بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

پوشک بزرگسال

6 محصول وجود دارد

پوشک بزرگسال

زمانی که افراد بزرگسال به دلایل مختلف دچار بی اختیاری ادرار می شوند، نیاز به استفاده از پوشک بزرگسال دارند. انواع متنوعی از پوشک بزرگسال در بازار ارایه می شود که ممکن است برای خریدار گیج کننده باشد. به هر حال پوشک بزرگسال ضمن راحتی و عدم ایجاد حساسیت و جذب بالا باید مطابق با بودجه مصرف کننده نیز باشد. گرچه بعضی از انواع گران تر پوشک...

پوشک بزرگسال

زمانی که افراد بزرگسال به دلایل مختلف دچار بی اختیاری ادرار می شوند، نیاز به استفاده از پوشک بزرگسال دارند. انواع متنوعی از پوشک بزرگسال در بازار ارایه می شود که ممکن است برای خریدار گیج کننده باشد. به هر حال پوشک بزرگسال ضمن راحتی و عدم ایجاد حساسیت و جذب بالا باید مطابق با بودجه مصرف کننده نیز باشد. گرچه بعضی از انواع گران تر پوشک بزرگسال به دلیل جذب بالا ، نیاز به تعویض کمتری دارد و قیمت آن را توجیه می کند.

به طور کلی پوشگ بزرکسال در دو نوع عرضه می شود.

- پوشک بزرگسال شورتی 

این پوشک بزرگسال مانند شورت طراحی شده است و به راحتی مانند شورت پوشیده می شود و در آورده می شود و به دلیل پوشش بالا و جذب قوی ، از بیرون زدن ادرار و دفوع جلوگیری کرده و فرد کاملا احساس راحتی می کند .

- پوشگ بزرگسال چسبی 

طراحی آنن مانند پوشک بچه می باشد و در گوشه ها دارای نوار چسب می باشد .از لحاظ سایز مناسب افراد بزرگسال می باشد که البته دارای سه سایز M,S و L می باشد.

از بهترین مارک های پوشک بزرگسال می توان به پوشک چسبی بزرگسال ابری فوم ساخت دانمارک،پوشک بزرگسال شورتی هارتمن ساخت آلمان ، پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس ساخت دانمارک، پوشک بزرگسال شورتی جان پد، پوشک بزرگسال ایزی لایف ساخت ایران که از لحاط قیمت نیز مقرون به صرفه است ، میتوان اشاره کرد.

در صورتی خرید پوشک بزرگسال در تعداد تخفیف های ویژه از جانب فروشگاه شهر سلامت ارایه می شود.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 محصول