بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

فقط برای نمایش دستگاه تصفیه هوا ایرفری AirFree P80 بزرگ نمایی
فروش با شرایط ویژه اقساطی در شهرسلامت

دستگاه تصفیه هوا ایرفری AirFree P80

Air free

AirFree P80

جدید

دارای 2 سال گارانتی شرکت بیتا طرح

ساخت کشور پرتغال، ارسال رایگان

جزییات بیشتر

لطفا باتوجه به نوسان قیمت قبل از ثبت سفارش با فروشگاه تماس حاصل فرمایید

ویژگیهای دستگاه تصفیه هوا ایرفری P80

- ابعاد دستگاه: ارتفاع 265 و قطر 215 میلیمتر

- مساحت تحت پوشش: 32 مترمربع

- توان مصرفی 48 وات

- دارای وزن 1.09 کیلوگرم

- میزان برق مصرفی: 240-220 ولت

- دارای عملکرد بی صدا

- ساخت کشور پرتغال

- دارای 2 سال گارانتی بیتا طرح

مروری اجمالی بردستگاه تصفیه هوا ایرفری AirFree P80

دستگاه تصفیه هوا ایرفری AirFree P80، دستگاهی با کیفیت و زیباست و مناسب برای تصفیه‌ی هوای فضایی در حدود 32 مترمربع است. این دستگاه، وسیله ای مفید برای فیلتراسیون هواست که برای برخورداری از هوایی پاک و عاری از هرگونه میکروب، حشرات ریز، گرده گیاهان، گرد وغبار و هرگونه آلودگی مناسب میباشد. عملکرد این دستگاه به این ترتیب است که هوای آلوده محیط از روزنه دستگاه وارد آن شده و تحت حرارت بالا کلیه آلودگیهای هوا زدوده شده و پس از سرد شدن، هوای سالم از روزنه های دستگاه به محیط وارد میشود.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری AirFree P80 ، دارای فن بی صدا و مناسب جهت استفاده در اتاق خواب میباشد. یکی از مزایای مهم این دستگاه تهویه، عدم نیاز به تعویض فیلترمیباشد. مصرف برق تصفیه هوای ایر فری بسیار پائین بوده و از گازهای مضر مانند ازن که سرطانزاست، در آن استفاده نشده است. وزن دستگاه 1.09 کیلوگرم و میزان برق مصرفی آن 240-220 ولت میباشد. اثرات این دستگاه برای بیماران تنفسی، نوزادان، سالمندان و... بسیار مفید بوده و باعث بهبود سلامت دستگاه تنفسی میشود. همچنین نورآبی تعبیه شده در آن، آرامش بخش و ضد استرس است. دستگاه تصفیه هوا ایرفری ساخت کشور پرتغال و دارای 2 سال گارانتی شرکت بیتا طرح میباشد.

فواید تصفيه کننده هوا اير فری

گرد و غبار، گرده گیاهان، شوره حیوانات خانگی، هاگ قارچ‌ها و... می‌توانند به عنوان آلرژن عمل کنند. تحریک آلرژی در افراد حساس، ذرات دود وترکیبات آلی فرار (VOCs) می‌تواند یک خطر برای سلامتی محسوب می‌شود. قرار گیری در معرض ترکیبات مختلف مانند ترکیبات آلی فرار احتمال بروز علائم سندرم ساختمان را افزایش می‌دهد. تصفیه هوا به روشهای گوناگونی قابل انجام است. دستگاه تصفیه کننده هوا وسیله‌ای است که آلودگی‌های هوا را حذف می‌کند. این وسایل عموماً به عنوان دستگاهی سودمند برای افراد مبتلا به آلرژی و آسم، همچنین از بین بردن دود سیگار به بازار عرضه شده است. استفاده از دستگاه تصفیه هوای استاندارد، با انجام فرایند فیلتراسیون، هوایی پاک وعاری از هرگونه آلودگی تولید کرده و نصب آن در محیط برای داشتن سیستم تنفسی سالم توصیه میشود.

دارای 2 سال گارانتی شرکت بیتا طرح

ساخت کشور پرتغال، ارسال رایگان

گارانتی شهر سلامت.

برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه هوا خاتگی و اماکن بزرگ و لیست قیمت دستگاه تصفیه هوا  از لینک زیر بازدید فرمایید:

دستگاه تصفیه هوا

بنر تصفیه هوا

نوشتن نقد و نظر

دستگاه تصفیه هوا ایرفری AirFree P80

عضویت نیاز نیست

اگر سوال شما در سوالات مطرح شده پاسخ داده نشده است، می‌توانید از فرم زیر سوال خود را ارسال کنید.

(اختیاری)
*(نیاز است برای آگاه سازی شما در هنگام پاسخ)