی برای دمیدن بخور گرم به صورت و پاکسازی و جوان سازی پوست است ، بخور صورت برای جوش صورت بسیار مفید است و به شدت آن را کاهش میدهد ، دستگاه بخور صورت بخار را به سمت بینی و پوست شما هدایت می کند .از طرفی باعث مرطوب کردن مجاری بینی و...

دستگاه بخور صورت

 منافع استفاده از دستگاه بخور یا مرطوب کننده هوا بر هیچکس پوشیده نیست ، دستگاه بخور صورت یک ابزار تخصصی برای دمیدن بخور گرم به صورت و پاکسازی و جوان سازی پوست است ، بخور صورت برای جوش صورت بسیار مفید است و به شدت آن را کاهش میدهد ، دستگاه بخور صورت بخار را به سمت بینی و پوست شما هدایت می کند .از طرفی باعث مرطوب کردن مجاری بینی و باز شدن مجاری تنفسی می شود . در هنگام سرماخوردگی باعث کاهش عوارض  سرماخوردگی از جمله آبریزش و گرفتگی بینی می شود . از سوی دیگر بخار هدایت شده باعث باز شدن منافذ پوستی می شود که استفاده از ماسک های پوستی را بسیار اثربخش کرده و باعث پاکسازی پوست می شود .

خرید دستگاه بخور

شهر سلامت انواع دستگاه بخور صورت در برندهای معتبر بازار و همراه با گارانتی شرکتی را  ارایه می کند و  با ارایه لیست قیمت بخور صورت که کاملا به روز شده و ارایه مشاوره توسط کارشناسان شهر سلامت شما را درانتخاب بهترین مارک بخور صورت متناسب با نیازتان راهنمایی می کندو به شما تجربه ای لذت بخش  از خرید بخور صورت ارایه می کند.  

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 محصول