خرید تشک برقی در زمستان 97

با رسیدن فصل سرما استفاده و خرید وسایل گرمایشی رونق می گیرد. تا گرمای مطبوع و دلخواه را به خانه ان بیاویم. ولی معمولا تمام اعضای خانواده تحمل سرمای یکسانی ندارند و به اصطلاح عامیانه بعضی افراد سرمایی تر و بعضی گرمای تر هستند. به ویژه سالمندان معمولا تحمل سرمای خیلی کمتری دارند و غالبا از سرما شکایت می کنند.

راه حلی که ما شماتوصیه مبکنیم گرم گردن خانه در حد متعادل است و استفاده از تشک برقی یا پتوی برقی برای افرادی که بیشتر احساس سرما می کنند. این ابزار باعث می شود ضمن صرفه جویی در انرژی ،گرمای دلخواه را برای شما به ارمغان می آورد.

این وسایل گرمازا انواع مختلف دارند: 1- تشک برقی یا روتشکی برق 2- پتوی برقی 3- تشکچه برقی

هر کدام ار وسایل کاربرد خود را دارد. تشکچه های برقی ابعاد کوچکی دارد و برای تکسین دردهای موضعی به کار می رود و در دماهای بالاتری قابل تنظیم است . تشک های برقی وتو های برقی نیز در ابعاد تک نفره یا دو نفره موجود است.

در حین خرید این وسایل گرمازا این مسایل را در تظر بگیرد تا خریدی متناسب با نیازتان داشته باشید. مثلا دوست دارید گرما را در زیر خود احساس کنید یا در روی خود. یا می خواهید زمانی که بر روی مبل نشستید از آن به عنوان یک پتوی گرم استفاده کنید.

اگز قصد خرید روتشکی برقی را دارید ، در نظر داشته باشید که دوست دارید مثل یک کاور کاملا دور تشک تخت بیافت . یا انواعی را که دارای بندهای هستند که در گوشه های تخت جا می افتد را ترجیج می دهید.

هم چنین در هنگام خرید به طیف تنظیم دما توجه داشته باشید . اگر قرار است با همسرتان از یک تشک یا روتشکی برقی دو نفره استفاده کنید، آبا نیازمند یک ابراز دو کنترله هستید ، تا هر کدام دمای دلخواه تان را تظنیم کنید.

در این جا ما جند نمونه از بهترین تشک برقی یا پتوی برقی در بازار ایران را به شما معرفی می کنیم .

اگر به دنبال تشک برقی آلمانی هستید ،سه برند در بازار ایران معتبر و نام اشنا هستند:تشک برقی امسیگ، تشک برقی بیورر و تشک برقی زیکلاس مد. البته باید خاطر نشان کرد این برندها تحت لیسانس آلمان هستند .ا شرکت های وارد کننده های جز وارد کننده های بسیار معتبر و خوش نام می باشند و خدمات پس از فروش بسیار خوبی دارند و خیالتان از جهت گارانتی و خدمات پی از فروش راحت خواهد یود . این مهم ترین نکته در خرید این دست کالا می باشد.

اگر به دنبال تشک برقی دو نفره هستید .

تشک برقی زیکلاس مد دو نفره : این تشک برقی با ابعاد 150 *140 سانتیمر و به صورت دو کنترله طراحی شده است. دما در 11 سطح مختلف تنظیم می شود. بیشنیه دما 62 درجه می باشد. قیمت آن حدودا 960 هزار تومان می باشد. البته به علت نوسانات بازار ارز ، این قیمت ها دایما دستخوش تغییر هستند.

تشک برقی زیکلای مد تک نفره: با ویژگی های تشک زیملاس مد دو نفره، تشک نفره هم طراحی شده است که ابعاد آن 150*80 سانتیمتر است. و دارای یک کنترل جدا شونده است . هم چنین این تشک ها قابلیت شتسشو در ماشین را دارد. قیمت آن حدودا 690 هزار تومان می باشد.

روتشکی برقی تک نفره بیورر UB90: این روتشک در ابعد 150*80 تهیه شده است . دارای 6 درجه تنظیم دما است. نکته جالب این محصول داشتن منطقه زوم گرمایی در ناحیه پاها می باشد.هم چنین  دارای سیستم ایمنی BBS می باشد که بالاترین سطح ایمنی را دارد.قیمت آن در حدود 860 هزار تومان می باشد.

اگر قصد خرید پتو برقی را دارید.

پتوهای برقی زیکلاس در ابعاد دو نفره و تک نفره پیشنهاد می شود که ابعاد دو نفره 180*200 سانتیمتر می باشد و دارای دو کنترل حدا شونده است. دما در 6 سطح تنظیم می شود و دمای حداکثری 62 درجه سلسیوس است. ابعاد تک نفره آن 180*130 سانتیمتر است. و قیمت آن به ترتیب یک میلیون و 840 هزار تومان می باشد.

پتوی برقی بیورر دو نقره : این محصول پرطرفدار ، د ابعاد 150*200  سانتیمتر طراحی شده است .دارای 6 درجه تنظیم دما است. قابلیت شستشو در ماشین را دارد و دارای سیستم ایمنی BBS  است. قیمت آن هم تقریبا مشابه برند زیکلاس در حدود یک میلیون است.

پتوی برقی بیوررر تک نفره HD90:این پتو هم در ابعاد 180*130 موجود است، با 6 سطح تنظیم دما، قابیلت شستشو و سیستم ایمنی BBS  است. که قیمت تقریبی آن هم 830 هزار تومان است.

شنل برقی بیورر HD50: این پتو برقی که به شکل تن پوش و شنل هم قابل استفاده است ، برای استفاده بر روی مبل در شب های سرد زمستان بسیار دلچسب می باشد. می تواند یک هدیه بی نظیر برای مادر یا مادر بزرگتان باشد که در شب های سرد ،گرمای مطبوع را برای آن ها به ارمغان بیاورد.ابعاد آن 145*100 سانتیمتر است. 6درجه تنظیم دما و قابلیت شستشو و سیستم ایمنی BBS را دارد.قیمت تقریبی آن 420 هزار تومان است.

اگر به دنبال تشک برقی ایرانی یا پتو برقی ایرانی هستید که قیمت مناسب تری دارد، توصیه ما پتو برقی افروز است. این پتو دارای روکش خز می باشد و در ابعاد 160*90 سانتیمتر است .البته ابعادآن نسبت به پتو های برقی خارچی کوچتر است و دمای ان بر روی 45 درجه تنظیم می شود. هم جنین دارای سیستم ایمنی BBS  و محافظ گرمی بیش از حد است. این پتو برقی ارزان ،دارای کیفیت بالا و ساخته شده از مواد اولیه مرغوب است.