بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات «شهر سلامت»

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت «شهر سلامت» هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط «شهر سلامت» به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات «شهر سلامت» است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین «شهر سلامت» از سوی شما است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «شهر سلامت» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های «شهر سلامت» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قيمت و ارزش ريالی کالاهای موجود در فروشگاه شهرسلامت و یا عدم موجودی محصول در انبار شهرسلامت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خريد انجام شده توسط مشتری، برای وبسایت شهرسلامت محفوظ است. شهرسلامت در اسرع وقت وجوه دريافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واريز و عودت می‌نمايد و مشتری با ورود به وبسایت شهرسلامت می‌پذيرد از اين امر آگاهی داشته و در اين خصوص ادعايی نخواهد داشت.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات «شهر سلامت» اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات «شهر سلامت» استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به «شهر سلامت» ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «شهر سلامت» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد «شهر سلامت» برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «شهر سلامت» را در پروفایل خود لغو کنند.

شرایط ارسال

«شهر سلامت» با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل سریع در شهرهای زیر فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

تهران:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 و در روزهای پنج‌شنبه تا ساعت 14 ظهر ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش‌‌‌‌های محصولات امسیگ و برهیل آلمان با ارزش بیش از یکصد و پنجاه هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند و دیگر محصولات با اخذ مبلغی ارسال می‌گردد.

 

کرج:

امکان تحویل سفارش‌هایی که در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه تا ساعت 12 ظهر ثبت شوند، با هماهنگی  و اخذ میلغی در همان روز وجود دارد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل سریع«شهر سلامت» در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند.

در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران یا کرج مشتریان برنامه‌ریزی شده است.

در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران، کرج یا اصفهان نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد

تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24ساعته است.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در 48 تا 72  ساعت انجام می‌شود