بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

روکش صندلی ماساژور مدیسانا MC825 بزرگ نمایی

فروش با شرایط ویژه اقساطی در شهرسلامت

روکش صندلی ماساژور مدیسانا MC825massager-chair-pad-medisana-mc825

مدیسانا(Medisana)

MC825

جدید

مدیسانا

روکش صندلی ماساژور ماشین

 ماساژور کامل شانه و کل کمر و نشیمنگاه مناسب برای مصرف خانگی و خودرو با 3 سال گارانتی آرا تجهیز الیزه ، امکان ارسال به سراسر کشور

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

لطفا باتوجه به نوسان قیمت قبل از ثبت سفارش با فروشگاه تماس حاصل فرمایید

با ما تماس بگیرید و بیشترین تخفیف خرید روکش صندلی ماساژور را از ما بخواهید.

 روکش صندلی ماساژور مدیسانا MC825

تجربه آرامش بخش یک ماساژحرفه ای با روکش صندلی ماساژور مدیسانا ، بهترین پاداشی است که می توانید بعد از یک روز پر مشغله کاری به خود بدهید.

این روکش صندلی دارای ماساژ مجزای گردن و شانه است .علاوه بر این در قسمت نشیمن دارای کیسه های هوایی است که ماساژ آرامش بخشی را در این ناحیه تجربه خواهید کرد.ناحیه دیگر ماساژ در قسمت پشت و کمر است.از جمله ویزگی های روکش صندلی ماساژور مدیسانا MC825 ،مجهز بودن به ریموت کنترل است که به راحتی می توانید برنامه ماساژ دلخواه خود را انتخاب کنید. نواحی که بر ماساژ در نظر گرفته شده عبارتند از ماساژ کل کمر، بالای کمر و پایین کمر و ماساژ گردن که به صورت مجزا انجام می گیرد. هم چنین شدت ماساژ در سه سطح قابل تنظیم است.

این روکش مجهز به عملکرد گرمایی و مادون قرمز است که سرعت گردش خون را افزایش می دهد و باعث دور کردن مواد زاید و سموم از بافت ها و ماهیجه ها و رساندن اکسیژن و مواد مغذی به بافت ها شده و در نهایت باعث تکسین درد ماهیچه ها می شود. ماساژی که توسط روکش صندلی ماساژور انجام می گیرد ،برگرفته از یک ماساژ سنتی تحت نام ماساژ شیاتسو است.

این روکش صندلی ماساژور بعد از 15 دقیقه استفاده نشدن به طور خودکار خاموش می شود.روکش صندلی ماساژور با تسمه های مخصوص به راحتی بر روی هر صندلی چفت می شود. از این روکش میتوانید به عنوان روکش صندلی ماساژور ماشین و یا در منزل و یا محیط کار استفاده کنید.پوشش ماساژور گردن قابل جدا شدن است و شستشو است.

MC825

گارانتی شهرسلامت

روکش صندلی ماساژور ماشین یا خودرو 

 این محصول چند کاره با استفاده از برترین تکنیک های روز دنیا برای  ماساژ عضلات شانه و گردن روکش صندلی خودرو طراحی شده است و به راحتی در منزل و ماشبن  قابل استفاده است شما میتوانید با  ترکیب این وسیله و دستگاه ماساژور پا برای خود با هزینه بسیار کمتر یک صندلی ماساژور به صورت ترکیب اجرا نماید علاوه بر این محصول از انواع روکش صندلی ماساژور و لیست قیمت روکش صندلی ماساژور از طریق لینک زیر بازدید فرمایید .

روکش صندلی ماساژ

خرید روکش صندلی ماساژور از شهر سلامت

برندمدیسانا
گارانتی و خدمات پس از فروشگارانتی آرا تجهیز الیزه
نوع دستگاه ماساژورروکش صندلی ماساژور
کاربری ماساژدرمانی - ریلکسیشن
ناحیه ماساژگردن،کمر و نشیمن
گرمای مادون قرمزدارد
تعداد تنظیم قدرت ماساژیه سطح

نوشتن نقد و نظر

روکش صندلی ماساژور مدیسانا MC825

تجهیزات پزشکی مدیسانا


تجیهزات پزشکی مدیسانا شامل تجهیزات پزشکی خانگی از جمله انواع ترازو مدیسانا، انواع تشک برقی مدیسانا، انواع ماساژور مدیسانا، انواع بخور مدیسانا، انواع فشارسنج مدیسانا و انواع تب سنج مدیسانا می باشد. هم چنین تجیهزات پزشکی تنفسی هم چون اکسیژن ساز و ونتیلاتور نیز توسط این شرکت ارایه می شود.


کلیه محصولات دارای3 سال گارانتی شرکت آرا تجیهز الیزه می باشند.

عضویت نیاز نیست

اگر سوال شما در سوالات مطرح شده پاسخ داده نشده است، می‌توانید از فرم زیر سوال خود را ارسال کنید.

(اختیاری)
*(نیاز است برای آگاه سازی شما در هنگام پاسخ)

مشخصات

برندمدیسانا
گارانتی و خدمات پس از فروشگارانتی آرا تجهیز الیزه
نوع دستگاه ماساژورروکش صندلی ماساژور
کاربری ماساژدرمانی - ریلکسیشن
ناحیه ماساژگردن،کمر و نشیمن
گرمای مادون قرمز
تعداد تنظیم قدرت ماساژیه سطح