فواید و عوارض قرص هیرویت چیست

قرص هیرویت هلث اید چیست؟

کپسول هیرویت محصول شرکت هلث اید Health Aid کشور انگلستان است. قرص هیرویت یکی از موثرترین محصولات تقویت و بازیابی مو می‌باشد که افراد زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند.

کپسول هیر ویت یاقرص hair vit به ویژه برای تأمین مواد مغذی مورد نیاز موها فرمول بندی شده است. این کپسول‌ها غنی از ویتامین‌های B، مینرال‌ها و اسیدهای آمینه ضروری برای کمک به تغذیه بافت مو، ضخامت و درخشندگی رنگ موهای شما است.

قرص هیرویت برای مراقبت بهینه از موهای شما تهیه شده است و محتوی ضروری‌ترین ویتامین‌ها و مینرال‌ها بوده و برای آقایان و خانم‌ها در هر سنی مناسب است. قرص هیرویت فاقد هر گونه ماده نگهدارنده، طعم دهنده، گلوتن بوده و ۱۰۰% گیاهی هستند.

تنها با مصرف یک کپسول هیرویت یا قرص hair vit در وعده صبحانه ویتامین‌های موجود در این مکمل غذایی موهای شما را تغییر خواهند داد و شما پس از مدتی از استحکام، قطع ریزش و درخشندگی رنگ موهایتان شگفت زده خواهید شد.

خواص و فواید قرص هیرویت Hair Vit

 • کمک به تغذیه فولیکول مو و تامین مواد مغذی برای رشد مو
 • افزایش ضخامت موها و براق کردن رنگ موها
 • کاهش ریزش مو در خانم‌ها و آقایان
 • درمان ریزش مو در زمان بارداری، یائسگی و تغییرات هورمونی
 • کاهش ریزش مو بعد از مصرف داروهای خاص و استرس و افسردگی
 • فراهم کردن طیفی از مینرال‌ها برای رشد و سلامت موها

مو یکی از اجزای پوشاننده بدن انسان است که از نظر تراکم، ضخامت و طول با یکدیگر متفاوت هستند. مو همچنین تاثیر قابل توجهی بر زیبایی دارد و بسیاری از ویژگی‌های انسان از جمله شخصیت، جوانی و نشاط فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

موها عایق بدن در برابر گرما و سرما هستند وجود آن‌ها در سطح پوست قابلیت لمس را بالا می‌برد که به دلیل گیرنده عصبی مجاور ریشه مو است. موها، پوست را در مقابل اشعه زیان بار اشعه فرا بنفش خورشید محافظت می‌کنند و موهای سر مانع صدمات احتمالی به جمجمه می‌شوند و در عین حال بیشترین تاثیر را در زیبایی ایفاء می‌کنند.

موها رشته‌های طویلی متشکل از سلول‌های شاخی هستند که از سطح پوست بیرون آمده‌اند و اندازه آن‌ها از نظر طول و قطر بسیار متغیر است. بدن انسان نزدیک به ۵ میلیون تار مو دارد که ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تار مو در پوست سر است.

چرا قرص هیرویت HairVit مصرف کنیم؟

همه افراد در معرض تغییراتی مانند ریزش و نازک شدن موها هستند. تغذیه ناکافی و عدم تامین ریزمغذی‌ها، استرس، تغییرات هورمونی و آلودگی هوا از جمله عواملی هستند که ریزش و نازک شدن موها را تشدید می‌کنند.

بهترین راه پیشگیری از ریزش و نازک شدن موها تغذیه متعادل می‌باشد. زیرا موها جهت حفظ ساختمان و ضخامت خود به ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و سایر مواد مغذی نیاز دارند.

هر مو دارای یک قسمت بیرونی به نام ساقه است که از سطح پوست بیرون زده و قسمت داخلی آن که در داخل پوست قرار دارد، فولیکول نامیده می‌شود. چون بخش زنده مو همین فولیکول است، هدف درمان‌های ریزش و تقویت قرار می‌گیرد.

یکی از مکمل‌هایی که برای درمان ریزش مو و تقویت مو بسیار موثر است، قرص ضد ریزش موی هیرویت Hair-Vit می‌باشد.

این محصول طوری طراحی شده است که تمام مواد مغذی و مینرال­‌های ضروری برای رشد و تقویت مو را از طریق گردش خون به فولیکول موها می‌رساند.

از آنجایی‌که که تأمین همه این مواد از طریق تغذیه طبیعی امکان پذیر نیست، ما برای اطمینان از رسیدن همه این مواد ضروری به موها نیاز به مصرف مکمل‌های غذایی داریم که بهترین مکمل غذایی در زمینه درمان مشکل ریزش مو کپسول هیرویت Hair-Vit است.

این مکمل حاوی طیف کاملی از ویتامین‌های B , زینک و فسفر و اسیدهای آمینه متیونین و سیستین و … است که همگی به‌طور مستقیم و غیر مستقیم به رشد و تقویت مو کمک می‌کنند و علاوه بر این اثر یکدیگر را تقویت می‌کنند تا بهترین نتیجه برای حل مشکل ریزش مو حاصل شود.

مشخصات و ترکیبات قرص هیرویت Hair Vit Health Aid

ویتامین B1 (تیامین):

کمبود تیامین سبب کاهش خونرسانی به پوست سر شده و پیامدهای آن باعث ریزش مو و کند شدن رشد تارهای جدید مو می‌شود. هیرویت با تیامین سبب حفظ سلامت پوست و شادابی آن می‌گردد.

ویتامین B2 (ریبوفلاوین):

وجود این ویتامین در هیرویت جهت تولید مجدد، رشد، بازسازی و گسترش بافت‌های بدن از جمله پوست، مو و ناخن، بافت پیوندی و سیستم ایمنی ضروری است. کمبود این ویتامین منجر به افزایش تولید سبوم شده و به دنبال افزایش تولید سبوم ریشه مو ضعیف می‌شود.

ویتامین B3 (نیاسین):

قرص هیرویت با داشتن نیاسین سبب گشاد شدن عروق می‌شود و به این ترتیب می‌تواند باعث افزایش و بهبود گردش خون در پوسته سر شود که پیامد آن بهبود رشد موها است.

علاوه بر آن نیاسین می‌تواند سبب کاهش سطح چربی در پوسته سر و کاهش تبدیل آن به DHT شده و به این ترتیب مانع ریزش موها می‌شود.

پانتوتنیک اسید:

این ویتامین نقش مهمی در ترشح هورمون‌ها به ویژه کورتیزول دارد و این هورمون هم برای حفظ سلامت پوست و مو بسیار مهم و ضروری است. قرص هیرویت یاقرص hair vit با داشتن این ویتامین سبب بهبود پوست سر نیز می‌شود.

ویتامین B6 (پریدوکسین):

این ویتامین در هیرویت تبدیل تستوسترون به دی هیدرو تستوسترون (DHT) را متوقف می‌کند که عامل اصلی ریزش مو است.

از سوی دیگر ویتامین B6 تقویت کننده ملانین (رنگدانه) می‌باشد و نقش مهمی در جذب اسیدهای آمینه سولفوره دارد. در ضمن با توجه به نقش B6 در رشد گلبول‌های قرمز می‌توان به اهمیت آن در تأمین سلامت مو از طریق خونرسانی پی‌برد.

ویتامین B7 (بیوتین):

هیرویت با داشتن این ویتامین از طریق تحریک تولید کراتین (پروتئین مو) از ریزش مو جلوگیری می‌کند، بیوتین همچنین در حفظ سطح مناسب هموگلوبین نقش داشته و انتقال اکسیژن به تمامی بافت‌ها از جمله فولیکول‌های مو را بر عهده دارد.

علاوه بر موارد مذکور با توجه به نقش بیوتین در متابولیسم، کمبود بیوتین باعث کاهش متابولیسم مواد مغذی و در نتیجه سوء تغذیه فولیکول مو و نازک شدن تارهای مو می‌شود.

در واقع بیوتین یکی از مواد مغذی مهم جهت حفاظت از استحکام و بافت مو می‌باشد.

اسید فولیک:

این ویتامین در فعالیت سلولی، تقسیم سلولی و حفظ سلامت و تقویت رشد مو مؤثر است. کمبود این ویتامین باعث کاهش تقسیم سلولی فولیکول‌های مو و در نتیجه کاهش رشد آن‌ها می‌شود. قرص هیرویت یا قرص hair vit با تامین این ویتامین رشد موها را تقویت می کند.

ویتامین B12:

ویتامین B12 موجود در هیرویت در شکل‌گیری گلبول‌های قرمز خون و اکسیژن رسانی سلولی و بافتی مؤثر است. بنابراین با بهبود اکسیژن رسانی به فولیکول‌های مو، می‌تواند سبب بهبود رشد مو و جلوگیری از ریزش مو شود.

کلسیم:

کلسیم بکار رفته در ترکیب هیرویت در سنتز پروتئین کراتین که یکی از ضروری ترین ترکیبات برای رشد فولیکول‌های مو می‌باشد، نقش دارد. علاوه بر آن کراتین سبب درخشندگی، استقامت و سلامت موها نیز می‌شود.

فسفر:

فسفر موجود در قرص هیرویت اعمال متعددی را در بدن انجام می‌دهد که یکی از آن‌ها کمک به سنتز پروتئین‌ها است که سبب رشد، حفظ سلامت و ترمیم سلول‌ها و بافت‌های آسیب دیده (به ویژه تارهای موی ضعیف شده) می‌شود.

همچنین این ماده معدنی به شکل سینرژیک با ویتامین‌های گروه B همکاری می‌کند و سبب تقویت عملکرد آن‌ها می‌شود.

منگنز و آهن:

از جمله عناصرى هستند که در سنتز اسید نوکلئیک RNA و سیکل کربس نقش مهمى را ایفا مى‌کنند. بدون وجود این دو عنصر سیکل کربس براى تولید انرژى اکسیداتیو با مشکل مواجه شده و نمى‌تواند در سطح مطلوب عمل کند.


بدون عملکرد مطلوب سیکل کربس، باندهاى فسفاته پرانرژى تولید نشده و در نتیجه گلیکوژن کافى که ذخیره انرژی برای رشد فولیکول‌های مو است، ساخته نشده و در نتیجه رشد مو کاهش می‌یابد. هیرویت با تامین این دو مینرال مانع کاهش رشد موها می‌شود.

مس:

مس موجود در کپسول هیرویت یک ماده معدنی کمیاب و ضروری است که جهت تشکیل هموگلوبین خون مورد نیاز است. هموگلوبین مسئول خونرسانی به ریشه مو می‌باشد. لذا به دنبال کمبود مس ریشه مو ضعیف شده و ریزش مو ایجاد می‌شود.

از سوی دیگر این عنصر یکی از ترکیبات ضروری در ملانین محسوب می‌شود و از سفیدی موها جلوگیری می‌کند. این عنصر در تحریک فولیکول‌های مو نقش مهمی دارد و باعث تولید موهای جدید شده و ریشه مو را از حالت استراحت خارج می‌کند.

از سوی دیگر در سنتز پروتئین مو، تشکیل پیوندهای دی سولفیدی به عنوان کاتالیزور جهت یکپارچگی و ساختار مناسب مو، بسیار ضروری است.

روی:

روی یک ماده معدنی است که نقش حیاتی در ساخت سلول، ایجاد تعادل هورمونی، حفظ ترشح غدد چربی، سنتز پروتئین و در نتیجه تشکیل کلاژن دارد.

تمامی فرآیندهای مذکور جهت تأمین سلامت پوست و مو و جلوگیری از نازک شدن و ریزش مو نقش دارند. کمبود روی منجر به ریزش مو و بروز مشکلات پوستی می‌شود.

کولین و اینوزیتول:

این دو ماده ترکیباتی محلول در آب بوده که جزء ویتامین‌های گروه B دسته بندی می‌شوند. هر دو ماده پیش ساز فسفولیپیدها بوده و به دلیل اهمیت ویژه فسفولیپیدها در رشد و نمو فولیکول‌های مو، می‌توانند در بهبود سلامت، رشد و کیفیت موها نقش داشته باشند.

PABA (پارا آمینو بنزوئیک اسید):

ترکیب موجود در قرص هیرویت یک آنتی اکسیدان قوی و وابسته به گروه ویتامین‌های B می‌باشد. سبب تثبیت غشای سلولی در فولیکول‌های مو شده و بدین وسیله از ریشه‌های مو حفاظت کرده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند و همچنین در پیشگیری از خاکستری شدن و سفید شدن موها در صورتی که در اثر کمبود مواد مغذی و یا استرس باشد، نیز مؤثر است.

مخمر:

این ماده سرشار از ویتامین‌های B کمپلکس، اسیدهای آمینه ضروری و عناصر معدنی همچون روی، سلنیوم، کروم و مس می‌باشد که فواید هر کدام از آن‌ها بیان شد. در نتیجه می‌توان از این ترکیب به عنوان یک فرمول ویژه در تأمین سلامت مو و جلوگیری از ریزش مو استفاده کرد.

پودر ژلاتین:

پودر ژلاتین موجود در هیرویت منبع بسیار مناسبی برای تأمین پروتئین‌ها از جمله کلاژن می‌باشد. به همین دلیل می‌تواند باعث افزایش ضخامت مو و تقویت بافت‌های پیوندی، شده و سرعت رشد مو را نیز افزایش می‌دهد.

لستین:

لستین موجود در قرص هیرویت یک آنتی اکسیدان طبیعی و فراوان ترین فسفولیپید موجود در ساختار سلولی می‌باشد. لستین پروتئین مورد نیاز برای رشد مو را تأمین کرده و در ترمیم بافت مو نقش دارد.

سیستئین:

اسید آمینه‌ای است که در تشکیل پروتئین در بدن، متابولیسم انرژی، سنتز اسیدهای چرب، تکثیر سلول‌های ایمنی و تقویت سیستم ایمنی نقش دارد. این اسید آمینه یکی از ترکیبات اصلی موجود در پوست، مو و ناخن‌ها بوده و باعث افزایش ضخامت ساقه مو و تحریک رشد مو و توقف ریزش مو می‌گردد.

متیونین:

متیونین یک اسید آمینه ضروری با خواص قوی آنتی اکسیدانی و منبع غنی سولفور، که از اختلالات مربوط به مو، پوست و ناخن جلوگیری می‌کند. این اسید آمینه ضروری از نازک شدن تارهای مو جلوگیری کرده و سبب بهبود رشد مو می‌گردد.

آیا قرص هیرویت چاق کننده است؟

اکثر افراد تصور دارند که استفاده از مکمل‌های غذایی موجب چاق شدن می‌شوند، ولی این تصور کاملا غلط است.

در واقع مکمل‌های غذایی با وجود ترکیباتی که دارند، موجب افزایش اشتها می‌شوند، که در صورت رعایت نکردن و پرخوری بیش از حد، منجربه چاقی می‌گردد. پس استفاده از قرص هیرویت hair vit به تنهایی موجب چاقی نمی‌شود.

بهترین زمان مصرف قرص هیرویت

قرص هیرویت یک مکمل غذایی سرشار از اسید‌های آمینه و مینرال‌های ضروری برای رشد و سلامت مو می‌باشد.

دوره مصرف این مکمل ۳ ماه می‌باشد که به صورت روزانه یک عدد قرص را همراه با صبحانه می‌کنید.

پس از پایان سه ماهه و رضایت بخشی می‌تواند پس از ۲ ماه یک دوره دیگر نیز مصرف کنید.

قرص هیرویت در رنگ ادرار تاثیر دارد؟

کپسول هیرویت به‌دلیل داشتن ویتامین‌های گروه ب ممکن است باعث زرد شدن رنگ ادرار شود و جای نگرانی نیست.

مصرف قرص هیرویت برای ریش مفید است؟

ریزش مو در مردان بنا به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که شامل مواردی همچون: استرس، مشکلات هورمونی، تیروئید، بیماری قارچی، رژیم غذایی ناسالم، مصرف دخانیات و … می‌باشد.

به همین دلیل مصرف قرص هیرویت که دارای ویتامین گروه ب و بیوتین می‌باشد، می‌تواند موجب بهبود سلامت مو و رویش موی صورت و بدن گردد. مصرف بیش از حد مجاز این مکمل موجب افزایش رویش ریش و مو نمی‌گردد، پس از مصرف خودسرانه و بیش از حد خودداری کنید.

خرید اینترنتی انواع ماساژور سر و چشم با بهترین قیمت

استفاده از کپسول هیرویت یاقرص hair vit برای افراد زیر ضروری است

 • افرادی که به دلیل ضعف رژیم غذایی موهای آن‌ها شاداب به‌نظر نمی‌رسد
 • افرادی که دوره های شدید استرس را تجربه کرده اند
 • افرادی که احساس می کنند هر روز موهای بیشتری از دست می دهند
 • افرادی که در معرض آلاینده های بسیار مضر قرار دارند
 • افرادی که می خواهند موهای خودشان را تغذیه کنند

روش مصرف قرص هیرویت Hair vit

بزرگسالان و افراد بالای ۱۶ سال، روزانه یک عدد کپسول هیرویت را همراه با صبحانه میل کنند.

عوارض قرص هیرویت چیست؟

تاکنون در مورد قرص هیرویت Hair Vit عوارض جانبی شناسایی و گزارش نشده است.

مکمل‌های غذایی اگر به صورت خودسرانه و بیش از اندازه مصرف گردند، ممکن است شما را دچار مسمومیت کند.

در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت نمائید.

هشدار مصرف: چون کپسول‌های هیرویت محتوی آهن هستند، مصرف بیش از حد آن می‌تواند مضر باشد.

نمونه‌هایی از محصول‌های مرتبط

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.