بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

پالس اکسیمتر

13 محصول وجود دارد

پالس اکسیمتر

پالس اکسیمتر وسیله ای است که میزان اکسیژن اشباع در خون سرخ رگ را اندازه گیری نماید ، این دستگاه اکسیژن سنج خون ، اطلاعات بسیار مفیدی برای تحلیل بخصوص برای بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی و ریوی هستند در اختیار کادر درمانی قرار میدهد ، پالس اکسیمتر بوسیله اندازه گیری میزان اکسیژن اشباح در خون با اسکن از طریق ارسال طیف خاصی از امواج که ...

پالس اکسیمتر

پالس اکسیمتر وسیله ای است که میزان اکسیژن اشباع در خون سرخ رگ را اندازه گیری نماید ، این دستگاه اکسیژن سنج خون ، اطلاعات بسیار مفیدی برای تحلیل بخصوص برای بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی و ریوی هستند در اختیار کادر درمانی قرار میدهد ، پالس اکسیمتر بوسیله اندازه گیری میزان اکسیژن اشباح در خون با اسکن از طریق ارسال طیف خاصی از امواج که معمولا از شصت دست تابیده میشود این اطلاعات راکسب میکند ، از این دستگاه در مراکز درمانی ، بیمارستانی و کیلینکی و البته برای مصرف خانگی بخصوص برای انذازه گیری سطح اکسیژن در مبتلایان به بیماری آنفولانزای ودیگر بیماری ها استفاده میگردد.

قیمت انواع پالس اکسیمتر

شهر سلامت عرضه کننده انواع دستگاه پالس اکسیمتر ارزان از برترین برندها دنیا و کشور با گارانتی  معتبر و تضمین کیفیت کالا است ، ما همواره با  ارائه خدمات متفاوت و  مشاوره پیش و پس از خرید درکنار شما خواهیم بود ، شما میتوانید ، قیمت پالس اکسیمتر بیمارستانی ارزان  ، خانگی ، انگشتی ، رومیزی از برند های بیورر ، ریشتر ، زسکلاس مد و غیره را  با گارانتی معتبر از ما بخواهید. 

پالس اکسیمتر یک ابزار کمکی و وسیله پزشکی بر ای یاری تیم درمانی و پزشکان یا حتی خود فرد است تا بتواند به طور غیرمستقیم میزان اکسیژن اشباع در خون بیمار را کنترل می کند ( این وسیله برخلاف روش نمونه گیری از خون برای بررسی مستقیم میزان اکسیژن اشباع در خون است ) و تغییر در حجم و میزان اکسیژن اشباع در خون در پوست را از طریق فتوپلتمیسموگرام انذازه گیری میکند و توسط دستگاه پردازش نموده و خروجی را نمایش میدهد ، از این دستگاه برای بررسی وضعیت عمومی بیماران و تشخیص وضعیت بیماران تنفسی و ریوی و نحوه عملکرد بهره برداری میگردد .

اعداد نرمال روی یک پالس اکسیمتر برای تفسیر سلامت بیمار چیست؟

قرائت های عادی دستگاه پالس اکسیمتر که نشانده عملکرد مناسب سیستم تنفسی است معمولاً بین 95 تا 100 درصد است.

پالس اکسیمتر برای چیست استفاده می شود؟

هدف استفاده از پالس اکسی متری بررسی میزان اکسیژنی است که توسط سیستم تنفسی تامین و توسط قلب در بدن شما پمپاژ می کند. این دستگاه ممکن است برای نظارت بر سلامتی افراد با هر نوع شرایطی و وضعیتی که احتمال برود می تواند بر میزان اکسیژن خون تأثیر بگذارد ، بخصوص هنگامی که در بیمارستان و مراکز درمانی هستند ، مورد استفاده قرار گیرد.

چه سطحی یا عددی از سطح اکسیژن پالس اکسیمتر خطرناک چیست؟

هرچه قدر میزان اکسیژن اشباح در خون پایین تر باشد ، خطر مشکلات تنفسی و هیپوکسمی شدیدتر است کاهش اکسیژن اشباع در خون می تواند منجر به عوارض و آسیب های جدی در بافت بدن و اعضای بدن شود، به طور معمول ، خواندن PaO2 زیر 80 میلی متر جیوه یا (SpO2) زیر 95 درصد مطلوب نیست.

استفاده از پالس اکسیمتر چه کمکی میکند ؟

استفاده از پالس اکسیمتری به شما کمک می کند تا بتوانید وضعیت سیستم تنفسی خود را تحت نظر داشته باشید و مراقب حمله تنفسی باشید، شما میتوانید هنگام ورزش های سنگین میزان پاسخ سیستم تنفسی خود را مراقبت و تحت نظر داشته باشید و استراتژی مناسبی برای بالا بردن میزان اکسیژن اشباع در خون خود بکار ببرید یا اگر بیماری تنفسی دارید یا مبتلا به عفونت های حاد ویروسی شده اید از این دستگاه برای کنترل و مدیریت آن بهره ببرید .

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 محصول