بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

ویتامینهای تندرستی

207 محصول وجود دارد

(مولتی ویتامین، مکمل غذایی)

محصولات ارائه شده در این بخش، مکمل های غذایی هستند که می تواند در تأمین نیاز روزانه بدن شما به املاح و ویتامین های مختلف کمک کنند. پزشکان و متخصصین این حوزه معتقد هستند مهمترین منبع دریافت مواد مغذی، رژیم غذایی مناسب می باشد و با یک برنامه غذایی مناسب می ­توان اکثر ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن را تأمین کرد. از آنج...

(مولتی ویتامین، مکمل غذایی)

محصولات ارائه شده در این بخش، مکمل های غذایی هستند که می تواند در تأمین نیاز روزانه بدن شما به املاح و ویتامین های مختلف کمک کنند. پزشکان و متخصصین این حوزه معتقد هستند مهمترین منبع دریافت مواد مغذی، رژیم غذایی مناسب می باشد و با یک برنامه غذایی مناسب می ­توان اکثر ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن را تأمین کرد. از آنجاییکه رعایت رژیم غذایی مناسب در بسیاری از موارد سخت می باشد، می توان با دریافت روزانه ویتامین ها، قرص های تقویتی و مولتی ویتامین های مینرال به صورت مکمل های غذایی به تأمین نیازهای روزانه بدن کمک کرد. این موضوع به خصوص در سنین بالا، و بانوان عزیز می تواند ضامن سلامتی طولانی مدت شود. بار دیگر تأکید می شود، این گونه از محصولات برای پر کردن شکاف های تغذیه ای مناسب می باشند.

فروشگاه اینترنتی شهر سلامت مکمل های غذایی و ویتامین های تندرستی را برای انتخاب راحت تر مشتریان عزیز خود در سه بخش: ویتامین های سلامت جسمانی، ویتامین مراقبت از پوست مو ناخن و ویتامین های تقویتی آقایان دسته بندی کرده است.

ویتامینهای سلامت جسمانی:

این دسته، مولتی ویتامین هایی را که نیازهای روزانه بدن را تأمین می کنند معرفی می کند. این نوع مولتی ویتامین ها برای افراد مسن، بانوان و همچنین برای افرادی که نمی توانند رژیم غدایی مناسبی داشته باشند مناسب می باشد. این محصولات  در کنار یک رژیم غذایی مناسب، باعث می شود تا نیازهای تأمین نشده از غذاها جبران شده همچنین در بسیاری از مواقع باعث جلوگیری از کاهش عوارض بیماری ها و یا پیشگیری نیز بشود.

ویتامین های مراقبت پوست مو ناخن:

برای داشتن پوست و مو سالم می بایست رژیم غذایی مناسبی نیز داشته باشید. محصولات و مولتی ویتامین های این دسته به شما کمک می کنند تا در کنار رژیم غذایی مناسب ، مواد مورد نیاز پوست و مو خود را نیز تأمین نمایید.  

ویتامین های تقویتی آقایان:

در این دسته ویتامین هایی که برای سلامت قلب، دستگاه عروق و سیستم ایمنی و دستگاه تناسلی آقایان مفیدتر می باشند معرفی شده است.

تمام محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی شهر سلامت مانند مولتی ویتامین ها، مکمل های غذایی دارای تأییدیه سازمان غذا و دارو، کد اصالت دارو و بالاترین سطح کیفیت می باشند. فروشگاه اینترنتی شهر سلامت محصولات غذایی خود را از داروخانه های معتبر تهیه کرده و آنها را در بهترین شرایط و کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیز می رساند. همه محصولات این بخش شرکتی و اورجینال بوده و از شرکت های سازنده معروف اروپایی مانند سان لایف Sun Life آلمان، هلت اید Health Aid انگلستان و .... می باشد.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 207 محصول