بررسی دستگاه های بخور موجود در بازار

با شروع فصل سرما تقاضا برای دستگاه بخور به طور قابل توجهی افزایش می باید. خیلی از پزشکان برای بیماری هایی چون سرماخودرگی و آنفولانزا که در پاییز و زمستان رایج تر است ، دستگاه بخور را توصیه می کنند.

بویژه اینکه در فصل سرد به علت استفاده از وسایل گرمایشی رطوبت موجود در فضای داخلی کاهش می باید که می تواند به نوبه خود باعث تشدید علایم سرماخوردگی شود. رطوبت بهینه باعث مرطوب نگاه داشتن مجاری تنفسی و جلوگیری از خشکی مخاط می شود. برای بعضی بیماری ها مثل خروسک که غالبا کودکان را درگیر می کند، پزشکان بخور سرد را توصیه می کنند.

در این جا می خواهیم مروری داشته باشیم بر بهترین دستگاه های بخور موجود در بازار که می توانید متناسب با بودجه مد نظر خود و البته با توجه به نیازتان خریداری کنید.

در این مقاله تقسیم بندی دستگاه های بخور را برا اساس قیمت انجام دادیم تا شما بتوانید بر مبنای بودجه ای که برای این امر اختصاص داده اید، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بخور زیر 100 هزار تومان

دستگاه بخور قارچی :این دستگاه کوچک و کارا می تواند رطوبت مناسب در اتاق کار، اتاق خواب و یا در وسیل نقیله تان ایجاد کند.دارای یک پورت USB است که می تواند به لب تاپ ، پاور بانک و یا حتی با مبدل مخصوص به برقی شهری متصل می شود. بخور سرد به صورت فواره ای در هوا پخش می شود و ظرفیت مخزن 2 لیتر است.این بخور در رنگ های متنوع عرضه می شوند.

دستگاه بخور قارچی

قیمت بخور در محدوده 200 هزار تومان

محصولات بخوری که در این رنج قیمت می توانید خریداری کنید نسبتا محدود است.

دستگاه بخور بیورر LB12: این مدل دستگاه بخور بیور مخزن ندارد ،بلکه از بطری آب معدنی استفاده می شود . این بخور سرد فضای 20 متر مربع را پوشش می دهد.قابلیت تنظیم میزان بخار خروجی را دارد.

دستگاه بخور بیورر

دستگاه بخور مکسی طرح کاکتوس: دارای طراحی زیبا است و ظرفبت مخرن آن 4 لیتر است به طوری که می تواند 9 ساعت به طور مداوم کا رکند . قابلیت پوشش فضای 25 متر مربع را دارد می تواند در نشیمن و یا اتاق خواب استفاده شود. قابلیت تنظیم شدت بخار را دارد. مجهز به فناوری اولتراسونیک است.

دستگاه بخور مکسی

 

محدوده 300 تومان

دررنج 300 تومان انواع بخور اکسیر را می توانید خریداری کنید . انواع محصولات اکسیر را می توانید با گارانتی یکساله شرکتی خریداری کنید.

بخور اکسیر HYB 53: مدل دیگر بخور اکسیر که با قیمت حدود 300 تومان می توانید تهیه کنید مدل بخور سرد اکسیر HYB 52 است. ویژگی های این مدل نسبتا شبیه مدل قبلی یعنی اکسیر HYB 53 است. دارای مخزن 4 لیتری و فناوری یونیزاسیون است دارای دو فیلتر ضد باکتری و فیلتر املاح آب است. و قابلیت تنظیم بخار خروجی را دارد. فقط طراحی آن متفاوت که می توانید بنا بر سلیقه و دکوراسیون داخلی طرح کاکتوسی و یا این مدل را که در رنگ بندی آن آبی و سفید به کار رفته را تهیه کنید.

دستگاه بخور اکسیر

دستگاه بخور اکسیر HYB 75 :شما با مبلغ حدودا 350 تومان می توانید دستگاه بخور HYB 75 را خریداری کنید که نسبت به مدل های قبلی مزایای بیشتری دارد. این دستگاه بخور مخزن شفاف 8 لیتری دارد که مدت زمان بیشتری می تواند به صورت بی وقفه کار کند. حداکثر بخار خروجی 300 میلی لیتر در ساعت است و میزان بخار خروجی قابلیت تنظیم دارد.

دستگاه بخور اکسیر

 بخور سرد آلپکس MH 510:  مدل دیگری است که می توانید با قیمت حدود  390 هزار تومان خریداری کنید. محصولات آلپکس هم دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. بخورسرد آلپکس MH 510 با مخزن 5.7 لیتری فضای 75 متر مربع را پوشش می دهد . حداکثر بخار خروجی 300 میلی لیتر در ساعت است.و قابلیت تنظمی میزان بخار خروجی را دارد دارای طراحی زیبا است که در هرنشیمنه به دکوراسیون خانه جلوه زیبا می دهد.

دستگاه بخور آلپکس

خرید دستگاه بخور آلپکس MH 510

قیمت بخور در محدوده 400 تومان

در این رنج قیمت می توانید بعضی از محصولات امسیگ را که از لحاظ کیفیت و خدمات پس از فروش جز محصولات پیشرو بازار می باشد خریداری کنید. این برند تحت لیسانس آلمان است.

دستگاه بخور امسیگ US456: یکی از محصولات پر طرفدار امسیگ مدل US 456 که می توانید آن را در شهر سلامت با حدود قیمت 490 تهیه کنید. حجم مخز 5.2 لیتر است . مقدار بخار خروجی قابلیت تنظیم دارد و حداکثر بخار خروجی 380 میلی لیتر در ساعت است. نازل خروجی بخار قابلیت جرخش 360 دارد. دستگاه بخور دارای فیلتر ضد باکتری و فیلتر املاح اب است. از ویژگی های دستگاه مجهز به محفظه و پد اضافه کردن اسانس معطر است. مثلا می توانید از عصاره اگالیپتوس برای باز شدن مجاری تنفسی در آن استفاده کنید. هم چنین دارای سیستم یونیزاسیون و تولید یون منفی به منظور تصفیه هوا است. این مدل با طراحی مخصوص کودکان که مناسب اتاق خواب کودک می باشد نیزعرضه می شود.

دستگاه بخور امسیگ

قیمت دستگاه بخور در محدوده 500 تومان

بخور سرد امسیگ US 408 :که حجم مخزن آن 5.2 لیتر است و با قدرت پرتاب بالا فضای 50 الی 100 متر مرع را تحت پوشش قرار می دهد، حداکثر بخار خروجی 360 میلی لیتر در ساعت است .به کمک دکمه چرخشی روی بدنه، میزان بخار خروجی قابل تنطیم است. دستگاه مجهز به فناوری یونیزاسیون است.هم چنین محهر به فیلتر ضد رسوب و فیلتر ضد باکتری است.

دستگاه بخور امسیگ

 قیمت بخور در محدوده 600 تومان

دستگاه بخور سرد US491 :در محدوده 600 تومان دستگاه بخور سرد US491 توصیه میشود. که دارای مخزن شفاف 6.2 لیتری است.می توان مخزن را بدون جدا کردن از بالا پر کرد . هم چنین فضای 120 متر مربع را تحت پوشش قرار دهد و به زور بی وقفه از 12 تا 24 ساعت کار کند. میزان بخار خروجی و جهت پرتاب بخار قال تنظیم است. داراب مخزن اسانس است که ویژگی ست که خیلی از مصرف کنندگان به دنبال آن هستند تا اسانس دلخواه خود را به آن اضافه کنند. ضمنا دستگاه دارای فناوری یونیزاسیون به منظور تصفیه هوا می باشد. علاوه بر این دستگاه محهز به چراغ شب است که قابلیت تغییر رنگ دارد.

دستگاه بخور امسیگ

 

قیمت بخور در محدوده 800 تومان

اگر به دنبال یک دستگاه بخور سرد و گرم حرفه ای ما دو گزینه را به شما پیشنهاد می کنیم . گاهی پزشکان دستگاه بخور گرم را برای بیماری ها مثل سینوزیت توصیه می کنند و گاهی برای بیماری هایی مثل خروسک فقط بخور سرد را توصیه می کنند. یک دستگاه بخور دو کاره می تواند تمام نیازهای متفاوت شما را برآورده کند.

گزینه اول: دستگاه بخور سرد و گرم زیکلاس مد JSS 37501 با قیمت تقریبی 840 هزار تومان در شهر سلامت عرضه می شود. دارای مخزن 7.5 لیتری است و توان بخور سرد 35 وات و توان بخور گرم 90 وات است. دارای فناوری یونیزاسیون به منظور تصفیه است و از ویژگی منحصر به فرد دستگاه نمایش میزان رطوبت محیط است که به شما کمک می کند رطوبت محیط را در حد ایده آل نگاه دارد . زیرا رطوبت بیش از حد هم مانند پایین بودن سطح رطوبت عوارضی دارد. هم چنین دارای محفظه اصافه کردن محلول معطر می باشد.

دستگاه بخور زیکلاس مد

مدل دیگر پیشنهادی دستگاه بخور سرد و گرم آلپکس SH8412 است که دارای صحفه کنترل تاچ ، ریموت کنترل است . قابلیت کنترل اتوماتیک سطح روطبت بهینه را دارد که ویژگی منحصر به فرد این دستگاه است . مخزن دستگاه 6 لیتری است و توان بخور سرد 30 وات و توان بخور رم 280 وات است.دارای فیلتر تصفیه آب می باشد که بویژه برای بخور سرد از اهمیت بالای برخوردار است و باعث می شوداملاح آب به همراه بخار در هوا پخش نشود . وجود این فیلتر به ویژه برای افرادمبتلا به آلرژی اهمیت دارد. هم چنین دستگاه محهز به محفظه اسانس می باشد و دارای فناوری یونیزاسیون به منظور تصفیه هوا است. شما می توانید این دستگاه را با قیمت تقریبی 940 از فروشگاه شهر سلامت خریداری کنید و این دستگاه تقریبا کاملترین در نوع خود می باد و از کلیه آپشن ها به روز دستگاه بخور برخوردار است.

دستگاه بخور آلپکس

البته توجه داشته باشید این قیمت به علت نوسانات موجود در بازار مدام در حال تغییر هستند. البته شهر سلامت همواره کوشیده در این شرایط هم محافظ حقوق مشتری باشد و با حداقل کردن حاشیه سود خود، محصولات را با کمترین قیمت ممکن در اخیار مصرف کنندگان قرار دهد.مشتری عزیز همواره به شما توصیه می کنیم جدا از خرید محصولات متفرقه که فاقد گارانتی معتبر هستند خودداری کنید. ما محصولاتی را به شما معرفی می کنیم که ضمن داشتن کیفیت و استانداردهای لازم ، هیچ گونه مشکلی پس از خرید برای شما ایجاد نشود.