شهرسلامت

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ورزشی شهرسلامت

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 02166933064 - 02166595990

لوازم مصرفی بیمار

( نمایش 1 - 1 محصول از 1 )

مرتب سازی بر اساس :
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروش ترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
مقایسه () مورد

 در این بخش انواع لوازم مصرفی بیمار و بیمارستان مانند سرنگ ، سر سوزن ، لوازم جراحی ، محلفه و لباس بیمار ، انواع پانسمان و چسب ، کیسه ادرار ، پوشک بزرگسالان ، پنبه بهداشتی ، سوند و دیگر اقلام با قیمت عمده و تک فروشی از بهترین برندها عرضه میگردد.

فروشگاه شهرسلامت میتواند لوازم مصرفی اتاق های جراحی و کلنیک های درمانی و بهداشتی را با قیمت بسیار ارزان و به صورت پایدار تهیه نماید . ما در شهرسلامت آماده همکاری با بیمارستان های دولتی و خصوصی ، کلنیک های درمانی در تامین لوازم مصرفی بیمارستانی بیمار هستیم .

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.