بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

1398-03-01
تشک مواج سلولی ریلکس meduim risk بزرگ نمایی

تشک مواج سلولی ریلکسAlternating-Air-Mattress-Pad-Pump-relax-meduim risk

ای ریلکس iRelax

جدید

تشک مواج سلولی با ریسک متوسط

قابلیت تحمل وزن بیمار تا 150 کیلوگرم  , گارانتی : 36 ما گارانتی شرکت بردیا طب سلامت 

جزییات بیشتر

1,200,000 تومان

تشک موا ج :

تشک مواج یکی از ابزار های کمک درمانی با هدف جلوگیری از بروز و تسریع در درمان زخم ناشی از فشار یا زخم بستر میباشد ، این تشک ها در انواع مختلف با در نظر گرفتن وزن ، میزان پیشرفت زخم و مدت بستری بودن بیمار طراحی و عرضه میگردند . تشک مواج با کاهش یا حذف سه عامل بروز زخم بستر ( فشار ، برش ، اصتحکاک ) به بیماران کمک میکند . تشک مواج ، فشار بدن را بخصوص در نقاط با چگالی بیشتر نظیر لگن و کمر در سطح وسیع تری توزیع و با ایجاد شرابط جابجایی و تحرک بدن از تمرکز فشار در یک نقطه جلوگیری مینماید .

زخم بستر :

زخم بستر یا زخم های ناشی از فشار در اثر فشار استخوانهای بر بافت های نرم بدن و و پوست که باعث اختلال در فرایند خون رسانی به سلولهای و مرگ آنها میگردد بوجود می آیند ، عدم تحرک بیمار علت اصلی بروز زخم بستر است و بیماری های نظیر دیابت و قلبی و عروقی آن را تشدید مینماید . عدم درمان زخم بستر و توسعه آن میتواند علاوه بر عفونت و آسیب به بافت ها و ماهیچه ها منجر به مرگ ببیمار نیز گردد.

تشک مواج سلولی ریلکس :

این تشک بر پایه توزیع وزن در یاختار ماتریس سلول طراحی شده است و بدراری کاربری برای مصارف خانگی و بیمارستانی برای بیماران با وزن کمتر از 150 کیلوگرم و سطح زخم بستر متوسط یا medium risk  میباشد ، پمپ آن بسیار کم مصرف بوده و صدای بسیار کمی دارد ، ابعاد این تشک مواج 197 سانتیمتر طول و 90 سانتیمتر عرض و 11سانتیمتر ارتفاع میباشد که از pvc تولید گردیده است . یکی از مزیت های این تشک علاوه بر 3سال گارانتی شرکت بردیا طب سلامت قابلیت مدیریت فشار در سلولها است و یک رویه و کاور قابل تعویض و شتشو برای بالا بردن سطح بهداشتی همراه محصول میباشد .

 

نحوه استفاده از تشک مواج

استفاده از تشک مواج میبایست با توجه به توضیحات ارائه شده در دفترچه راهنما صورت پذیرد و بسیار ساده میباشد و شامل چند مرحله کلی مانند پهن کردن تشک ، نصب شسلنگ های رفت و برگشت هوا به تشک و پمپ ، تنظیم پمپ و استفاده از آن میباشد دقت شود حتما از قرار تشک مواج بر روی تخت های فلزی و یا سطوحی که در نقاط برآمده و تیز میباشد اجتناب گردد و حتما روی تخت بیمار یا سط مورد تشک طبی با درجه سختی مناسبی قرار داده شود تا آسیبی به سلولهای تشک موارد نشود .

 

برندریلکس
کاربرد پزشکی محصولجلوگیری از بروز زخم بستر
نوع کاربریخانگی - کلینکی
گارانتی و خدمات پس از فروش 3سال گارانتی شرکت بردیا طب سلامت
راهنمای فارسیدارد
نوع تشکچهمواج ضد زخم بستر
سایز197* 90 *11سانتیمتر
ساير ويژگي هاپمپ کم صدا با توان 10 وات
سیستم پمپاژ هواخودکار

نوشتن نقد و نظر

تشک مواج سلولی ریلکس

 شرکت ای ربلکس  I RELAX بکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع صندلی ، روکش و دستگاه ماساژور پا است که محصولات خود را مدتها است با گارانتی و خدمات پس از فروش به بازار ایران عرضه میکند کلیه محصولات آی ریلکس که در ذیل آمده ،در شهر سلامت با گارانتی یکساله عرضه می شود.صندلی ماساژور آی ریلکس و  ماساژور پا آی ریلکس

عضویت نیاز نیست

اگر سوال شما در سوالات مطرح شده پاسخ داده نشده است، می‌توانید از فرم زیر سوال خود را ارسال کنید.

(اختیاری)
*(نیاز است برای آگاه سازی شما در هنگام پاسخ)

مشخصات

برندریلکس
کاربرد پزشکی محصولجلوگیری از بروز زخم بستر
نوع کاربریخانگی - کلینکی
گارانتی و خدمات پس از فروش 3سال گارانتی شرکت بردیا طب سلامت
راهنمای فارسی
نوع تشکچهمواج ضد زخم بستر
سایز197* 90 *11سانتیمتر
ساير ويژگي هاپمپ کم صدا با توان 10 وات
سیستم پمپاژ هواخودکار