بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

مراقبت وزن

33 محصول وجود دارد

مراقبت وزن

همه ما در طول سالهای گذشته شاهد شیوع جهانی چاقی در اطرافیان خود و بعضا خودمان هستیم که  تحقیقات نشان داده است از هر 3 فرد بالغ یکی مبتلا به چاقی است. علاوه بر این همه ما میدانیم که چاقی احتمال ابتلا به بیماریهایی مانند انواع دیابت ها، بیماریهای قلبی، کبد چرب و مشکلات کلیوی را افزایش می دهد و با ایجاد این بیماریها در افراد هر کدام از ن...

مراقبت وزن

همه ما در طول سالهای گذشته شاهد شیوع جهانی چاقی در اطرافیان خود و بعضا خودمان هستیم که  تحقیقات نشان داده است از هر 3 فرد بالغ یکی مبتلا به چاقی است. علاوه بر این همه ما میدانیم که چاقی احتمال ابتلا به بیماریهایی مانند انواع دیابت ها، بیماریهای قلبی، کبد چرب و مشکلات کلیوی را افزایش می دهد و با ایجاد این بیماریها در افراد هر کدام از نزدیکان ما و بخصوص خود ما علاوه بر اینکه سلامت جسمی خانواده را به خطر می اندازد خانواده را دچار درگیری روحی شدیدی خواهد کرد. از اینرو لزوم برنامه های جهت کاهش وزن و در پی آن مراقبت وزن بیش از پیش برای هر شخصی حائز اهمیت می باشد تا علاوه بر حفظ سلامت خود در سنین بالا بار اضافی حاصل از این عوارض از روی خود و خانواده خود برداشته شود. البته لاغری مفرط نیز برای انسان مشکل ساز است و درست مانند چاقی فرد را دچار بیماریهایی می کند که سلامت او را تحت تاثیر قرار می دهد . با اینحال شیوع چاقی و عوارض آن بیشتر بوده و به همین دلیل مورد توجه بیشتری است. با توجه به موارد ذکر شده برنامه ریزی جهت کاهش وزن و در پی آن مراقبت وزن برای هر کدام از ما ضروری است.

روش های کاهش وزن و مراقبت وزن شامل برنامه های بلند مدت سبک زندگی است که سلامت تغذیه و فعالیت های فیزیکی روزانه را نیز دربر می گیرد . روش های مراقبت وزن نه فقط کاهش وزن بلکه حفظ وزن متناسب برای فرد را در طول زمان مورد نظر قرار می دهد. علاوه بر این مراقبت وزن شامل درک روشهای صحیح برای کاهش وزن در طول زمان و تعیین وزن ایده آل بدن برای افراد مختلف است .

با بالا رفتن سواد اجتماعی و آگاهی افراد از بیماریهای ناشی از چاقی یا لاغری مفرط و تمایل افراد به تناسب اندام این روزها شاهد ارائه رژیم های غذایی متنوعی برای کاهش وزن و همچنین مراقبت وزن هستیم. این موضوع را خاطر نشان میشویم که تفاوت رژیم های مراقبت وزن با رژیم های کاهش وزن و افزایش وزن این است که پس از کاهش وزن و یا افزایش وزن و به عبارتی رسیدن به وزن مطلوب و مناسب برای سلامتی و تناسب اندام جهت تثبیت وزن نیاز به دوره رژیم مراقبت وزن نیز می باشد که در آن ما می توانیم 20 تا 30 درصد کالری روزانه را از غذاهای چرب دریافت کنیم و همچنین مملو از پروتئین و مقدار معقولی کربوهیدرات می باشد. در این رژیم تاکید زیادی بر حذف خوراکیهای فرآوری شده و دریافت بیشتر سبزیجات و میوها بطور روزانه است.

متأسفانه، کاهش وزن و یا افزایش وزن و به عبارتی تناسب اندام امروزه با توجه به نوع زندگی ما که به ناچار درگیر زندگی ماشینی شده ایم در طولانی مدت بسیار دشوار است از اینرو نیازمند روش های تکمیلی می باشد به عبارتی می توانیم از مکمل های رژیمی و غذایی یعنی قرص های کاهش وزن و افزایش وزن کمک گرفت که علاوه بر داشـتن ویتامین ها، مینرالها و مواد مغذی ضروری و مفید برای سلامت جسمی، باعث تناسب اندام در ما شوند. مکمل های رژیمی و غذایی مختلف با تحریک متابولیسم و واکنشهای بیوشیمایی بدن به افراد کمک می کنند که راحت تر، سریعتر و با توجه به دارا بودن ویتامین های ضروری و مورد نیاز بدن ما ایمن تر ما را به وزن دلخواه و مناسب برسانند.

این دسته از قرص های تناسب اندام کاربردهای متفاوتی دارند برخی از آنها با فعال کردن متابولیسم بدن ما تناسب وزن را تسریع می کنند، گروه دیگری از این قرص ها مستقیما چربی سوزی را هدف قرار می دهند و با این کار باعث لاغری و کاهش وزن افراد می شوند، دسته ای دیگر با کاهش اشتها برای افراد چاق و افزایش اشتهای برای افراد لاغر کمک می کنند راحتتر به وزن مناسب خود برسیم و برخی دیگر  با کاهش جذب چربیها از معده و روده این مسئله را ممکن می سازند. این مکمل ها همانطور که بیان شد علاوه بر کارایی خاص خودشان معمولا شامل طیف وسیعی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن هستند تا در حین رژیم های کاهش وزن و افزایش وزن و تناسب اندام مواد مغذی مورد نیاز بدن را تامین کنند زیرا تحقیقات نشان داده است که فقدان این مواد مغذی در هنگام استفاده از رژیم های تناسب اندام عوارض خاص خود از قبیل ریزش مو، احساس خستگی و ضعف جسمی را در بر خواهند داشت.

ما یعنی سایت شهر سلامت تعدادی از این مکمل های رژیمی و غذایی از قبیل چربی سوزی، کاهش اشتها و تنظیم دستگاه گوارش و حفظ توده عضلات در حین رژیم های لاغری یا مراقبت وزن را برای مراجعه کنندگان خود در دسته ویتامین ها و زیرشاخه مراقبت وزن با توضیحات مفید و مختصر در مورد هر کدام از این مکمل ها قرار داده ایم تا شما بتوانید با مطالعه و بررسی مکمل های مراقبت وزن موثرترین و مفید ترین مکمل را نسبت به نیازتان برای تناسب اندام خودتان انتخاب نموده و به راحتی سفارش داده و آن را در هر کجای کشور پهناورمان در اسرع وقت دریافت و مصرف نمایید. در ادامه برخی از این مکمل ها را معرفی شده است که میتوانید با کلیک بر روی نام هر کدام از آنها مکمل مورد نظر خودتان را سفارش دهید.

  • ال کارنیتین 500 L-carnitine: محصول شرکت بیوتچ BioTech آمریکا مکمل غذایی و چربی سوز مخصوص بانوان چربی سوزی سازگار با متابولوژی بدن بانوان و کمک به کاهش وزن طبیعی و بهبود بیماری های قلبی و همچنین افزایش استقامت ورزشکاران
  • فت کنترل Fat Control:محصول شرکت بیوتچ BioTech آمریکا مخصوص خانوم ها یک مکمل کامل غذایی برای کنترل گرسنگی در طول دوره کاهش وزن و رژیم غذایی
  • گلوتامین بی سی ای ای کامپلیت BCAA COMPLETE: محصول شرکت مارنیز MARNYS کشور اسپانیا مکمل غذایی حاوی گلوتامین که باعث افزایش حجم عضلات، جلوگیری از تخریب بافت عضلانی و ترمیم آن، افزایش طبیعی ترشح هورمون رشد در بدن و نیز جلوگیری از بیماری های گوارشی و روده
  • فت برنر Fat Burner (قرص چای سبز فت برنر Green Tea Fat Burner): محصول شرکت اپلاید نوتریشن Applied Nutrition کشور آمریکا کمک به کاهش وزن، سوزاندن چربی و کالری، افزایش انرژی و شادابی، همراه با ترکیبی از میوه های حاوی آنتی اکسیدان های قوی جهت سلامتی و جوانسازی پوست
  • سی ال ای CLA: محصول شرکت برونسون BRONSON کشور آمریکا یک مکمل کاهش وزن و کاهش اشتها است و یکی از بهترین مکمل ها برای کاهش چربی دور شکم و پهلو و سفت کننده شکم نیز می باشد همچنین باعث تقویت و افزایش حجم عضلات می شود.
  • ال کارنیتین 2000 میلی گرمی L-CARNITINE 2000 MG: محصول شرکت مارنیز MARNYS کشور اسپانیا یک مکمل جهت کمک به تامین انرژی، بالابردن توان فیزیکی و استقامت ورزشکاران، جلوگیری از بروز خستگی، حفاظت از ذخایر گلیکوژن در کبد و عضلات، موثر جهت چربی سوزی، کاهش وزن، کاهش سایز و تناسب اندام است.
کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 33 محصول