بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

تقویتی بانوان

29 محصول وجود دارد

در شاخه مکملهای تقویتی بانوان در سایت شهر سلامت سعی شده است که مکملهای تقویت جنسی که صرفا برای خانمها استفاده می شود (و یا مشترک برای خانمها و آقایان قابل استفاده است) ، معرفی و در معرض فروش برای مشتریان قرار گیرد. متاسفانه اکثر خانمها و بانوان ایرانی با وجود مشکلات جنسی که دارند (در ادامه به صورت کامل به شرح آن پرداخته خواهد شد) آشنایی لازم با ...

در شاخه مکملهای تقویتی بانوان در سایت شهر سلامت سعی شده است که مکملهای تقویت جنسی که صرفا برای خانمها استفاده می شود (و یا مشترک برای خانمها و آقایان قابل استفاده است) ، معرفی و در معرض فروش برای مشتریان قرار گیرد. متاسفانه اکثر خانمها و بانوان ایرانی با وجود مشکلات جنسی که دارند (در ادامه به صورت کامل به شرح آن پرداخته خواهد شد) آشنایی لازم با مکملها ، ویتامینها و Supplement  ها ویژه خانمها ، که می تواند در بهبود شرایط جسمی و جنسی آنها تاثیر بسزایی داشته باشد ، ندارند و به صورت مکرر در رنج و سختی در عدم  استفاده از این محصولات می باشند.

فروشگاه اینترنتی شهر سلامت در قسمت ویتامینهای تندرستی سعی دارد با توجه به معذوریتهای موجود در مراجعه حضوری به داروخانه برای تهیه محصولات تقویتی خانمها توجه کرده و سعی در برطرف نمودن این مشکل برای تهیه و خرید نماید.

فروشگاه اینترنتی شهر سلامت با شناختی که از انواع Supplementها دارد با داروخانه های معتبری در سطح شهر تهران که این نوع محصولات را داشته قرار داد بسته و انواع قرص ، کپسول ، محلولهای مکمل تقویتی خانمها را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. بر همین اساس مشتریان سایت توجه داشته باشند که کلیه محصولات و مکملهای تقویتی موجود در سایت با تاییدیه سازمان غذا و دارو بوده و همانگونه که سازمانهای ذیصلاح نظارت بر داروخانه ها دارد در سایت فروشگاهی شهر سلامت علاوه بر نظارتهایی که بر روی داروخانه های صورت می گیرد خود نیز به صورت مکرر روشهای نظارتی را دارد.   

سایت فروشگاهی شهرسلامت با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی سعی دارد محصولات تقویتی را با بهترین کیفیت و در نظر گیری تاریخ انقضاء مناسب به معرض فروش رسانده و توجه ویژه به آرمها و لیبلهای تاییدیه محصولات  دارد.

لذا مشتریان و بانوان گرامی که قصد خرید و استفاده از  محصولات سایت را دارند با خیالی آسوده و به دور از استرسهای مراجعه به داروخانه می توانند به راحتی با ثبت نام در سایت نسب به سفارش محصول خود اقدام نموده و علاوه بر بازدید و خرید راحت از خدمات مشاوره رایگان با کارشناسان و متخصصان دارویی سایت شهر سلامت بهره مند شوند.

عوامل موثر در تضعیف قوای جنسی بانوان و راهکارهای شناسایی جهت برطرف نمودن آن

فقدان میل جنسی این روزها تقریبا به صورت فراگیر در زنان و مردان رو به گسترش می باشد. اما به طور معنی داری برروی هر دو جنسیت تاثیر دارد . تحقیقات نشان داده که در حدود 32 درصد زنان و 15 درصد مردان تمایل دارند به طور منظم رابطه جنسی داشته باشند. میل جنسی در سنین مختلف به شکلهای مختلف تغییر می کند. از عوامل کاهش میل جنسی می تواند استرس ، افسردگی ، داشتن اضافه وزن ، استفاده از مواد مخدر و یا الکل در هر دو جنسیت باشد.

کمبود میل جنسی در زنان و مردان ، دارای برخی از ریشه های مشابه ، همراه با برخی از جنبه های خاص نیز هست. در خانمها اغلب وجود اختلالات احساسی ، استرس ، یائسگی و ... تاثیر منفی در میل جنسی آنها دارد. از دست دادن میل جنسی که به طور غریزی در بدن هر انسانی وجود دارد با روشهای ساده و طبیعی قابل برگشت می باشد که برای رسیدن به آن تنها با رعایت اصول اولیه در جوانان و میانسالان قابل حل می باشد. امروزه با تغییر نگرش و آشنایی به مشکلات ایجاد شده برای هر شخص در زمینه مشکلات جنسی می توانید به طور طبیعی مشکلات جنسی خود را بر طرف نموده و میل جنسی خود را افزایش دهید. اگر میل جنسی بالا هدف است  ، زمان تغییرات در سبک زندگی فرارسیده که می بایست فرآیند این روش را یاد بگیرید. یکی از روشهای مرسوم علاوه بر تغییر در سبک زندگی ، استفاده از مکملهای گیاهی و تقویتی در جهت رسیدن به میل و هدف می باشد که با مصرف این مکملها به صورت اصولی و آگاه بودن از فواید و ضررهای هر کدام به صورت دوره ای مخصوصا با نظر پزشک می توانید هر چه سریعتر این مشکل را برطرف و به زندگی زناشویی خود طراوت دیگری ببخشید.

 مکملهای تقویتی  گیاهی به طور مستقیم بر سیستم غدد درون ریز  تاثیر داشته و  باعث افزایش  هورمونهای مرتبط با رابطه جنسی می شوند که همین امر میل و رغبت جنسی در زنان را افزایش می دهد. بعضی از مکملها با بهبود سطح انرژی و یا کاهش علائم فیزیکی استرس سعی در بهبود شرایط جسمی و جنسی دارند.

خانمها ، لازم است قبل از اینکه در مورد ویتامینهای که می تواند برای افزایش میل جنسی مفید باشد اقدام کنند ، باید بدانند که چرا میل و شهوت جنسی آنها کاهش یافته که با این اصل می توانند به بهتر ین شکل به مشکلات خود رسیدگی کنند.

ویتامینهای موثر در بهبود عملکرد قوای جسمی و جنسی که در اکثر مکملهای تقویت قوای جنسی برای خانمها موجود بوده و لازم است شامل موارد زیر می باشد.

ویتامین C و D :

احساس خوب برای داشتن زندگی خوب ضروری است به گفته اکثر متخصصان برای حفظ سلامت خود ، سعی در مصرف کافی ویتامینهای C و D کنید تا نه نتها به تقویت قوای جسمانی کمک کند بلکه با میکروبهای مضر که باعث بیماری می شود مبارزه کند تا از روحیه خوبی برخوردار شوید.

ویتامین B2 :

اگر احساس خشکی در اعضای جنسی وجود دارد می توانید با مصرف موضعی مکمل ویتامینB2 یا ریبوفلاوین رواانکاوی و شادابی را به پوست خود برگردانید.

ویتامین B3 :

سازمان بهداشت جهانی زنان طبق تحقیقات خود گزارش داده که زنانی که نیاسین یا ویتامین B3کافی در رحم خود ندارند قادر به رسیدن به یک ارگاسم نیستند. این ویتامین به تولید غدد فوق در بدن خانمها کمک کرده و همچنین می تواند جریات خونی را در رگ ها تسهیل کند تا جریان خون راحت تر و سریعتر شده ، که موجب تحریک و لذت بیشتر گردد.

ArginMax آرژینین :

طبق گفته موسسه ملی بهداشت و مطالعات انجام داده شده در سال 2001 توسط مجله جنسی و درمان زایمان ، مکمل غذایی ArginMax میل و رضایت جنسی را افزایش می دهد. عنصر اصلی اسید آمینه L-Arginine است که جریان خون را در رگ های تمام قسمتهای بدن از جمله اندام تناسلی افزایش می دهد.

جینسنگ آسیایی :

جینسنگ آسیایی یک گیاه سنتی چینی است که برای بهبود استرس های جسمی یا احساسی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده گیاهی بر تنظیم الگوهای خواب، اشتها، پاسخ جنسی یا خلق و خوی مثبت کمک می کند.

معرفی محصولات مکملهای تقویتی بانوان

1- جینسینگ کمپلکس و رویال ژلی ساخت کشور کانادا

کپسول جینسینگ کمپلکس رویال ژلی همانطور که از اسم آن مشخص است مکمل تقویتی است که از دو ترکیب شناخته شده جنیسینگ و ژل رویال که همان ترکیب موم عسل است ساخته شده است و دارای خواص متعددی برای حفظ سلامتی تقویت سیستم ایمنی و جنسی بدن دارد.

2- محلول خوراکی (آمپول) ردجنسینگ Red Ginsenig

گیاه دارویی و نیروزایی که در جهان بسیار شناخته شده است "جینسینگ" بوده که از گذشته در کشورهای شرق آسیا برای تقویت قوای جنسی و جسمی و درمان دیابت استفاده می شده است. امروزه مکملهای تقویتی بسیاری از این گیاه دارویی که یکی از پر مصرف ترین آنها محلول خوراکی ردجنسینگ است تهیه و استفاده می شود.

3- قرص 30 عددی پرمن مکس ساخت کارخانه Walmark

قرص پرمن مکس ترکیبی بی نظیر ی از فرآورده های طبیعی است که عملکرد موثری بر میل جنسی دارد. این قرص مکمل تقویتی دارای میزان بالایی از ال-آرژنین بوده که نقش بسزایی در بهبود جریان خون از طریق اثر برروی رگها داشته ، که همین مسئله باعث بهبود تقویت قوای جنسی در خانمها و آقایان می شود.

4- فم ایکس Fem-Xساخت شرکت هلث اید - Health Aid کشور انگلستان

یکی از مکملهای تقویت قوای جنسی ، که صرفا مخصوص مصرف بانوان می باشد قرص فم ایکس می باشد این مکمل با دارا بودن انواع ویتامینهای مورد نیاز بدن بانوان تاثیر بسزایی در بهبود تقویت قوای جنسی خانمها و بهبود سلامت جسمی آنها دارد.

5- قرص ایکس اید (X-Ade) شرکت گلدن لایف (Golden Life) ساخت کشور استرالیا

قرص ایکس X-Ade ترکیبی از ویتامینهای تقویتی جهت افزایش میل جنسی در بانوان و آقایان می باشد که جزو محصولات شناخته شده همانند ویگرکس و ویگرکس پلاس می باشد. مکمل تقویتی ایکس اید باعث افزایش خونرسانی به اندامهای تناسلی شده که همین مسئله در بهبود نعوظ در آقایان و ارگاسم در خانمها کمک می کند.

6- محلول خوراکی (آمپول) بایوتن رویال ژلی طبیعی + عصاره گلها

محلول خوراکی بایوتن رویال ژلی با عصاره گل ترکیبی فوق العاده از بایوتن و مواد اولیه ترکیبات عسل می باشد. که سازنده  کره ای آن با ترکیب نمودن مواد طبیعی گیاهی در این محلول مکمل تقویتی ، سعی در چند منظوره نمودن آن کرده است. با توجه به مواد اولیه محلول رویال ژلی این محلول علاوه بر خواص گوناگون بر سلامت جسمانی ، بر  بهبود عملکرد جنسی نیز در بلند مدت تاثیر بسزایی خواهد داشت.

7- ویگرکس پلاس (VigRx) ساخت کشور آمریکا

ویگرکس پلاس یک مکمل تقویتی گیاهی و طبیعی ساخت کشور آمریکا بوده که علاوه بر افزایش سلامتی باعث افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زود هنگام می شود. در این مکمل تقویتی از گیاهان و مواد غنی شده محرک جنسی شناخته شده ای که کمترین مضرات را در بدن دارند استفاده شده است. با استفاده از قرص ویگرکس پلاس اصل می توانید روابط زناشویی متفاوت را تجربه کنید.

8- رد جینسینگ مولتی ویتامین Red Ginseng

قرص مولتی ویتامین ردجینسینگ ساخت کشور کره از محصولات معروف و پر مصرف در سطح جهان می باشد که مصرف کنندگان با نیازهای مختلفی در لیست مکملهای تقویتی خود از آن به صورت مداوم مصرف می کنند. این مولتی ویتامین شناخته شده دارای تمامی خواص گیاه جینسینگ بوده که در بهبود قوای جنسی ، بهبود عملکرد مغز و تقویت سیستم ایمنی بدن و ... دارد.  

9- ویگرکس- VigRX

کپسول تقویت جنسی ویگرکس ، مکمل غذایی- گیاهی ساخت کشور کانادا بوده که از محصولات و مکملهای تقویتی شناخته شده ای در سطح دنیا می باشد. مکمل ویگرکس با افزایش گردش خون بدون عوارض جانبی از قبیل فشار خون و تحریک سیستم عصبی در شخص باعث افزایش میل جنسی و افزایش مدت نعوظ در آقایان می شود. کپسول مکمل ویگرکس یک محصول گیاهی بوده که علاوه بر موارد اشاره شده باعث تقویت ایمنی بدن نیز می گردد. 

10- کپسول تقویت جنسی رویال ژلی مارنیزRoyal jelly ساخت کشور اسپانیا

کپسول تقویتی رویال ژلی ساخت شرکت مارنیز اسپانیا سرشار از مواد معدنی و  پروتئینها بوده که از ترکیبات عسل و موم عسل می باشد. از خواص برتر رویال ژلی برطرف کننده میل جنسی و تقویت قوای جنسی برای آقایان و خانمها می باشد. البته ترکیبات موجود در کپسول رویال ژلی باعث تقویت قوای جسمی از جمله جوانسازی بدن نیز می گردد.

11- کپسول 60 عددی سینورکس آرایکس Sinorex Rx ساخت ایران

کپسول تقویت جنسی سینورکس آرایکس ساخت کشور ایران از جمله محصولات تولید داخلی تحت لیسانس می باشد. مکمل تقویتی سینوریکس آرایکس حاوی مواد اولیه شناخته شده جینسینگ بوده که تاثیر فراوانی در قوای جنسی آقایان و بانوان داشته و از دیگر خواص آن کاهش استرس و خستگی در افراد می باشد. 

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 29 محصول