بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

استخدام و تکمیل کادر پرسنلی

اپی لیدی ( اپیلاتور)

10 محصول وجود دارد

اپی لیدی یا اپیلاتور ( اپیلاسیون خانگی)

استفاده از اپی لیدی یکی از روش های از بین بردن موقتی موهای زاید است که بسیار کاراست.این وسیله مکانیکی برقی موهای زاید را که تا حدی بلند شدند به داخل سری دستگاه می کشد و از ریشه جدا می کند . در حقیقت اپی لیدی یک روش اپیلاسیون می باشد که موها را از ریشه بر می دارد. این روش باعث می شود موهای بعدی که رشد می کن...

اپی لیدی یا اپیلاتور ( اپیلاسیون خانگی)

استفاده از اپی لیدی یکی از روش های از بین بردن موقتی موهای زاید است که بسیار کاراست.این وسیله مکانیکی برقی موهای زاید را که تا حدی بلند شدند به داخل سری دستگاه می کشد و از ریشه جدا می کند . در حقیقت اپی لیدی یک روش اپیلاسیون می باشد که موها را از ریشه بر می دارد. این روش باعث می شود موهای بعدی که رشد می کند نازک تر و نرم تر شود. علاوه بر این رشد موها کند تر می شود. مزیت آن نسبت به انجام  اپیلاسیون در سالن های آرایشی در دسترس بودن آن و صرف هزینه کمتر میباشد  .مشخص است که در ابتدا، استفاده از این وسیله کمی دردناک است ولی بعد از چند بار استفاده، این درد دیگر احساس نمی شود.توجه داشته باشید که اپی لیدی یک وسیله کاملا شخصی است و بهتر است بعد از هر بار استفاده، سری آن با الکل کاملا تمیز شود .

انواع اپیلاتور در برندهای مختلف هم چون براون ، فیلیپس ،پاناسونیک ، بیورر ، بابیلیس... و لیست قیمت اپی لیدی در شهر سلامت عرضه می شود.

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 محصول